Samochody złoty połysk saudyjskiego milionera w Londynie

Złoty samochody miliarder Abdullah bin TurkiZłoty samochody miliarder Abdullah bin TurkiZłoty samochody miliarder Abdullah bin TurkiZłoty samochody miliarder Abdullah bin Turki

Życie miliardera środkowy Wschód To jest naprawdę "ciężko"... Zatrzymujemy się w życiu "lekkoduch" Arabia Turki bin Abdullah, jeden z najbardziej ekscentrycznych bohaterów krajach Kąpiel piękności Zatoka Perska.

Instagram, Abdullah nie ma żadnego stanie wykazywać ich bogactwo gdy zamieszczenie na swojej oficjalnej koncie niezliczoną Zdjęcia z jego niemal niezliczonych artykułach luksusowy, w tym nieskończonym floty luksusowe samochody i supersamochodów, wiele z nich wspólnego mianownika: ich złoty ciało.

samochody Turki bin Abdullah złoto zaskoczony Londyńczycy te dni. Na wielu ulicach „Miasto" Mogą one być postrzegane kilka jednostek Rolls-Royce, Bentley, Lamborghini ... z jego ekscentryczny złoty ciało przynosząc jasnoszary typowy klimat stolicy. Zapraszamy przyjść w galerii, które przygotowaliśmy, aby zobaczyć jak to wygląda armię Turki bin Abdullah.

Możesz być także zainteresowany

- radiowozy w Dubaju

- Aby przetestować Aston Martin Vulcan w Abu Dhabi

- samochody Jay Leno

- samochody Jamiroquai