Ateca Seat 1,4 EcoTSI vs Toyota C-HR, co samochód jest lepszy?

Ateca Seat 1,4 EcoTSI vs Toyota C-HR, co samochód jest lepszy?

Toyota C-HR i Ateca pomieścić bardzo różne pomysły SUV i technologie: projektowanie i napęd hybrydowy w pierwszej kolejności; Funkcja i silnik TSI odłączenia drugiego cylindra.

Porównanie: Toyota C-HR vs Ateca Seat 1.4 EcoTSI

Porównanie: Toyota C-HR vs Ateca Seat 1.4 EcoTSI

Porównanie: Toyota C-HR vs Ateca Seat 1.4 EcoTSI

Porównanie: Toyota C-HR vs Ateca Seat 1.4 EcoTSI

Toyota C-HR osiągnął rynek Rewolucjonizuje z futurystycznym designem, i że własny charakterystyczny styl wydaje się być dobrze uzupełnione czasami ze swoim wyjątkowa hybryda benzyna mechaniczna / elektryczna. Segment konwencja przestępując kompaktowy SUV w każdy sposób, C-HR można zobaczyć i poczuć się jak samochód wyprzedza swój czas, podobnie jak Toyota wymaga lat uczy nas w przyszłość z jej cztery generacje Prius i kilka innych wersji non-hybrydowe ich konwencjonalnych modelach. Jak przedstawić Toyota C-HR sprawia, że ​​może to być unikalny model, bez bezpośredniego konkurenta dla tej definicji bardzo osobisty i autentyczny i stylistycznego i mechanicznego połączenia.

wyraźnie projekt rządzi Toyota C-HR na innych aspektach, a nie uwzględnione emocje bardziej praktycznych powodów, ale na pewno nie jego funkcjonalność została zakwestionowana. Jeśli uderzyła, jazdy C-HR skończyć magnetizar. Do wykończenia deski rozdzielczej, kolor i ogólnie całości przeniesie Cię do bardzo futurystyczny kolorowy atmosfera i dobra jakość postrzegana. Zgodnie z projektem, kształtów i przestrzeni czujesz Sportowy wnętrze… i tyle w coupe. Brak wymiary są krytyczne przestronności, ale z niewielkim oknem tam, dużo Pilar C i pod kanapy, czujesz "zamknięty",

Ateca SeatByć może to wszystko zwiększa Seat Ateca. Śmiąc C-WP Ateca jest sama oczywistość, ale prawdą jest, że o ergonomii i przestronności czujesz "u siebie w domu", Czujesz się bardzo przestronny, bardzo jasny, bardzo naturalne, bardzo wygodne, wszechstronny i równie dostrzec wysoką jakość. Ci zrozumieć jako dobry samochód rodzinny.

SPACE Ateca Seat 1,4 EcoTSI Toyota C-HR
szerokość przód 144 cm 138 cm
Rozstaw kół tylnych 139 cm 132 cm
wysokość z przodu 98-104 cm 90-96 cm
wysokość tył 101 cm 90 cm
na nogi 79 cm 72 cm
tułów 535 litrów 420 litrów

Ateca Seat 1,4 EcoTSI: wielki silnik

"normalność" Ateca Seat również cenisz w swojej jeździe. Technicznie jest to czysta umowność, ale na wyższym stopniu ewolucji i jakościowym. jego "łatwy" Silnik 150 KM 1,4 TSI benzynowy fantastyczny. Co porządku zwrotnym i akustyka i jak niezwykłe właściwości jezdne i niezawodność. Ma wszystko, aby podłączyć sterownik, a nawet lepsze Ateca, wydajność, dobre turbo silnik benzynowy zapewnia również samochód. Zarówno w mieście i wszystkich dróg i wymagań jazdy, 1.4 TSI Seat Ateca jest silnik, który zawsze czuł się dobrze w ogóle, do miękkości, hałaśliwości, elastyczność i oszczędność czasu. jego punkt wyrafinowanie pochodzi z systemu, który "rozłącza" dwa cylindry (Zamknięcie zaworów wlotowych i wylotowych, a paliwo jest wtryskiwane) w sprzyjających warunkach jazdy, na przykład, w dawkach utrzymywanych niewielki nacisk na pedał gazu. Czasem trzeba docenić inną częstotliwość akustyczną, ale można też spojrzeć na okno ogląda wiadomości, które ostrzega o nim. Jeśli jesteś gładki jazdy po dobrych drogach drogowych można zobaczyć niesamowite średnie około 5 l / 100 km zużycie, ale prawdą jest również to, że zmiany w wydatkach według przeciwności wymogów trasy lub twoje są wykładniczy. Come on, że 5-dziwny komputer pokładowy jest zmieniany na 8 jak najszybciej "zaniedbania",

Toyota C-HRToyota C-HR: Magical!

W tym względzie, Toyota C-HR jest w innym wymiarze. 1.8 łączy w sobie 98 konny silnik benzynowy z elektrycznym 77, może przez wiele razy iw wielu sytuacjach radzić sobie na dysk C-HR zarówno miasta i jazdy autostradą. Przemieszczenie się magiczną moc do C-HR, gdy oprócz Toyoty z nową hybrydową platformę tnga podjął wielki krok w tym kierunku, ze względu na jego większą pojemność elektryczną. Być może jeszcze trochę odpowiedzialność nie spoczywa na prawej nodze, aby wykorzystać moc shift C-HR, ale jest czuły, delikatny i łagodny z przepustnicą, powrót na efektywności (niesamowite i niewiarygodne niskie zużycie można wiązać cię) A satysfakcja jest nieporównywalny z bardzo wyrafinowanym 1.4 EcoTSI z Ateca. W przejazdów miejskich i codziennie szczególnie w grubych dżemów dużym mieście, żyjesz przeszłość i przyszłość stoi obie technologie, nawet licząc Ateca z operacyjnego systemu Stop-Start.

ZUŻYCIE Ateca Seat 1,4 EcoTSI Toyota C-HR
zużycie miasto 7,1 l / 100 km 3,4 l / 100 km
zużycie Highway 6,1 l / 100 km 4,9 l / 100 km
Średnie zużycie paliwa 6,5 l / 100 km 4,3 l / 100 km

W optymalnym środowiska stosowania, Toyota C-HR jest niepokonana a jeśli 80 procent swoich doświadczeniach z samochodu jest w miasto, ewentualnie Nie ma lepszego kompaktowych SUV na rynku. A jako hybryda czyli C HR również nie kilka, a może Transcendentalne zalety administracyjne: parkowanie regulowany, dostęp do miasta w ramach protokołu zanieczyszczeniom, itd. Technicznie także jego CAutomatyczne AMBIO jest wielki komfort argumentem, Aż tradycyjnej ręcznej zmiany Ateca domniemywać wysoka gładkość i precyzja.

Toyota C-HR vs Ateca SeatToyota C-HR vs 1,4 EcoTSI Ateca siedziska: doznań

ale w odczucia drogowe są bardzo różne. Toyota C-HR prosi pozostaje wrażliwy, delikatny i skromny z akceleratora, ale otoczenie i okoliczności, nie zawsze pozwalają. Pod średniego i silnego przyspieszenia, reakcja mechaniczna C-HR matowieje jej dotychczas wiele doskonałą wydajność i odpowiedzi. Toyota nie jest szybki samochód, Nie trzeba być, ale zdarzają się sytuacje, że nawet Można poczuć, że nie powinno dojść. I jego kursowych silnik benzynowy zbyt dużo rewolucjonizuje bez odpowiadający przyspieszeniu uzyskany.

WYSTĘPY Ateca Seat 1,4 EcoTSI Toyota C-HR
ACEL. 0-100 km / h 8,63 s 11,66 s
ACEL. 0-1000 metry 30,40 s 33,37 s
Wyprzedzania 80-120 km / h 8.21 s 8.56 s
Głośność 100 kilometrów na godzinę 67 dB 66 dB
Głośność 120 kilometrów na godzinę 68,8 dB 69,1 dB
Hamowanie ze 140 km / h 68,9 m 73,3 m
wagi 1,382 kg 1,488 kg

Nie ma potrzeby, aby wyjaśnić, jak działa konwencjonalna grupa mechaniczna Ateca Seat, ale należy podkreślić, że ich zalety są jasne i bardzo przyjemne odpowiedź w każdej sytuacji. zachowanie Ateca jest również konwencjonalny, czuć i nastawienie, i bardzo dobre wyniki, stabilność, skuteczność, bezpieczeństwo i komfort. C-HR znormalizowane dużo i dobre wyczucie i zachowania Toyota hybrydy. Nie alacrity z Ateca dynamicznego pokonywania zakrętów, ale czujesz solidny bieżnik, precyzyjne przewodnikiem łatanie i bardzo wygodne. Jest po prostu coś, co mówi, jest to inny samochód: Twój dotyk (hybrydowe) hamulec.

W skrócie, Seat wygrywa to porównanie, Ateca do punktów. Skutkuje to SUV pełniejsze i wszechstronny, a także we wszystkich sekcjach spełniać dobre noty. Toyota C-HR jest SUV bardziej szczegółowe, tak, że sprawia, że ​​miasto idealne środowisko dla wydajności i właściwości jezdnych.

Zniżek (MAYO 2017) Ateca Seat 1,4 EcoTSI (z 26.150 do 31.350 euro) Toyota C-HR (między 24.750 a 29.000 euro)

Możesz być także zainteresowany:

Seat Álora: nowy 7-miejscowy SUV?

Toyota C-HR vs Kia Niro: najlepszy hybrydowy SUV?

Przetestowaliśmy Karoq: Skoda Ateca

Adblock
detector