Jest to najlepszy SUV? Porównanie: 3008, Tucson, Tiguan, Ateca, Sportage, Koleos ...

Jest to najlepszy SUV? Porównanie: 3008, Tucson, Tiguan, Ateca, Sportage, Koleos …

Wraz z CR-V, Hyundai Tucson, Grand Cherokee, Kia Sportage, CX-5, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, 3008, Renault Koleos, Ateca Seat, Subaru Forester, Toyota RAV-4 i VW Tiguan. Największy SUV porównawcza moment!

Wielki SUV porównawcza: wszystko świetnie sprzedający-proof

Wielki SUV porównawcza: wszystko świetnie sprzedający-proof

Wielki SUV porównawcza: wszystko świetnie sprzedający-proof

Wielki SUV porównawcza: wszystko świetnie sprzedający-proof

13 nie jest dziś dla nas liczba pecha: wręcz przeciwnie, jest ogromna liczba nowy SUV Nasi współpracownicy AUTO PAN Udało im się umieścić na asfalcie i obwodu w swojej Wreszcie Mistrz test 2017: Ćwiczenie zesztywnienia, metodologii i obiektywizmu, który realizuje od 2007 roku przez porównawcza makro globalny wpływ z najlepszych nowości Samochód chwili. I tym razem, oczywiście, odgrywa zająć segment mody: najnowszy SUV.

Komfort, jakość, wydajność, bezpieczeństwo, zachowanie … Wszystko jest skanowany za tym razem najlepszy nowy SUV, który został osiągnięty na rynku, kategorię, która również musi spełniać dziś ważne atrybuty wydajności i komfortu, by stać się znajomy pojazd odniesienia dla wielu gospodarstw domowych. Więc nie trać więcej czasu. Zaczęliśmy wymieniając 13 SUV twarz: Honda CR-V, Hyundai Tucson, Jeep Grand Cherokee, Kia Sportage, CX-5, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, 3008, Renault Koleos, Ateca Seat, Subaru Forester, Toyota RAV-4 i Tiguan. A my nadal cenią sobie wydajność każdego przez kolejności alfabetycznej, zakończyć wynik w górę 6 testy specyficzne i maksimum trudności sucha łosia łosia mokro zmienna slalomowy nieskończone mokro krzywej hamowania i krzywej hamowania. Attack!

Honda CR-V: co za niespodzianka!

I nie możemy rozpocząć lepsze, ani więcej nowość. Nowa Honda CR-V 2.018! Chodzi w Europie Frankfurt Motor Show, Auto Pan, ale zostały już udowodnione dzięki premierze góry po drugiej stronie Atlantyku. A także jest wyposażony w nowy silnik będzie klejnotem korony w Europie w bardzo krótkim czasie: a 1,5 VTEC 188 KM z turbo i CVT automatyczną skrzynią biegów. z 4,58 m, Ten SUV zawsze wyróżniał się jako jeden z najbardziej racjonalne, skupiającej największą przestrzeń w swojej klasie oraz liczne zakupy rozwiązań modułowych. Również jest zachowana.

Honda Cr-VPonadto zapisuje nowy Honda CR-V wykazała jeden z okrągłym SUV (Jak widać koniec w ćwiczeniach). A lepsze wykończenie i materiały, teraz w nowej generacji dodaje dobra ewolucja w warunkach dynamicznych: w zwykle komfort, tym razem lepiej tolerowane zwinny manipulacja, Hamulce i zawiesiny bardziej efektywnie. To nie może być nadal najszybszy i najbardziej wysportowany, ale robi notatki i nie czują się skrępowani. Świetny bilans, który również dodaje 1,5 turbo niezwykłą reakcję. Czy nowy odniesienia?

Hyundai Tucson: komfort zakład

Nadal z innym SUV, który jest o wielki sukces w Hiszpanii: Hyundai Tucson. Koreański model 4,47 metrów, Udało mu się umieścić główną wgniecenie na wykresach dzięki jego przepięknym obrazem i dobrej jakości postrzeganej. To może nie być najlepszym w danym dziale, ale utrzymuje bardzo dobrą równowagę i komfort i sprawne działanie, które sprawiają, że bardzo pożądane SUV.

Hyundai TucsonZ tej okazji, Auto Pan miał jednostka benzynowa z wolnossący silnik 2,0 litra i 165 koni mechanicznych, które nie są sprzedawane na naszym rynku: tutaj przychodzi z 1.6 GDI 136 KM lub 1,6 TGDi, oraz z turbo i 176 KM. w testach Ona znana jest nieco bardziej miękkiego zawieszenia niż jego rywale SUV, dając pierwszeństwo większego komfortu na pokładzie zamiast dynamicznej odpowiedzi. Również jego kierunek jest bardziej „na wspomagane”, idealny do poruszania się w mieście i ruchu, ale wolniej, gdy nieprzewidziane lub pokonywania przeszkód. Tylko nie zagrozić bezpieczeństwu w dowolnym momencie. Miejsca i obiekty są bardzo dobre.

Jeep Cherokee: bardziej europejski

Jeep Cherokee zatrzymania i zauważy ich europejskich genów w porównaniu z poprzednimi generacjami. I wreszcie ta nowa SUV od 4,62 m długości Oferuje on spektakularny wnętrze, z większą ilością szczegółów i wizji opieki, i bardzo dobrze rozwiązane na ergonomii, wykończeń i wykończeń. Nawet ma nowe praktyczne szczegóły jak szuflady pod siedzeniem pasażera lub drugim rzędzie przesuwnych.

Jeep CherokeeW Europie jego oferta koncentruje się na olej napędowy mechaniczna przede wszystkim, ale istnieje również na innych rynkach z benzynowym silnikiem 2.4 184 KM, wraz z nową automatyczną skrzynią biegów z grupy 9-biegową. Zestaw jest dość powolny i nie najbardziej energiczny. Wartościowanie i dynamicznie podkreślić, że w testach wykazał coś nadsterowności tendencja że jeśli lepiej zarządzane panel kontroli stabilności i trakcji, nie odejmować punkty podwoziu która sama wyróżnia się błyskotliwy i zabawny dotyku. Z pewnością jeśli testy były off road, Jeep byłoby zarobić więcej punktów …

Kia Sportage: wysoko nastrojone

Kolejny klasyk w ostatnich latach w Europie … i kolejny wielki sprzedawca, nawet w stanie zakwestionować kilka miesięcy kierownictwo Nissan Qashqai. Mówimy, oczywiście, Kia Sportage, Brat SUV platforma i składniki z Hyundai Tucson … ale wraca, aby pokazać, że ma inny nastrojone inaczej. W rzeczywistości, dynamicznie oferty zawieszenia twardość większą kontrolę i ramki.

Kia SportageRównież szybsze i mniej miękka kierunek przyszedł tym razem (w przeciwieństwie do większości swoich konkurentów) w wersji Stały napęd na cztery koła. W testach to stał się o nieco luźny plecy, ale z bardzo dobrym granicy przyczepności. Ponadto, jego zalety Podkreśla stanowiska kierowcy (Wszystko bardzo intuicyjna i dobra ogólna jakość), anatomiczne fotele, drugi rząd bardzo duży … choć nie przesadnie duży bagażnik.

Mazda CX-5: “Premium” gość

CX-5 Został on odnowiony, ale nie zbyt radykalna zmiana pokoleniowa, jawi się jako SUV z dużą wykończenia wnętrz, niemal do poziomu marek premium. Również zauważyć jego dotykowy precyzja i jej wielka reakcja pomiędzy wygodą i zwinność … pomimo dynamicznego miejsca dla pasażerów nie jest najlepsza.

CX-5z 4,55 m długości i tym samym SKYACTIV-G, 2,5 silnik 195 HP i automatyczne świeci na naszym rynku, Mazda CX-5 został właśnie przedstawiony mol: aby mieć kontrolę nad luźnym stabilności i nieco powolny w jego kalibracji, co pozwala na tylną oś nasuwa na koncie w ćwiczeniach, takich jak slalom , Elektronika nie pojawia się w momencie utraty przyczepności. ich hamulce, tak, bardzo dobry.

Mitsubishi Outlander: wartość solidności

Najprostszym aspektem i rozwiązań, które wielu z jego konkurentów, ale również z wielkich cnót. Mówimy o tej porze Mitsubishi Outlander, SUV że sport wizualnie i mniej imponujące instrumentacji funkcjonalności, z miejsca kierowcy, który nie jest najbardziej nowoczesny i ergonomiczny, albo trochę krótkie i płaskie siedzisko bez zbytniego lędźwiowego wsparcia. Nawet więc, przestrzeń (nawet z wersji 7-miejscowej) jest bardzo dobra, a postrzegane Zawsze, jak bardzo silne i także zbudowanego SUV.

Mitsubishi OutlanderUrodzony i ograniczyć testowanie, Mitsubishi Outlander zawsze przedstawiony jest bardzo neutralne i bezpieczne zachowanie, podwozie dobrze dostrojony. Oczywiście, nie jest to model sportowy lub emocjonalne, ale bardzo kompletne. Tym razem przyjechał z silnikiem 166 KM 2.4 i CVT.

Nissan X-Trail: konserwatywny SUV

Zwrócić się do jednej z marek z większą rodowodzie jak modele SUV, Nissan. Tym razem przed rywalami jest X-Trail, model 4,63 metrów która jest umieszczona nad Qashqai nad wielkością większość swoich rywali. Bardzo solidna modelu pierwotnie poszedł bardzo nowoczesny, praktyczny i dobrze przemyślane jako SUV samochodu rodzinnego. Dopiero pojawienie się nowych modeli z większą dbałością o szczegóły zaowocowało pewnymi względami może on być oskarżony o większej prostoty.

Nissan X-TrailRównież z opcją Trzy rzędy siedzeń i foteli 7, Nissan X-Trail jest pozycjonowany jako ciekawy SUV, ale również w ryzykowne zachowania, które niewiele ogólnie zaangażowanie przekłada się na bardzo konserwatywnym modelu. jego strojenie i praca elektroniczne, aby uniknąć wstrząsów Korzeń, więc jest to bardzo bezpieczny modelu ale reakcje mniej sprawnych. Twoje wsparcie pomaga, na przykład, reagować, zanim jeszcze dostaje się zdarzyć utrata przyczepności lub trajektorii. Kto ceni odcinek najbardziej dynamiczny zabraknie chyba więcej radości.

Peugeot 3008: oszałamiające!

Peugeot 3008 Jest to jeden z najnowszych SUV trafić na rynek … i duże! Tak, bo na pewno wzbudził wielkie zainteresowanie i już pokazał silny początek jako opcja. Zacznijmy od tego, że ma wnętrze z najbardziej oryginalnych, kanciasty i wysokiej jakości postrzeganej. Cyfrowe oprzyrządowanie, materiałów i tekstur, sprawiają, że samochód, który może być umieszczony prawie jeden stopień wyżej. Mechanicznie miał swój wielki silnik 1.6 THP 165 KM i automatyczny, jeden też wspaniały zestaw.

Peugeot 3008Wszystko, co również towarzyszy środowiska w Peugeot 3008 Duża obdarowanie w komfort i bezpieczeństwo (Propozycje się fotele do masażu), wybitny dynamicznego podejścia. Ma dotyk zapewniając jędrność dobra droga zwinność, i jego stabilność jest powyżej średniej … pomimo pojedynczej tylnej osi skrętnych. Albo w przestrzeni jest to najlepszy ze wszystkich, czy praktyczność, ale wszystko inne 10 Peugeot: to stworzył wspaniałą SUV.

Renault Koleos: SUV reimagined

Jeśli rozmawialiśmy w 3008 nowego SUV-a, w tym przypadku możemy przenieść się na nowym Renault Koleos Te dni rozpocząć marketing w Hiszpanii. Radykalna zmiana jaka była poprzednia Koleos, ten nowy model Renault wzrośnie powyżej genów Nissan X-Trail. Twoje ciało jest bardzo inteligentny i osobowość dotyk ma trochę mniej niż miękkie zawieszenie Nissan … chociaż trochę bardziej nerwowy również w toku.

Renault KoleosJego ogólny wyróżnia się jako SUV dość konserwatywny behawioralne, do tego, że ich stabilność kontroli trakcji, a czasami nie rozwiązały drogi, ale tylko do całkowitego zatrzymania modelu. A w środku, dobre tekstury i materiały dodać do System audio bardzo zaawansowany i spektakularny, z większego środkowego ekranu niż przeciętna i łatwy w użyciu. W Hiszpanii przychodzi tylko w wersjach wysokoprężnych czasu.

Ateca siedziska: wysoki kompaktowy

dosłownie “szczudła lew”. Definiuje Nowy Master 2017 do testu SUV Ateca Seat, model prawie prawie okrągły. Z wielką wszechstronność, ogromna przestrzeń wnętrza i bagażnika, a dobry postrzegana jakość, Pierwszy SUV Seat Wkrótce przybył ale stała się obecnie jednym z referencjami.

Ateca SeatZ wielką skutecznością za kierownicą, Ateca Seat (pomiar tylko 4,36 metrów i to jest najmniejszy) jest uznawana za jedną z najbardziej błyskotliwy SUV … również preferowane drogowy bieg będąc najlżejszym. Korzystając z wielu elementów grupy VW jego połączenie mechaniczne 1,4 TSI 150 KM i automatycznej skrzyni biegów DSG radość, zarówno do stosowania w postaci miękkich Power w postaci korzyści. A wszystko zużycie bardzo zadowolony. Być może poprawić jeden z trochę bardziej skutecznymi hamulcami, ale jest niewątpliwie jednym z najbardziej kompletnych modeli.

Subaru Forester: moc technologii

Subaru. Że marka, która rzadko wchodzi w basenach od daty zakupu, ale jak dobre samochody temu … a zwłaszcza w dzisiejszych czasach modele SUV. Forester jest inna opcja, która jak zawsze sprawia, że ​​szczególny nacisk na innowacje techniczne. ma turbo silnik bokser z symetryczne AWD lub okno automatyczna CVT (Nawiasem mówiąc, najlepszym na rynku w tym zakresie). Na drodze trzeba wiedzieć, aby zrozumieć, ponieważ opóźnienie turbo sprawia, że ​​należy grać w trybie ręcznej zmiany, która symuluje istnienie aż do 8 zaprogramowanych prędkości.

Subaru ForesterSubaru Forester jest SUV mocne, wytrzymałe, co daje dużą kontrolę na drodze i bardzo dokładnie, ale również pewne postępy nerwowość nawet w kierunku, który odbija się przed nagłymi ruchami. Jego granica przyczepności, choć jest najwyższe po części dzięki System wyposażony 4×4 gotówka. Jej wnętrze nie może osiągnąć jakość wykonywania wielu swoich nowych rywali, ale zamiast tego oferuje jeden z najlepszych widzialności podczas jazdy.

Toyota RAV-4: Pioneer

To był model praktycznie wynalazł kategorię, pionier… a dziś nadal wykazuje dobrą formę. Dostajemy wypełnione Toyota RAV-4, SUV, który wykazuje wewnętrzny może zbyt proste. Przestrzeń, tak, zarówno z przodu iz tyłu, z płaską podłogą bez wystających elementów oznaczonych pomóc pomieścić lepiej niż większość konkurentów wewnątrz pasażera piąty.

Toyota RAV-4Jak w Honda CR-V, bagażnik schlebia z bardzo niską podłogę do załadunku, co ułatwia wprowadzenie ciężkiego bagażu. Poziom podwozie, RAV-4 jest przedstawiona jako SUV bardzo poised, pewny i reakcje szlachetny w każdym czasie. Jest to atrakcyjne modelu w ogóle, że na naszym rynku wyróżnia się hybrydowy zestaw, który sprawia, że ​​najbardziej wyjątkowy.

Volkswagen Tiguan: historyczna wzmianka

Kolejny SUV całkowicie odnowiony niedawno i nadal świecą jako jeden z referencjami. Teraz nawet już na rynku w wersji 7-miejscowej Allspace The Volkswagen Tiguan On zawsze wyświetlany bardzo dobre wnętrze oraz duża przestrzeń bagażnika, dodatkowo pokazano ogólnie standard wyjątkowej jakości.

VW TiguanZ tej okazji, również wyposażone w potężny Silnik 2.0 TSI 180 KM z DSG, SUV jest spektakularny wydajność i moc. Dynamicznie czuje zwinny, aby nie stracić wielki komfort jazdy i choć cięższe niż Ateca, kończy się komponowaniem SUV z głośnym odpowiedzi na drogach. Niewątpliwie, obok nowego, zadziwiającego Honda Cr-V, nowa Peugeot 3008 i jego brat siedzenie Ateca, jesteśmy Mówiąc o 4 wielkich zwycięzców tego porównawczej makro SUV. Gratulacje!

Badań i pomiarów

ZMIENNA slalon: Ćwiczenia z ciągłych zakrętów, coraz bardziej różnią się szybkością i szyszki również ich odległość nie odtworzenia typowych sytuacjach życia codziennego, ale dają wyobrażenie o dynamicznej reakcji samochodów, które muszą wytrzymać ciągłe transfery pesos. Najlepszy wynik tutaj Volkswagen Tiguan który sprzyja jego napęd na wszystkie koła i kierunek. Pechową dostał Mazda CX-5, który pojawił się jako zwycięzca wyścigu o swojej zwinności, ale zbliża się do końca, nagle stracił kontrolę nad tylną osią i po prostu przesuwane.

CAR POMIARY
Honda Cr-V 13,7 s 64 kilometrów na godzinę
Hyundai Tucson 14,4 s 66 kilometrów na godzinę
Jeep Cherokee 13,5 s 67 kilometrów na godzinę
Kia Sportage 12.5 s przy 70 km / h
CX-5 13,7 s 70 kilometrów na godzinę
Mitsubishi Outlander 13,4 s 63 kilometrów na godzinę
Nissan X-Trail 13,3 s do 66 km / h
Peugeot 3008 12,9 s 63 kilometrów na godzinę
Renault Koleos 14,1 s 62 kilometrów na godzinę
Ateca Seat 12,9 s 67 kilometrów na godzinę
Subaru Forester 14,0 s 66 kilometrów na godzinę
Toyota RAV-4 13,2 s 64 kilometrów na godzinę
Volkswagen Tiguan 12.5 s do 69 km / h

INFINITE CURVES: W obliczu kręgu promieniu 25 metrów, to ćwiczenie jest tak szybki i stabilny jak to możliwe strzelać. Dobre zachowanie przychodzi gwarantuje skuteczności asyst elektronicznych i tuningu podwozia. Tutaj mała różnica w stosunku do ogólnej dobrej kalibracji ESP i szaf. Aby podkreślić Honda CR-V bardzo drobnych kontroli stabilności i bardzo dobrej reakcji ogólnej.

CAR POMIARY
Honda Cr-V 0,86 g do 57 km / h
Hyundai Tucson 0,83 g do 54 km / h
Jeep Cherokee 0,83 g do 54 km / h
Kia Sportage 0,83 g do 54 km / h
CX-5 0,84 g do 56 km / h,
Mitsubishi Outlander 0,83 g do 53 km / h
Nissan X-Trail 0,85 g do 55 km / h
Peugeot 3008 0,85 g do 55 km / h
Renault Koleos 0,82 g do 55 km / h
Ateca Seat 0,84 g do 53 km / h
Subaru Forester 0,81 g do 53 km / h
Toyota RAV-4 0,83 g do 55 km / h
Volkswagen Tiguan 0,83 g do 52 km / h

MOOSE DRYTo ćwiczenie w SUV 2017 Mistrza test symuluje manewr uniku przed wszelkimi przeszkodami, takimi jak nagłe pojawienie się zwierzęcia w drodze lub pieszego. Obowiązek zrobić to tak szybko, jak to możliwe, a następnie powrócić do pozycji wyjściowej lub pasa w obecności rzekomego nadjeżdżającego pojazdu. tych, którzy Oni najlepiej rozwiązać go i Toyota RAV Peugeot 3008, następnie VW Tiguan, siedzenie Ateca Cx-5 i CR-V. co było najbardziej z tyłu był Jeep Cherokee, kontrola stabilności, która nie daje się dobrze zarządzać dużą obudowę.

MOOSE w mokrym: Ta sama metodologia tym razem, ale z uwagi na okoliczność obciążającą mokrej podłodze dalszego pogorszenia przyczepności i wymaga najlepszych hamulców, wsparcie można dać zawieszenie i kalibracji aparatów elektronicznych. Z tej okazji, najlepszy wynik dla Mitsubishi Outlander. w przeciwnej stronie, CX-5, z tylną osią, które nie będą ponosić jak jego rywale.

pomiaryHamowania na mokrej: Ważne, aby wiedzieć reakcję SUV sytuacjach awaryjnych, takich jak sprawdzanie przestrzegania wilgotnych gleb. Tym razem ćwiczenie trwa od 60 km / h. Triumph tutaj Volkswagen Tiguan, z najlepszym segmencie hamowania. Toyota RAV-4, Mitsubishi Outlander i Renault Koleos dostać najgorsze rekordy.

CAR POMIARY
Honda Cr-V 16,6 m
Hyundai Tucson 16,5 m
Jeep Cherokee 17,5 m
Kia Sportage 18,1 m
CX-5 16,5 m
Mitsubishi Outlander 18,5 m
Nissan X-Trail 17,5 m
Peugeot 3008 16,6 m
Renault Koleos 18,4 m
Ateca Seat 16,4 m
Subaru Forester 17,4 m
Toyota RAV-4 18,9 m
Volkswagen Tiguan 14,7 m

Cornering BrakeTym razem, hamowanie odbywa się na sucho podłogi i promieniu krzywizny 25 metrów. Ma to na celu zatrzymać z prędkości 65 km / h. Dostrojona Peugeot 3008 był najlepszy wykonawca wykazał, niemal dorównywał Volkswagen Tiguan. w Minusem, ponownie Jeep Cherokee bardzo powolnego stabilność sterowania. Wtedy wreszcie można zobaczyć tabelę z suchym hamowania w linii prostej 100 km / h do 0.

CAR POMIARY
Honda Cr-V 40,0 m
Hyundai Tucson 39,1 m
Jeep Cherokee 45,8 m
Kia Sportage 42,1 m
CX-5 41,4 m
Mitsubishi Outlander 43,1 m
Nissan X-Trail 42,4 m
Peugeot 3008 36,3 m
Renault Koleos 43,1 m
Ateca Seat 40,6 m
Subaru Forester 44,7 m
Toyota RAV-4 39,3 m
Volkswagen Tiguan 36,9 m

Adblock
detector