Jak wiedzieć, czy masz umieścić bilet ruchu

Jak wiedzieć, czy masz umieścić bilet ruchu

Jeśli uważasz, że został złapany przez radar prędkości, możemy powiedzieć, kiedy i jak ustalić, czy dostaniesz grzywnę domu i ile jest kara.Jak wiedzieć, czy masz umieścić bilet ruchu

Jeśli dysk podczas rozmowy przez telefon i ty „Hunted” przez funkcjonariusza ruchu, Najbardziej prawdopodobne jest to, że wyślesz zatrzymać samochód. Agent powiadomi Cię w tej chwili odpowiadającej naruszenia (200 euro i cofnięcie licencji) trzy punkty karne.

Ale co z tych grzywien nie zgłosić w ręku? Może się okazać, że przestępstwo zostaje schwytany przez Pegasus, DGT śmigłowców kontroli ruchu z powietrza, w którym to przypadku bierze obraz danych wykroczenia i pojazdów (rekrutacja) i Powiadomienie grzywny po jakimś czasie można dostać się do domu.

Więc nie radary prędkości. Sposób obrazowania radarowego zautomatyzowanego przetwarzania obejmuje zbieranie informacji, w tym przypadku, sprawcy rejestracyjnym pojazdu. Po zebraniu takie informacje będą traktowane przez administrację w celu określenia rodzaju popełnionego przestępstwa. Kara powinna być zgłoszona później, bez istnienia określony czas na to.

Jak powiadomić grzywien

Powiadomienie biletu ruchu, gdy jest to możliwe, Należy to zrobić w momencie gdy naruszenie występuje,. Jednak, gdy nie jest to możliwe, istnieją inne sposoby, aby stwierdzić, czy masz bilet ruchu.

System jest przez e-mail Traffic. Aby to zrobić, musisz być zarejestrowany W tej usługi internetowej oferowanej przez DGT i Składa się on z systemu alarmów poprzez SMS, zarówno grzywny i inne dane, takie jak wygaśnięciu licencji maszynisty. Ta usługa pozwala wiedzieć, dzień i godzinę powiadomienia biletu ruchu jest wykonany.

Innym sposobem, aby wiedzieć, czy masz dobrze jest, gdy zgłoszenie wysłać go do domu.

Ale jeśli myślisz, że masz bilet ruchu, ale nie został powiadomiony cię z jakiegoś powodu, to najlepiej Edictal dostęp Sankcji Traffic (Testra). Jest to system śledzenia sieci grzywny nie powiadomieni osobiście. tak samo jak umieścić swój identyfikator i sprawdzić, czy istnieje jakikolwiek bilet ruch w swoim opłat.

Może być tak, że raz wprowadzone dane nie wydaje żadnych wyników. To nie zawsze oznacza to, że nie mamy żadnych sankcji. Może się okazać, że nadal nie został przetworzony reklamacji lub organ sankcjonowania nie jest zarejestrowany w systemie Testra.

Można również udać się do Dzienniku Urzędowym prowincji, gdzie naruszenie Rada Miejska lub prowincjał najbliższy wystąpił. chociaż bardziej komfortowe jest dostać się do jednej z tych drobnych dystansu dostępnych w Internecie: Buscamultas z DVuelta, www.tienesmultas.com, www.miratusmultas.com.

Możesz być także zainteresowany

Najczęstsze grzywny

Klawisze na pięć zawiadomień grzywien

Sztuczki, aby odwołać się od kary

Adblock
detector