Infiniti Q30 Sport 2.0T The Q30 mocniejszy z 211 KM

Infiniti Q30 Sport 2.0T The Q30 mocniejszy z 211 KM

Infiniti Q30 pokazuje bronie, nowy kompaktowy samochód Premium do walki Audi A3, BMW serii 1, Mercedes A, Volvo V40, DS 4, Lexus CT200 ….

Infiniti Q30 Sport 2.0T, sportiest wariant japońskiego samochodu kompaktowego

Infiniti Q30 Sport 2.0T, sportiest wariant japońskiego samochodu kompaktowego

Infiniti Q30 Sport 2.0T, sportiest wariant japońskiego samochodu kompaktowego

Infiniti Q30 Sport 2.0T, sportiest wariant japońskiego samochodu kompaktowego

Nowe Infiniti Q30 mierzona 4,42 m długości, 12 centymetrów więcej niż Mercedes Klasy A, 11 centymetrów więcej niż Audi A3 Sportback -the od modelu Infiniti została podjęta w odniesieniu do dziewięciu centymetrów batir- więcej niż BMW serii 1. Trzej rywale Q30 są znacznie niższe niż Infiniti, Klony, które w swojej konfiguracji standardowej zawiesiny, z Wysokość Mercedes GLA, 1,49 m. To nie jest sprawa naszego Infiniti Q30 Sport wariant że traci parę centymetrów dla sportiest wersjach nowego kompaktowego luksusowej marki Nissana. To kilka centymetrów spowodować Infiniti Q30 Sport w około 1,5 cm niższy zawiesin i mocniej skupić się na tarowana sportową wydajność. Zatem prześwit jest to Infiniti Q30 Sport 19 centymetrów podczas gdy w pozostałej części Infiniti Q30 prześwit wynosi 21 cm. Infiniti Q30 podkreśla również sport dla inna przednie i tylne zderzaki co znaleźliśmy w standardzie Infiniti Q30, jak większych kołach.

Infiniti Q30, wiele konstrukcji

Infiniti Q30Lubimy formy Infiniti Q30 z wydaniu niektórych Campero powietrza dzięki cienkiej nadkola z ciemnego materiału z tworzywa sztucznego, z Infiniti Q30 do tej wysokości powyżej średniej w kompaktowy i solidny, mocny, z wybrzuszeniami po bokach okapu, że ze stanowiska kierowcy sprawiają, że czujesz się bardziej w wyglądzie SUV. Infiniti Q30 w wzlotów i upadków, wynik pozycja kierowcy Jeśli spojrzeć na jego innych rywali czymś mniej zwarta Infiniti Q30 w Sport-. Infiniti Q30 to On wpada do oka, uczyni szefowie kolei. Jego konstrukcja jest bardziej konserwatywny w swoim wnętrzu, może nie tak błyskotliwy i tak elegancki, pkt więcej niż myśleliśmy o Mercedes A i Mercedes GLA. Synergii w współpraca pomiędzy Daimler i Alians Renault-Nissan przekładają się na solidnym fundamencie dla tego modelu, który mechanicznie Mercedes stawia wszystkie znane mechaniczne z wyjątkiem 1.5 dCi Renault fabryki w Valladolid. zmienić DCT z podwójnym sprzęgłem siedem stosunków również ponoszone przez Mercedes, Tak licznych świadków przycisków i Infiniti Q30. Oczywiście, jakość coś, co działa, dlaczego go dotknąć? Tak, Infiniti, raz podjętych wszystkich tych elementów Pracował dużo i dobrze udoskonalenie i dać osobowości do nowego Infiniti Q30 w Zawieszenie, układ kierowniczy i dźwięczność osiągnąć o wiele bardziej otwarte na więcej produktu potencjalnego klienta. Inżynierowie Infiniti pracowali nad 50 konfiguracje zawiesin idealnego wygląd większy komfort niż sportowy, tak że adres poprowadzi nas skuteczność gdzie można oznaczyć z kierownicą tak, że poziom Dźwięk wnętrze jest lepiej niż jego rywale.

Infiniti Q30 Sport 2.0T, najpotężniejszy

Infiniti Q30Rozpoczęliśmy wariant silniej Infiniti Q30, napędzane przez silnik turbo czterocylindrowy 211 KM Wiemy już w Mercedes Mercedes i GLA z kluczem sam sposób jak w Mercedes-no start i stop przez przycisk-. Nasza jednostka jest związana z napęd na wszystkie koła i zmienić DCT siedmiu relacje źródło Mercedes i obsługiwane za pomocą łopatek przy kierownicy. Mamy opcję na wszystkich Infiniti Q30 A normalny tryb jazdy, echo i inne sportowe gdzie tylko to zmienia elektronikę silnika i może być zarządzany poprzez łopatki na kierownicy. Po prowadził 1.5D i 2.2D, tutaj jest to obowiązkowe, aby zobaczyć, jak daleko jest w tryb sportowy tego Q30 z Infinti. samochód popycha bardzo liniowo cios prawą nogę, ale zdecydowanie bez nadmiernego uczucia pod względem przyspieszenia lub dźwięku Pracował dużo hałasu, aby dostać się na minimalnym poziomie hałasu toczenia i mechaniczne, aerodynamiczne, choć w tym sporcie i silnik ten kojarzy także System, który zapewnia sportowy dźwięk bez irytujące wewnątrz Infiniti Q30 Sport 2.0t -. Zawieszenia poszukiwania Maksymalny komfort nad twardością sportu. Dobry wynik dla większości użytkowników. bezpośrednie i skuteczne, z zaledwie 2,5 obrotów pomiędzy przystankami, który przenosi Cię gdzie bez ciebie żądać poprawek adres. Dobra zdolność hamowania Dzięki hamulców Infiniti Q30 w tym sporcie 2.0t zobaczyć swoje przednie tarcze się od standardowych 295 mm o średnicy do 320 mm, natomiast z tyłu tarcze lite ustąpić wentylowane. samochód porusza się ze zwinnością mimo swej ponad pół tony wagi i napędem na wszystkie koła zapobiega pasożyty ruchy chyba flirt z prawami fizyki na drogach krętych. Nasze zużycie w teście przeprowadzonym wokół Lizbony, w dość wolnym tempie, znacznie powyżej 6,4 litra zatwierdzonych przez Infiniti Q30 Sport 2.0t –Znak 8,9 l / 100 km bez Rad się w przybliżeniu do 230 km / h reklama jako maksymalna prędkość lub mieli okazję do poszukiwania Oficjalna 0-100 w 7,3 sekundy-.

Infiniti Q30 dane techniczne Sport 2.0T

silnik: poprzecznym z przodu. 4 cylindry w wierszu. 1991 cc (92×83 mm). Aluminium bloku cylindra i głowicy. Kompresja: 9.8: 1. 4 zawory na cylinder z dwoma wałkami wału krzywkowego. Bezpośredni wtrysk turbo i intercooler.

Moc i moment obrotowy: 211 KM przy 5500 obr./min i 35,7 mkg 1200 do 4000 obrotów na minutę

skrzynia biegów: napęd na wszystkie koła z dwusprzęgłową siedem stosunków.

rama: McPherson zawieszenie przednie i tylne sprężyny śrubowe wielowahaczowe

hamulce: tarcze wentylowane 320 mm z przodu i 295 mm z tyłu.

waga: 1,545 kg.

cechy

Prędkość maksymalna: 230 kilometrów na godzinę.

przyśpieszenie 0 do 100 kilometrów na godzinę: 7.3 s.

Adblock
detector