Pierwszy Test: Peugeot 208 GTI 30-ty, wysokość GTI

Pierwszy Test: Peugeot 208 GTI 30-ty, wysokość GTI

Peugeot 208 jest szczęście z nowej wersji 30. Dodaje, że nieco charakteru on potrzebny i staje się jednym z najbardziej skutecznych na rynku GTI

Kontakt: Peugeot 208 GTI 30-ty, wysokość GTI

Kontakt: Peugeot 208 GTI 30-ty, wysokość GTI

Kontakt: Peugeot 208 GTI 30-ty, wysokość GTI

Kontakt: Peugeot 208 GTI 30-ty, wysokość GTI

Peugeot 208, ceny, zdjęcia, informacje i wideo208 GTI został stworzony z okazji 30. 30. rocznica 205 GTI i został dział konkurencja Peugeot Sport odpowiedzialny za rozwój i montażu. Byli produkować 500 jednostek, ale widać zapotrzebowanie zdecydowali się rozciągnąć do 1000. Wszystkie z nich są ponumerowane i ich tabliczka. Kiedy uruchomić 1000 będzie nadal istnieć, ale teraz z inną nazwą bez płyty. Peugeot nie chciał mi ujawnić, ale wygląda na to może być podpisana z "Przez Peugeot Sport" lub logiczny i ładny 208 GTI R. Nie sądzę, że ośmielają się nazywać Rallye, ponieważ nazwa wskazuje większą radykalność, lekkość, komfort i mniejsze gospodarki; Widzimy, co się dzieje.

Oprócz estetycznych lub zmiany sprzętu, 30 ma najnowsza wersja silnika 1.6 THP, Osiągnie nastawioną moc przez elektronikę 208 KM, 8 Coraz 30,8 MKG. Zawiera nowy wydech w celu poprawy wydajności i dźwięczność, sport katalizatora i funkcję Stop / Start. Mając to wszystko spotyka EuroVI, więc Można skorzystać z PIVE planu, Ciekawostką od normalnego GTI jest Euro V i nie ma żadnej pomocy. Ta ewolucja mechaniczne GTI trafi w przyszłym roku, potrzebne do sprzedaży w roku 2016. Co nie otrzyma lat GTI, i pozostanie w tym lub przyszłym R 30, jest Torsen o ograniczonym poślizgu a sprawa dziedzicznych zmian RCZ R, identycznym wewnętrznym i wszystkie modyfikacje ramy.

Peugeot 208 GTI 30-tyPodwozie dodaje jędrniejsze sprężyny i amortyzatory, dolny przedni trójkąt o kolejne opon mniejszy moment obrotowy zmienia się, stabilizator przedni staje się cieńsza i lżejsza, ale bardziej sztywne, dodaje dalszy spadek zarówno pociągów i Michelin Pilot Super Sport 205/40 w obręczy 18 cali. Tarcze przednie się 323 mm średnicy i 28 mm grubości z nowym Brembo czterech tłoków czerwone i sportier tabletki. ESP otrzymuje konkretną kalibracji w celu przyswojenia pracę Torsen, Jest o wiele mniej inwazyjne przyspieszenie i całkowicie odłączany.

30. rocznica opuszcza linię montażową w postaci 208 GTI normalnej ze zmianą silnika / data, a nie dzieje małego wydziału w fabryce To trwa 11 godzin zmodyfikować go, jeśli chcesz normalny kolor lub 26 godzin wybrano jeśli Duotone ciało (Mt czerwono-czarny), która jest tylko 350 szt. Dział ten jest odpowiedzialny za montaż nowych części i ustawić zestaw, dodając elementy personalizacji takie jak spódnice, 30 emblematów i różnych wykończeń zewnętrznych, począwszy czarny matowy chrom, gdzie były wcześniej. Oprócz ograniczonej kolorze dwutonowe, jest on dostępny w białe i czerwone, które kontrastują z matowymi ładnie czarnymi akcentami.

Peugeot 208 GTI 30-tyWewnątrz utrzymuje charakterystykę pozycji 208 jazdy które w zależności od osobistych upodobań trochę miłości i innych, jak mnie przeraża, bo nie widzę obrazu (lepiej zobaczyć na własne oczy w salonie). Dekoracja wnętrz staje się czarny lakier, z pasków i wykończenia drzwi w kolorze czerwonym. Ma ładne sportowe fotele i podpisane przez Peugeot Sport, tapicerką Alcantara w kolorze czarnym z czerwonymi przeszyciami.

więc idzie

Nie czujesz, że silnik ma większą moc, ale że zmiany są lepiej przystosowane do czego oczekuje się od samochodu sportowego. Czuje się jak silnik wydaje się działać tak samo, że to dużo, ale skrzynia biegów jest szybsza i dokładniejsza coś, co ostatecznie pomaga zrobić to szybciej. hamulce są bardziej skuteczne w OWU, z ładnym ukąszenia i większej odporności na zmęczenie. czuje trudniejsze, ale nie dużo bardziej niewygodne, utrzymując, że powietrze sportowych całkowicie dopuszczalne do codziennego rzeczywiście drukuje dawkę znaku, który bardzo potrzebuje GTI burżuazyjnego.

Peugeot 208 GTI 30-typonadto mocny w każdych warunkach, z łatwiejsze i szybsze w montażu, dobrze posiadaniu tyłu ESP. Ograniczonym poślizgu podczas przyspieszania sprawia, że ​​bardziej skuteczne, bardziej skuteczne niż GTI, nawet z ESP połączony. Jeśli chcesz, aby przejść do ataku i wyłączanie znajdziesz narzędzia z pojemność trakcja znacznie lepszy od swoich rywali. Obrona staje się coraz bardziej nerwowy i biernej czyni go szybciej, jeśli wymagający, co jest, czego oczekuje się od GTI. uczucia Myślę, że ten samochód będzie szybszy niż Clio RS, Kto zmierzy się z większym komfortem. Zdobył twardości podwozie, trakcję i hamowanie brzmi ładnie i jest limitowany; bardzo interesujące, ponieważ poprawia to samochód, który był już dobry.

Jest oferowany do sprzedaży przez 26,780 euro, 3800 euro droższe niż konwencjonalne GTI i urządzeń zatrzyma. Jeśli zastosuje PIVE planu Różnica między jednym a inny 1000 euro jest zmniejszona dostarczone przez akceptację (GTI nie ma PIVE) Jako 1,258 euro, które będą obowiązywać Peugeot odlicza obu. Znowu widzę to bardziej interesujące niż normalny GTI pomimo różnicy w cenie, nie dłużej, bo bardziej sportowy, to jest, ale o ile to oferuje i dlatego Zużywa jeszcze mniej, zwłaszcza w mieście.

Adblock
detector