Audi A4 2.0 TDI vs Alfa Romeo Giulia 2.2 D, co wygrywa?

Audi A4 2.0 TDI vs Alfa Romeo Giulia 2.2 D, co wygrywa?

Napęd na tylne koła, jazda dotyk, osobisty styl … Alfa Romeo Giulia przynosi to jak pieprz, dużo. Ale czy to wystarczy, aby stanąć do aktualnego Audi A4?

Pojedynków salony: Alfa Romeo Giulia vs Audi A4

Pojedynków salony: Alfa Romeo Giulia vs Audi A4

Pojedynków salony: Alfa Romeo Giulia vs Audi A4

Pojedynków salony: Alfa Romeo Giulia vs Audi A4

Po kilka tygodni temu i przekazać Pierwsze wrażenia z jazdy podczas międzynarodowej premiery Alfa Romeo Giulia, nic lepszego niż do otwarcia Pierwszy twarzą w twarz z odniesieniem pomiędzy średnią sedan, Audi A4 także nowe. Grał także analizować zebrane przez broń Nowy model włoski, w pojedynku tym razem między dwie wersje silnika Diesla wysoki popyt: ratyfikowana w Niemczech, pod Alfa. W szczególności, mamy nowy silnik 2,2 litra 180 KM Giulia, a od archiconocido 2,0 TDI, 190 KM sieciowego, Audi A4.

Po wejściu do Alfa Romeo Giulia (Można zobaczyć wszystkie ceny i dane techniczne Alfa Romeo Giulia) została znaleziona Bardzo wyrazisty projekt. Oprzyrządowanie jest atrakcyjna z typowych osłon Alfa do domu prędkościomierza i obrotomierza. jego Sportowy styl podkreślają z małym ukłonem Ferrari, od przycisku start jest zintegrowany z samego koła. Po naciśnięciu przycisku, silnik wysokoprężny 2,2 D Zauważa się bardziej niż na biegu jałowym 2.0 TDI Audi A4 (dość wyrafinowany w swoim najnowszym wydaniu; Zobacz wszystkie ceny i techników Audi A4) danych, co nie wyklucza go z to samo stanowisko kierowcy, bardzo dobre, Giulia przepłukać jako prawdziwy Alfa.

Alfa Giulia vs Audi A4za, Alfa Romeo Giulia oferty wystarczająco miejsca na nogi dla pasażerów, bo choć jest to 9 cm krótsze niż Audi A4 (4,64 do 4,73 m przed niemieckim), a następnie ma taki sam rozstaw osi (2,82 m). Bezpłatne wysokość sufitu jest normalne, pod warunkiem, że opcja szyberdach pozostały cenne centymetry przed i za wolno montować. Tutaj, nawiasem mówiąc, tunel transmisji jest duże i nie charakteryzują się szerokością od drzwi do drzwi. W ogóle, Wewnątrz ty zauważa bardziej zaangażowany niż A4 a tylne oparcia siedzeń iść leniuchowanie. jakość Audi A4 jest powyżej. Wewnątrz ustawieniach zaznaczyć odległości i są punktem odniesienia w swojej klasie. Niemiecki sedan jest w połowie punktu w przestrzeni, bez oddalania się ani Giulia to. zarówno ogłosić objętość 480L w bagażniku.

Alfa Romeo Giulia vs Audi A4: Silnik

już trwają, od pierwszego metra 2.2 Diesel 180 KM z silnika Alfa Romeo Giulia jest ono pokazane energiczny, zyskuje szybką odpowiedź, jeśli zdecydujemy się wybrać tryb dynamiczny programator DNA operacyjny znajduje się za shifter, który również nieznacznie modyfikuje dźwięk mechaniki, aby uczynić go bardziej gardłowy i atrakcyjne. Alfa Giulia wynosi 75 kilogramów lżejszy niż Audi A4 odpowiednik (1,449 kg w porównaniu z 1525), a jeżeli spojrzymy na oficjalnych danych, jest w górę pół sekundy szybciej w przejściu od 0 do 100 km / h, (7,2 sekundy) versus 7,7 audi.

Ręczne sześć prędkości Alfa Romeo Giulia pokazuje dobre stopniowanie (6. prędkość jest bardziej skupiony na ulgi na ekspresowych) z odrobiną dźwigni, która łączy bezpośrednio z kierowcą przez sytuację, ścieżki precyzyjnych lub samego projektu pokrętło: mimo wysokich temperatur nie lubić albo jego charakter metaliczny.

Ocenić swój samochód za darmoWiemy, że w Audi A4 wszystko jest łatwe, ponieważ konfiguracja siedziska (dźwignia porusza wsparcie w alfa) są bardziej komfortowe. MOTOR 2,0 TDI transmisji gładkość napełnienia jazdy, ale bez sugerowania nudę, dla wygody i efektywności pomocy kilometrów zarobić jak zwykle. Za sterami niemieckiego sedana nie ma co narzekać.

Alfa Romeo Giulia vs Audi A4: Zachowanie

Nie postawił stopę zbyt uszkodzony asfalty i dobrej firmy, to Diesel Alfa Romeo Giulia pokazano zwinny i szybki poprzez łączenie krzywych z tyłu wychwalając doznań sportowych i pomaga wyciągnąć najlepszą ścieżkę, któremu towarzyszy bardzo szybkie kierownicy, prawie bez zarzutu precyzja, idealny do jazdy po terenach twisty.

Mocny rytm, Audi A4 oznacza większą tendencję do podsterowności, ale nic się martwić. Niemiecki standardowy adres (opcjonalnie oferowany bardziej dynamiczny) jest nieco wolniejszy w pierwszej odpowiedzi, że Alfa Giulia, ale zapewnia również dużą precyzję. Ponadto, salon z czterema pierścieniami pokazuje wielką równowagę pomiędzy komfortem i kontrolą ruchów ciała, a czyni to w każdej sytuacji. 190 KM silnik 2.0 TDI to prawdziwe tło Wheeler, w którym kierowca czuje się bardzo komfortowo i bezpiecznie w każdej chwili, więc prosta wydaje się jego kierownictwem milczący marsz i jakość jazdy (Opcjonalnie oferuje również regulowany tłumienia), który jest silnie superlativa.

Audi A4 TDI przeciwko Alfa Giulia 2.2 DPoza dynamicznym aspekcie Alfa Romeo Giulia musi postęp w opiece nad pewnymi szczegółami aby być w czołówce średniej kategorii sedan. W Audi A4 nie tylko wysokiej jakości materiały są używane, ale doskonałe wykończenie jest doceniana, coś, co nie jest postrzegana we włoskim modelem do badania niewiele mniej widocznych częściach wykończenia.

W każdym razie, musimy ocenić Alfa Giulia w perspektywie, bo z uczuć, które opuszczają swoje 2.2 Diesel 180 KM i strojenie podwozia, może być umieszczona jako prawdziwe salony wysokiej jakości alternatywę. Zobaczymy, czy wszystko staje się zwycięzcą, prawdziwe Romeo.

W skrócie: Alfa Giulia vs Audi A4

CENA: Alfa Romeo Giulia znajduje się na poziomie równowartości Audi A4 i BMW serii 3, z jakimś bardziej standardowym wyposażeniem. A4 nie jest tani, ale podczas jazdy to pokazuje, że warto, tak to wygląda i jak się czuje.

ŻYCIE ONBOARDAni w przestrzeni lub bagażniku, Alfa Giulia jest zbyt oddalony od Audi A4. Rozstaw kół tylnych i objętość tunelu, tak, ograniczyć korzystanie z centralnego placu w włoskiej limuzyny. W języku niemieckim istnieje bardziej poczucie ulgi, że Gulia, ale prawda jest taka, że ​​istnieje niewielka różnica w zamieszkiwania.

ZACHOWANIE: Dotknij i zwinność wdmuchuje dobrą dawkę sportowego Alfa Giulia, podkreślając szybkość swojego adresu. I bez uszczerbku dla komfortu. Audi A4 we wszystkich jego łatwe sterowanie, bardziej postępowe niż Alfa i wielką równowagę pomiędzy komfortem i wydajnością.

MOTOR: 2,2 Silnik wysokoprężny ma moc 180 KM. Ponadto jest to gaworzenie, ale brzmi to dobre przyspieszenie. I ogłasza dziesiątą mniejsze zużycie (4,2 l / 100 km do 4,3 frenta Audi). Ze swojej strony, 2.0 TDI 190 KM A4 jest bardzo wyrafinowany dla oleju napędowego. Jego funkcje są rzeczywiste wydatki i jest, jak powiedzieliśmy, również zawarte.

WYKOŃCZENIA: Ze względu na brak danych Alfa Giulia, którzy są na tyle ostrożny, ale nie wystarcza. Audi zwycięża go: dla materiałów i opieki, A4 jest odwołaniem.

WYPOSAŻENIE: Dobre wyposażenie standardowe w Alfa Romeo Giulia, ale z mniejszym technologii do pisma. Trzeba zarysować kieszeni, ale możliwości są nieograniczone Audi A4.

Możesz być także zainteresowany:

Jakie auto kupić? Najlepszy średni sedan 2016

Alfa Giulia: ceny i sprzęt do Hiszpanii

Audi A4 kontra wszyscy rywale

Adblock
detector