najbogatsi Hiszpanów Fernando Alonso, w tym

najbogatsi Hiszpanów Fernando Alonso, w tym

Fernando Alonso, jak również jest na liście 200 najbogatszych w Hiszpanii, jest jednym z hiszpańskich sportowców wśród większości dziedzictwa 25 świecie.najbogatsi Hiszpanów Fernando Alonso, w tym

Chociaż wiemy o Fernando Alonso zdobył wiele nagród na wynagrodzenia lub zabezpieczenia, jak i nawet w niektórych firmach Nie wiadomo, ile przychody reklamowe. Mimo to, Hiszpan jest na liście 200 najbogatszych w Hiszpanii.

Ponadto, Fernando Alonso jest również jednym z hiszpańskich zawodników, z Rafa Nadal, Wśród najbardziej dziedzictwa 25 świecie, według magazynu Forbes. Publikacja ta, która Kierowca Formuły 1 byłaby otrzymał prawie 200 milionów euro za tantiemy od czasu dołączenia do świata w 2001 roku.

Fernando Alonso dziedzictwo opiera się na przychody reklamowe i wysokie pensje otrzymują najlepsze kierowców Formuły 1. Mistrz Świata z 16 aktywnych sezonach McLaren otrzymał ponad 35 mln euro rocznie i Jej wizerunek sponsorowanie takie marki jak Tag Heuer, Europcar lub wicekróla.

Jego zmiany miejsca zamieszkania (mieszkał w Szwajcarii, od 2006 do 2011), aby jeszcze bardziej trudne do śledzenia ich kapitału. W rejestrze handlowym, jego ojciec, José Luis, pojawia się jako agenta lub menedżera pięć aktywnych firm. Najstarsze są DAF 5 Zarządzanie i GESPUAM: pierwsze stany zarządzać ich prawa graficznych, a drugi bierze udział w wielu działaniach. Obaj zadeklarowali straty w danym roku obrotowym.

Prawo do wizerunku Secrets

Chociaż dochody za 10 lub 15 lat są wysokie, w wielu dyscyplinach sportowych (Piłka nożna, formuła 1, koszykówka …) roczne pensje najlepiej przekroczyć 10 mln rocznie, nawet 15 lub 20. W niektórych przypadkach, Pojęcie prawa zyski są jeszcze większe. Ale te powroty są zawsze tajemnicą. Kluby, marki, agentów i sami sportowcy często ukrywać je przed społeczeństwem.

Jedenasta edycja najbogatszej 200 Hiszpanii rzuca całkiem jasny wniosek: dla bogatych Hiszpanów kryzysu za nami. W ciągu zaledwie dwóch lat, dziedzictwo jako całość wzrosła o 60.000 mln euro -Spośród nich ponad połowa w 2016 roku, w sumie 237,150 mln. I po raz pierwszy, wśród elity ekonomicznej kraju dwie gwiazdki poślizgu konsekrowane sport: Fernando Alonso (197) i Rafael Nadal (198). Uwzględnianie w ciągu ostatnich miejsc na liście jest opinię, to jest prawie niemożliwe, aby śledzić ich inwestycji i firm nie wiernie odzwierciedlają stan swoich aktywów.

Możesz być także zainteresowany

-Spektakularne samochody terenowe kierowców F1

-Sexual o wzorze 1, sterowniki

-Jakie sporty mają kierowców F1 zgodnie z ich kolory?

Adblock
detector