SYM 400i i 600i Maxsym dwie alternatywy dla samochodu skuterem

SYM 400i i 600i Maxsym dwie alternatywy dla samochodu skuterem

Jeśli zdecydowałeś się również poruszać się skuterem cieszyć dwa koła, 400i i 600i SYM Maxsym są dobre alternatywy dla samochodu. Powiemy Ci jak to zrobić.

Dwie alternatywy dla skutera samochodowym. SYM 400i i 600i Maxsym

Dwie alternatywy dla skutera samochodowym. SYM 400i i 600i Maxsym

Dwie alternatywy dla skutera samochodowym. SYM 400i i 600i Maxsym

Dwie alternatywy dla skutera samochodowym. SYM 400i i 600i Maxsym

modele SYM 400i i 600i Maxsym Należą one do MGS Tajwanu coraz osiedlili się w naszym kraju. Wśród jego skuter te dwa modele wyróżniają się szczególnie na resztę tak pewny będziesz zainteresowany. Maxsym400i SYM i 600i Są dwa maxiscooter mieszania aspekty sportu, praktyczne i turystycznych. Dobra wydajność, dobre wykończenie, Sprzęt i zawartość bardzo kompletne ceny są wasze listy, choć jego przemieszczenie nie można obsługiwać je sam ze swoim prawem jazdy samochód.

Więc są Maxsym SYM SYM 400i 600i Maxsym

Chociaż zarówno skuter Maxsym 400i jak 600i mogą być stosowane w podobnych środowiskach jest Maxsym 400i, który lepiej nadaje się do miasta a najlepiej jest obsługiwane przez małych przestrzeniach. Jest zasilany przez 399 cc jednocylindrowy silnik i 34 KM. Jego cena wynosi 5,899 euro, jeśli nabyte z ABS i 5,399 euro jeśli nie nosi ABS. Czy twoi rywale? Znalezione na rynku modeli, które borykają się twarzą w twarz, jak KYMCO Xciting 400i lub Suzuki Burgman 400.

Ze swojej strony, hulajnoga Maxsym 600i To ma szerszy zakres niż 400i Maxsym powodu jego wyższej wydajności, więc jest najlepsza droga do wyjść i cieszyć się wycieczki. Maxsym 600i ABS jest napędzana przez silnik 565 ccm i 45 KM reklamowane, a jego cena sprzedaży została ustalona na 6.799 euro. W jego przypadku nie jest dostępny w wersji bez ABS, jak z Maxsym 400i, ale z drugiej strony, jeśli istnieje wariant Sport zawierające same szczegóły estetyczne. Rywale? No, może nie tak dużo. Maxsym 600i jest unikatowy gatunek, bo choć zbliżyć się jego zalety, a nawet przewyższają ich odpowiedniki dwóch cylindrów jest wyraźnie lżejszy, a jego cena jest prawie pół.

SYM 400i i 600i MaxsymSYM 400i i 600i Maxsym, prawie równe

Nie tylko dla wydajności wrażeniem 400i i 600i Maxsym SYM. również zauważyć ich prawidłowe funkcjonowanie, sprawność i pewność siebie są wykazując, aby utrzymać wysokie drogi ekspresowe rejsy. Podziel podwozie i podzespoły, tak, że ich zachowania są bardzo podobne. W rzeczywistości, obserwując z daleka, są jak „dwie krople wody” i nie można odróżnić chyba wygląd po stronie spalin. dobrze, Jeśli wybierzesz wersję Maxsym 600i Sport, która ma premię w wysokości 200 euro, tym łatwiej można powiedzieć, bo to sportowa wersja zawiera gniazdo z konkretnym tapicerką z czerwonej nici do szycia i lepkie, również w kolorze czerwonym, na pasmach ogrodzenia opon.

Pod kierownicą 400i i 600i SYM Maxsym

Nadszedł czas ustawić je. Według włączające single-cylindrowy, można oczekiwać porywający wydajności, które można poczuć swoje pistonadas. Ale nic nie jest dalsze od rzeczywistości. Oprócz małego szemrania, miękkość, zarówno Maxsym 400i i 600i Maxsym, To jest dominującym z obu silników obracać na biegu jałowym lub podczas wykonywania manewrów pierwsze niskie prędkości. Energicznie przyspieszać od zera, a dwa skuter odpowiedział na szybko, z zaletami logicznych dla „sześćset”, ale jednocześnie słodko.

Prawdą jest, że 400iva SYM Maxsym zrewolucjonizował cały czas i jest to odzwierciedlone w konsumpcja nieco wyższy podczas jazdy z prędkością 120 km / h utrzymane. Jednak w bardziej zróżnicowane zastosowania i wykorzystywanie ich najwyższej wydajności, to jest Maxsym 600i który spala więcej benzyny, wąsko pokonując 5 l / 100 km. Trzeba też wspomnieć, że odzyskiwanie danych i przyspieszenie są znacznie lepsze w Maxsym 600i, celu stworzenie Maksymalna prędkość 165 km / h (149 km / h, w przypadku Maxsym 400i).

SYM 400i i 600i Maxsym. Co jest bardziej wygodne?

Ergonomicznie nie ma różnic między tymi dwoma skuter. Stanowisko kierowcy jest bardzo skuteczne i wygodne dla jeźdźców różne fizjonomie. Jeśli Carving zawarte mogą siedzenia okażą trochę wysokie, a jeśli wysokość przekracza średnią, jest również prawdopodobne, że ekrany będą wyglądać nieco niski i tył tarcze kolana rosną bliżej niż jest to pożądane. ale jeśli mierzyć pomiędzy 1,65 i 1,80 metra, masz szczęście bo Oni maxsym są praktycznie idealne dla Ciebie. Oba dają nam Bardzo wysoki komfort jazdy i bardzo ładne przyciski dotykowe, i nie będzie zmęczony po prostu chodzić na długich dystansach. Znamienny jest również dobre leczenie, które odbiera pasażera, który chociaż jest trochę wyższy niż pilota, ma praktyczne wsparcie dla dolnej części pleców, uchwyty boczne i strzemiona składane System „One Touch”, który sprawia, że ​​łatwo otworzyć z nóżkami ,

Możesz być także zainteresowany

– Rabaty i promocje z SYM 400i i 600i Maxsym, handel detaliczny

Adblock
detector