Test: Peugeot 508 RXH 2.0 HDi Niebieski / 180 Auto, mniej znaczy więcej

Test: Peugeot 508 RXH 2.0 HDi Niebieski / 180 Auto, mniej znaczy więcej

Peugeot 508 RXH pozostawiając baterie i napęd na wszystkie koła, ale podtrzymuje swoje HDi 180 KM. Nie jest to najbardziej przyjazny dla środowiska RXH, ale najbardziej logiczne.

Test: Peugeot 508 RXH 2.0 HDi Niebieski / 180 Auto, mniej znaczy więcej

Test: Peugeot 508 RXH 2.0 HDi Niebieski / 180 Auto, mniej znaczy więcej

Test: Peugeot 508 RXH 2.0 HDi Niebieski / 180 Auto, mniej znaczy więcej

Test: Peugeot 508 RXH 2.0 HDi Niebieski / 180 Auto, mniej znaczy więcej

banner Peugeotma sama estetyka jako RXH "silnikiem"Ale napęd nie na wszystkie koła Jak wiecie, jest to system, który działa tylko bardzo punktualnie sposób, więc to ma sens może zacząć mówić o liczbach, lub rachunek, jak chcesz zobaczyć. Ta nowa RXH wykorzystuje pull że bierze rynek wygląd SUV kosztuje solidny 3.950 euro mniej niż HYbrid4, ilość pieniędzy w życiu mogą być amortyzowane przez niższym zużyciu wersji hybrydowej, nawet jeśli różnica jest litr na ich korzyść.

Peugeot 508 RXHbagażnik również odzyskuje zdolność wersji SW -nie 100 litrów normalnego różnicowania; a nie konieczności ładowania lub silnik elektryczny lub z baterii, waga, która jest uwalniana jest fatalne: 160 kg chyba pozytywny wpływ na wydajność dynamicznego hamowania lub. W rzeczywistości, to RXH wyłącznie cieplne, dostępny tylko z silnikiem 2.0 zaktualizowanym BlueHDI / 180 Euro 6, a nie 163 KM jako hybrydowego RHX, do których należy dodać kolejne 37 KM Eléctricos- a także odnowiony przekładnię automatyczny konwerter -instead mniej przyjemnego pilotado- sprzęgło jest nie tylko znacznie szybciej niż RXH HYbrid4 w każdym pomiarem, ale także bardziej przyjemny prowadzenia podobnych warunkach; to znaczy, z wyjątkiem miasta, w zdecydowanej większości sytuacji. Oczywiście HYbrid4 ma także inny składnik dla tych, którzy cenią sobie technologię lub tych krótkich wycieczek w pełni elektryczny tryb, w którym nie można umieścić cena, tak daleko idące odsyłaczy między nimi.

rodzina SUV

W stosunku do normalnej rodziny i do równego silnika i wyposażenia, rekwizyty i ciało na wysokim RXH jest wypłacana w wysokości 1850 euro, tak że nie jest bardzo jasne, że ta RXH jest idealny dla rodzin z serii, choć prawdą jest, że dla tych, którzy praktykują niektóre sporty, które wymagają opuszczenia asfaltu, nawet jeśli są to tylko kilkaset metrów, to ciało jest wyższy różnorodność i bezpieczeństwo materac skierowane integralność mechaniczną. Pobocze jest prawdą, że tylko wpływa na zachowanie, jest jedną z najlepszych cech 508. Podczas gdy stoi komfort, ja czuję się bardziej komfortowe i lepiej złagodził RXH od normalnego SW, którego tłumienie seria wydaje mi się nieco firma przy dotykaniu podróży rodziny. Ty decydujesz.

Peugeot 508 RXHW żadnym wypadku nie należy zapominać, że ta wersja próbował również inne zmiany wpływające na pełny zakres, takich jak Nowo wyremontowany silnik 180 KM BlueHDI co sprawia, że ​​RXH nawet szybciej niż w pierwszym GT 2.2 HDi 204 KM, spędzając wiele mniej niż 2.0 HDI / 163 z poprzedniego zakresu. Pozytywną zmianą w którym następuje automatyczna skrzynia biegów jest prowadzona przez ulepszonym przetwornikiem, który przynosi trochę bardziej płynnie i szybciej niż przed zachowując dźwignię zabezpieczającą szorstki i twardy całą drogę do jego odpowiedniego korytarza.

wkrótce

Przyspieszenie. Wielki silnik, który nie brakuje duży korkociąg i dobre uderzenie, ale ich czasy są nieco gorsze niż można się spodziewać na mocy.

Zmiana. Z blokowaniem konwertera i wzmocnionej polu zarządzania, to automatyczna skrzynia biegów nie brakuje gładkości lub prędkości, ale nie na poziomie, który wykracza poza konkurencją.

Hamowanie. Wspierany przez ogromne koła i duży układu hamulcowego, to RXH został zatrzymany w odległościach znacznie lepiej niż w zdecydowanej większości z 508 testowanych.

zużycie. BlueHDi dla tej nowej generacji silników, które już spotyka Euro VI, a przechodząc przez dziobek odzwierciedla ewolucję. Wydać mniej niż poprzedniego SW 163 KM.

wyprzedzanie. automatyczne i ponad 40 Moment MKG … Nic dziwnego, że ich spontaniczna reakcja. W tym ćwiczeniu, ale również poprawia nawet RXH elektryczny z dwoma silnikami pchanie naraz.

livability. Bez transformacji z powrotem do pomieszczenia urządzeń elektrycznych z RXH HYbrid4 wewnętrzna pojemność jest tak jak każdy SW 508, a ponadto uwalnia 160 kg.

Moc i moment obrotowy. Nie możemy go zmierzyć, ale czuje push i elastyczność nie brakuje tej wersji 180 KM, w którym automatyczna skrzynia biegów z pewnością nie można wyodrębnić swojego pełnego potencjału.

Dźwięczność. To zawsze był wygodny i dobry rodador z niezwykłym wyrafinowaniem. Wersja ta jednak była nieco mniej milczy.

bagażnika. Ładowanie usta bardzo blisko ziemi, głębokie i bardzo regularne kształty, choć jego 525 litrów są dalekie od największego kategorii bagażowych.

Adblock
detector