Nowy Volkswagen California XXL stylowy Camper

Nowy Volkswagen California XXL stylowy Camper

Dzięki nowej California XXL, Volkswagen „zaatakował” segment, który nie był obecny, debiutując z modelu, który wyróżnia się wykończeniem i innowacyjnych rozwiązań, aby zmaksymalizować przestrzeń do milimetra.

Nowy VW California XXL, w obrazach

Nowy VW California XXL, w obrazach

Nowy VW California XXL, w obrazach

Nowy VW California XXL, w obrazach

Volkswagen pojazdów biznes ma on wyświetlane w Sali pole Dusseldorf (Niemcy) prototyp swojego nowego California XXL. Model z marką disembarks w segment od Camper wielkoformatowa stosując ramka Jego zakres dostawczych Crafter, w tym przypadku z długość od 5986 mm, chociaż rozbudowa która jest prowadzona na górnej tylny rozciąganie wymiary Razem aż 6238 mm, z wysokość całkowity 2900 mm, o 2.200 mm odpowiada wewnętrznej wysokości swobodnego.

VW California XXL jest “Concept” w którym roztwory łączyć bardzo nowy, jak pod prysznicem lub kuchnia Sięgnij wziąć przestrzeń do maksimum i osiągnąć większy livability dla czterech pasażerów.

jasność Wnętrze Zapewnia dach panoramiczny 3,70 m długości i 1.10 m szerokości, które z noc Dopuszcza się spać oglądanie gwiazdek zarówno łóżko znajduje się z przodu taksówka, w ciągu dnia fałdy poprzez mechanizm elektryczny, lub później.

VW California XXLwszystko okna kryształy podwójny żaluzjowy przesłaniając, i sieci antimosquitos.

salon Jest on skonfigurowany przez fotel dwumiejscowym z gniazdo obracania kabiny 180 stopni, skupionych wokół stołu składanego z metr długości. Obszar ten, podobnie jak reszta pojazd, ma różny strzały prąd dla telewizji, telefon i inne urządzenia, jak również oświetlenie kolor i intensywność zmiennych.

sprzęt Kuchnia ma blat rozszerzalny, który służy stół wyciąć i na jakich Skóry dwa kominy na gaz gromadzone przez system elektryczny, oraz zlew. w meble możemy znaleźć pod dwie lodówki 50 litrów każda, razem szuflady sztućce i Szafy na żywność. w mebel Najwięcej było zintegrowany kawa kapsułki, oprócz liczyć z hojnym wydrążony dla innych pomocny.

największa wyzwanie dla inżynierowie Był do integrować taksówka kąpiel, w której dispusiera wszystko usługi, jak prysznic, WC chemiczne i umywalka, ranking minimalna przestrzeń. Bo ma zaprojektowany system komora które rozszerzalny otwiera na hala przeciwko kuchnia, pozwalając cechy hala z 1.200 mmprzez długi 600 mmszeroki.

VW California XXL sprzęt Techniczne zawiera kaucja woda czyszczenie z 140 litrów i jedną z odpady z 90, Wraz z zbiornik gaz 37 litrów, wszystkie z ustami obciążenie w powierzchowność.

zarówno umywalka jak jego kran, który jest rozciągliwy, aby dać usługa również prysznic, puszka składać, podczas bezwonny Mocuje się je. podgrzewacz gaz odpowiedzialny do generowania ciepłej wody zdrowie i ogrzewanie System służy podłogowego, jak dla wszystkich napęd z światła, automatyczne otwieranie świetliki lub ogrzewanie lub napowietrzania, może być kontrolowana przez aplikacja zainstalowana w sposób tabletka lub na konsola pojazd.

do gwarancja ruchliwość od nowa California XXL dla wszystkich czasy roku, instalacje motor z 177 KM Crafter że zakres przekazywane moc do cztery koła przez System 4Motion Haldex różnicowego. jako zawieszenie Wybrała system opona pozwalając regularny wysokość i plandeka pojazd każda chwila.

Adblock
detector