Toyota GT86 Używane sprzedaży od 15.000 euro!

Toyota GT86 Używane sprzedaży od 15.000 euro!

Jeśli lubisz samochody sportowe przyjemności z jazdy, należy wiedzieć, że już od ponad 15.000 euro może znaleźć drugiej ręki Toyota GT86.

Toyota GT86 na sprzedaż na zdjęciach

Toyota GT86 na sprzedaż na zdjęciach

Toyota GT86 na sprzedaż na zdjęciach

Toyota GT86 na sprzedaż na zdjęciach

Toyota GT86 osiągnął rynek w 2011 roku. Z tego modelu japońska firma poszukiwane odzyskać pojęcie mechaniki klasycznej Sportowy konfiguracyjnych, przedni i tylny napęd silnikowy, reprezentowana przez wiele lat przez legendarnego AE86.

GT86 On urodził się zatem jako małe coupe 2 + 2 Toyota zbudowana we współpracy z Subaru i tego samego podejścia opracowanego w ramach BRZ, sport, który można uznać za clone GT86, ponieważ jest w zasadzie taki sam samochód.

Między innymi, należy zauważyć, że motor który zachęca ten sport jest 2 litry bokser atmosferycznego opracowany przez Subaru dla reklamowane 200 KM przy 7000 obr./min i maksymalny moment obrotowy 20.90 mkg między 6.400 a 6.600 obr./min. Dlatego silnik o sportowym nastroju i dość ostry w swojej odpowiedzi.

Toyota GT86 2011-2016dla skrzynia biegów Dwie możliwości zostały zaoferowane; ręczny lub automatyczny konwerter momentu obrotowego, zarówno z sześciu stosunków, Chociaż prawdą jest, że te ostatnie nie pasuje też z osobowością tego coupe. I to nie należy zapominać, że jest to Samochód zaprojektowany, aby cieszyć sportowej jazdy w stylu klasycznym i ma mechaniczną różnicowy o ograniczonym poślizgu i opony dość sprawiedliwy za czasów wymiarach. Celem, coraz zachowanie bardzo progresywny i przewidywalne graniczną, co powoduje przyjemność jazdy. Dwumiejscowy specjalnie zaprojektowany dla użytkowników i obwodu wytrwale, scenariusz, gdzie ten sport jest w swoim sosie.

Toyota GT86: ceny używanych

chociaż oferta w rynek Używane jest dość ograniczona, biorąc pod uwagę jego ograniczoną rozpowszechnianie, można znaleźć samochody w bardzo dobrej cenie i kilka kilometrów na tablicy wyników; Jednostki wyszukiwania możliwe jest również na innych rynkach europejskich, gdzie podaż jest znacznie wyższa. Od € 15,000 nie samochody na sprzedaż, ale najlepiej zachowane zespoły mogą osiągnąć 20.000 zł.

Toyota GT86 2011-2016Toyota GT86 2011-2016: najczęstsze problemy

Silnik bokser 2 litry Jest bardzo wytrzymały, dobrze utrzymana jest niemal wieczne. Częstym problemem, zwłaszcza w Pierwsze jednostki był niestabilny na biegu jałowym i niektóre zaczepy. Rozwiązaniem jest przeprogramować oprogramowania.

Skrzynia biegów jest bardzo niezawodny, ale jeśli leczenie zostało wymagający, z dogłębnych wizyt obwód, Jest to łatwe do zsynchronizowane są zmęczone.

wykończeniowe są wysokiej jakości oraz wnętrze Awarie zdarzają się rzadko, z wyjątkiem okien osobowych w niektórych jednostkach ma jakieś problemy.

– Jeśli Klapy są zmęczone i nadszedł czas, aby je zmienić, istnieją różne alternatywy na rynku, ale prawda jest taka, że ​​seria oferują prawie idealny kompromis bez narażania komfort. Coś podobnego można powiedzieć o opony, kucia Primacy HP mieć trochę ustawienie sport, ale jeśli są one montowane związki z większą przyczepność, jest kosztem progresywności do granic możliwości.

Toyota GT86: 2017 Aktualizacja

Kilka miesięcy temu, Toyota nieznacznie zaktualizowany jego sport GT86. w wygląd zewnętrzny otrzyma nowy przedni zderzak, wloty powietrza i inne wspaniałe optycznych i kół nową ustawę. Z technicznego punktu widzenia, główną różnicą jest nowy kretyni i korekty zawiesiny. Więcej informacji na temat Toyota GT86 2017.

Możesz być także zainteresowany

– 2017 Subaru BRZ: Ceny badań oraz sport "tani"

– Initial D Toyota 86 Concept, manga sport

Adblock
detector