Renault Captur Kadjar lub 1,5 dCi. Co Cię interesuje? możemy je porównać

Renault Captur Kadjar lub 1,5 dCi. Co Cię interesuje? możemy je porównać

Testujemy i analizować Renault Captur Kadjar i Renault z 110 konnym silnikiem 1.5 dCi Diesel, aby dowiedzieć się, która opcja jest najbardziej ciekawy i wyważony.

Renault Captur 1.5 dCi Kadjar lub, co jest lepsze?

Renault Captur 1.5 dCi Kadjar lub, co jest lepsze?

Renault Captur 1.5 dCi Kadjar lub, co jest lepsze?

Renault Captur 1.5 dCi Kadjar lub, co jest lepsze?

Silnik, dwa samochody, śmigło Diesel 1.5 dCi 100 KM Kadjar włączone do Renault i Renault Captur. ¿Big osioł, iść czy nie iść? Ten ponadczasowy oświadczenie wprowadzenia wartości dziś bardziej niż kiedykolwiek, z coraz bardziej drastycznych ograniczeń nałożonych na samochód. z Silnik Renault 1.5 dCi 110 KM mamy z tej okazji, aby je zatwierdzić.

Mamy zgromadziła dwa ciekawe samochody, renault kadjar i Renault Captur. Psychologia odgrywa bardzo ważną rolę w tej konfrontacji, bo gdy właściciel Renault Captur Mówi z dumą, że jego samochód ma 110 KM, Renault kadjar ma potrzeby, aby wspomnieć o tym, żeby być, że niektórzy z jego kolegów członków wypuścić zły uśmiech. A jednak, dane pokazują, że umieszczone obok siebie, różnice nie są aż tak istotne. Wejście Należy wspomnieć, że w silniku renault kadjar To daje nieznacznie wyższą wydajność: 0,5 mkg więcej niższych obrotach 110 rpm, a maksymalna moc jest najwyżej 1,8 CV przy 20 obr./min mniej. Nic, co nie może być akceptowane przez prawo dyspersji w produkcji śmigło … i pomiaru hamowni.

Renault Captur i renault kadjarRenault kadjar i Renault Captur, pomówmy o wadze

Innym ważnym podczas demontażu pojazdu jest jego współczynnik dynamiczny waga. Jeśli stawiamy obok niego na Renault Captur i renault kadjar, każdy widzi, że jest to wyraźnie masywniejsza. Ale stojąc na skale-lub cztery, jeden pod każdym kole, jak our- Okazuje się, że istnieje tylko 90 kilogramów różnicy, w tym mniej więcej siedmiu różnicą, że ukrywają się w paliwie, jak Centrum technik Highway waży pojazd z pełnym zbiornikiem paliwa. Come on, że renault kadjar Waży tyle samo co Renault Captur z osobą wewnątrz. To, co dzieje się w czysty przyspieszenie, różnica w testach od zera do 100 kilometrów na godzinę (10,78 sekundy wykorzystuje Renault Captur przez 11.38 sekund trwa renault kadjar) Lub przyspieszenia w zakresie od 0 do 1000 metrów (32,72 sekundy Captur porównaniu 33,26 sekundy Kadjar) pozostaje w drugiej połowie. Jest w świecie odzysku i wyprzedzanie gdzie różnice są bardziej namacalne i wyższy kurs już wykorzystywane, zwłaszcza, że ​​wydarzenia wybrane do renault kadjar są dłuższe niż jego młodszy brat, z zaciekawieniem. W życiu codziennym oznacza to, że jeśli niższy bieg zostaje wsunięta do renault kadjar, Dostaniesz lepsze wyniki niż w Renault Captur. Tak, to jest przyszłość pułapka teoretycznego porównania, ale w praktyce wymaga jedynie minimalnego wysiłku i spędził jeszcze kilka kropli oleju.

Kadjar Renault 1.5 dCi i 1.5 dCi Renault Captur, realna konsumpcja

Mówiąc o kropli, przejdź do konsumpcja. W tych czasach ucisków około zasadzkami i nierzeczywistości emisji, silnik Diesel 1.5 dCi 110 KM Renault jest doskonałym przykładem surowości wydatków. A do jego zatwierdzenia, dajmy kilka przykładów, które zazwyczaj nie odzwierciedlają typowe wartości zużycia Highway Centrum Techniczne. W ten sposób zużycie rejestrowane podczas testów wydajności gdzie akcelerator jest całkowicie wciśnięty przez cały czas, naszych dwóch bohaterów, The Renault Captur i renault kadjar, nie przekroczyła dotąd 10 l / 100 km. nie panikuj, należy pamiętać, że akcelerator jest całkowicie wciśnięty bez współczucia. W umiarkowanym stosowania na zewnątrz naszych stałych cykli uzyskanie wyników, te dwa modele mogą zostawić kwotę wydatków na środowisko 5 l / 100 km, dziesiątych górę lub w dół w zależności od proporcji użytku miejskiego wykonany. Aw szczególności w rozmiarze samochodowym renault kadjar To nie jest coś, czego często korzystają spośród swoich rywali.

Renault Captur i renault kadjarKadjar Renault 1.5 dCi i 1.5 dCi Renault Captur: twoja przestrzeń

Tak, tak daleko, różnice były nie wykraczając poza kilku dziesiątych ten czy inny, w celu analizy innych zmiennych, wyniki są bardziej różnicowy. mówiąc o centymetry (Lub przestrzeń dostępna w wnętrze), The renault kadjar ale nie można cieszyć się Niewątpliwą zaletą, ważne, zwłaszcza w tylnych siedzeniach, gdzie szerokość peronu Renault Clio -O której opiera się ona na Renault Captur– jest ograniczeniem modeli pochodzących od niego. I to nie jest wyjątkiem. osiągnięcie pomieścić trzy osoby dorosłe na tylnej ławce jest bezsporna zasługa, podczas gdy jego starszy brat został osiągnięty łatwiej. Jednakże, Renault Captur Ma podłużny slajd które mogą korzystać z tego samego miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu. A jeśli oni nie korzystają z tych miejsc, można przesuwać do przodu, coraz objętość bagażnika do góry renault kadjar, nic złego, tak przy okazji.

Chcesz kupić nowy samochód? Przed docenia swój używany samochód za darmo korzystając z naszych usług on-line oficjalnej oceny i profesjonalny

Gdy są widoczne wnętrze Renault Captur Wykorzystuje pomysły, które mogą go utrzymać, prawie na poziomie praktyczność renault kadjar, doszliśmy do analizy gdzie subiektywność trwa obecność. Odwołujemy się do prezentacja wnętrz zarówno dwóch poziomu wyposażenia zen. A tam, dajemy wotum zaufania Renault Captur, którego materiały, kolory i ustawienia wydają się nam lepsze od swojego kolegi podróży. Prawdą jest, że chociaż znowu, oba są w wersji Zen, analiza tego słowa znaczeniu, w obu modelach, jest zupełnie inna. renault kadjar cieszy się dużą liczbę elementów sprzęt które nie są dostępne tylko jako standard w Renault Captur, ale nie ma opcji kwalifikowalnych.

co do dynamizm, i pomijając ich podobieństwa korzyści, Renault Captur, W tej wersji, jest dynamiczny pojazd szybko poleceń respuestasmás kierunek, natomiast renault kadjar To skłania oferta bardziej wyraźny komfortu, więcej przechyły nadwozia podczas pokonywania zakrętów i podatne na ciszej jazdy.

Możesz być także zainteresowany

– Renault kadjar: analizujemy wewnątrz

– Renault Captur: jej elementy wyposażenia

Adblock
detector