Najlepiej samochody Taxi

Najlepiej samochody Taxi

Wytrzymałość, niezawodność, funkcjonalność, przestrzeń i maksymalną wydajność pod względem zużycia, to nie są tylko cechy cenione przez większość kierowców, ale także dla większości specjalistów jazdy. Opracowaliśmy ranking, co może być najlepszy samochód dla kabiny według kilku kryteriów.

Najlepsze samochody dla taksówek, według kilku kryteriów

Najlepsze samochody dla taksówek, według kilku kryteriów

Najlepsze samochody dla taksówek, według kilku kryteriów

Najlepsze samochody dla taksówek, według kilku kryteriów

Dacia Lodgy cab– Najtańszy: Dacia Lodgy

centra autoryzacji taksówki zatwierdzenie z dwa duże miasta hiszpańskie, Madryt i Barcelona, one zawarte w ich liście floty Dacia lodgy. Zarówno dla kapitału i Barcelony, dostępna wersja jest dwupaliwowe benzyna / LPG (gaz płynny) 1,6 85 KM z konfiguracji wnętrza dla pięciu pasażerów. Madryt cena od 10.400 euro i 9,720 euro dla Barcelony. Więcej o Dacia Lodgy.

Skoda Octavia cab– Najbardziej popularne: Skoda Octavia

W ostatnich latach, Skoda Octavia To był chyba najbardziej popularnym samochodem wśród gildii taksówką. praktyczność, krzepa i niezawodność Zostały one kluczem do tych specjalistów transportu wybrali go jako jednego ze swoich ulubionych. Jedna z wersji najbardziej wybieranych przez tych kierowców był napędzany przez które 1,9 litrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem układ paliwowy, bardzo popularne mechanika w grupie Volkswagena przed tym motoryzacyjnego giganta postanowił włączyć do wspólnej szyny w technologii silników wysokoprężnych. W zakresie dostaw nowych taksówek, Skoda chce oddzielić bieżące Octavia generacji z tego konkretnego rynku; Zamiast tego ma na celu wzmocnienie roli szybkiego, “kuzyn-brat progu nowego Seat Toledo. Więcej informacji na temat nowego Skoda Octavia i nowej Skody Rapid.

Seat Alhambra– Najlepszym miejscem dla: Seat Alhambra i Mercedes Viano

dowolny minivan istniejących floty taksówek może być podświetlony przez przestrzeń, ale zachowałeś Seat Alhambra i Mercedes Viano. Oficjalna oferta dla Seat Alhambra homologacji taksówki, trzy wersje mechaniczne -a common rail 2.0 TDI 115 KM, 2.0 TDI common rail o mocy 140 KM i 2.0 TDI common rail 177 KM, w zależności od oferty przypadkach może być połączony z ręcznym lub sześć automatyczną DSG sześć prędkości.

przypadek Mercedes Viano w jego ostatecznego zatwierdzenia włączoną pozostawia pojazdu osobowego o pojemności 7/8 pasażerów w jego van wersja 5 metrów długości. Do pchania, można użyć dwa silniki wysokoprężne CDI 136 i 163 KM.

Nissan LEAF– Greener: Toyota Prius i Nissan Liść

Toyota Prius On został w ostatnich latach konkurować z Skoda Octavia za bycie najpopularniejszym / używane wśród taksówkarzy. jego technologia hybrydowa To pozwala odzyskać dużo energii elektrycznej w sekcjach miejskich, jeden aspekt tej ostatniej idealny do codziennego ewolucji tej grupy, która wykonuje wiele ze swoich podróży miasta. Przez jakiś czas, mają również bardzo popularne wersje Prius kompatybilny z GLP, adaptacje, że sam kierowca atakowany przez własne ryzyko, chociaż Toyota oficjalnie wyjaśnione w oficjalnym gwarancji „niewłączenia tych przemian” swoich pojazdów.

Na stronie Sto procent samochodów elektrycznych homologowany do kabiny znajdujemy Nissan LEAF. Zdajemy sobie sprawę, że może to być całkowicie idealny pojazd dla tych specjalistów, którzy wiedzą bardzo dobrze, ile kilometrów można dokonać w dniu roboczym, a także planowanych czasów doładowania. Teoretyczne i zatwierdzona autonomia Liść jest 199 km.

Mercedes Klasa E– Najbardziej luksusowy Mercedes E Klasa

Od kilku lat pory Mercedes Klasa E Jest to jeden z samochodów wymienionych jako premia który posiada homologacji taksówkę. Wszystkie wersje są dostępne w wersji z silnikiem Diesla i napędem na dwa koła, ale także zatwierdzonych wersji AWD 4MATIC.

Adblock
detector