McLaren MP4-X, o wzorze 1, samochód przyszłości

McLaren MP4-X, o wzorze 1, samochód przyszłości

McLaren MP4-X koncepcja przewiduje, co może być samochód Formuły 1 o przyszłości, realne efektywne laboratorium toczenia i wysoką wydajność.

McLaren MP4-X tak będzie w przyszłości Wzór 1

McLaren MP4-X tak będzie w przyszłości Wzór 1

McLaren MP4-X tak będzie w przyszłości Wzór 1

McLaren MP4-X tak będzie w przyszłości Wzór 1

McLaren Automotive Wydał pierwsze zdjęcia i dane MP4-X prototyp, koncepcja, która zakłada ewentualne kontury samochody Wzór 1 przyszłość.

projekt McLaren MP4-X To jest naprawdę uderzające, z Nadwozie na poziomie gruntu i psychodelicznego formularzy z jasnych celów aerodynamicznych. W rzeczywistości, aerodynamika jest jednym z podstawowych sekcjach w wysokiej wydajności samochodu i, w tym przypadku, projektanci i inżynierowie McLaren Mają specjalną konstrukcję pakietu aktywne elementy aerodynamiczne, z kilku „klapami” i niewielkich klapek, które zwijają się ani nie odginają w pojazd przechodzi linii lub krzywej. Z tych elementów i technologii, kierowca może w każdej chwili zmienić i wybrać docisku po wygranej każdą dziesiątą sekundy w każdym centymetr obwodu.

Jednym z ważnych elementów w McLaren struktura MP4-X -filmy miłośnicy fantastyki pewien, że już podjęte pewne podobieństwa z Batmobil– jest jej „kabiny pilota” lub położenie zamknięte pilota. Na małym zakrzywioną przednią szybą, pilot posiada system Wyświetlacz Head-up zdawać sobie sprawę z najbardziej istotnych informacji o samochodzie nie odwracając wzroku od toru.

McLaren Automotive zapewnia, że ​​technologia proponowana w MP4-X jest całkowicie prawdziwe, a co jest w jej wczesnym stadium rozwoju. Interakcja człowiek-maszyna w tym prototypie osiągnie stopień najwyższy stopień dzięki technologii Synaptic kontrola mózg, z których sygnały elektryczne wytwarzane w mózgu kierowcy kontrolować niektóre funkcje i działania są monitorowane samochód.

napęd hybrydowy którym będzie poruszać się z najwyższym stopniem efektywności McLaren MP4-X. Oprócz znanych już systemów hybrydowych stosowanych do wzór 1, z prototypem McLaren MP4-X inni też są przewidywane inteligentne systemy pochłaniania energii i zrównoważonego. W rzeczywistości samochód miałby kilka paneli ciało z ogniw fotowoltaicznych (panele słoneczne) Moc generowana będzie wspierać najbardziej znany i konwencjonalny system regeneracji i energii hamowania i zwalniania (KERS). Nawet w McLarenie nie odrzucić możliwość, że obwody prędkości kiedyś liczyć na pewne części, które pozwalają Samochód obciążenie indukcyjne przepływając lub gdy na przykład zmianie opon w jednym z postojów.

Możesz być także zainteresowany

– McLaren P1, hybrydowy bestia

– Yasuhisa Arai wiedzieć, szef Hondy w Formule

– Eric Boullier wywiad, McLaren Sporting Dyrektor

Adblock
detector