Lexus CT 200h, wyjątkowy samochód hybrydowy

Lexus CT 200h, wyjątkowy samochód hybrydowy

Jest to hybryda, oferuje obraz najwyższej jakości i podwozie przekazuje dobrą dawkę sportowego. Lexus CT 200h bezpieczniki, jak bardzo niewielu samochodów na rynku, wyłączności i wydajności.

Tak jest Lexus CT 200h, unikalny hybrydowy kompaktowy

Tak jest Lexus CT 200h, unikalny hybrydowy kompaktowy

Tak jest Lexus CT 200h, unikalny hybrydowy kompaktowy

Tak jest Lexus CT 200h, unikalny hybrydowy kompaktowy

Kierowca Lexus CT 200h jest teraz na wyciągnięcie ręki zdolność do kontrolowania jak chcesz obsługiwać pojazd. można uzyskać poprzez Programy selektor jazdy znajduje się w konsoli środkowej, która umożliwia wybór cztery tryby inaczej: Normal, Sport, Eco i EV. Pierwszy czyni Przyspieszacz posiada liniową odpowiedź i stopniowe; drugi, sport, To daje bezpośredni związek między tym poleceniu a silnikiem; podczas gdy w Eco że korespondencja jest zmniejszona a także kontrola klimat dostosowuje się do panujących paliwa. w tryb EV, CT 200h działa tylko z energii elektrycznej i pozwala na przykład przenieść w garażu bez generowania emisji.

Lexus CT 200h: rekord samochód

zużycie mieszany zatwierdzony przez Lexus CT 200h tylko 3,6 l / 100 km w wersji z oznaczenie Eco, ponieważ powyższe modele są umieszczone z wykończenia wykonawcze lub F Sport Luxury, przemieszczają się między 3,8 4,1 l / 100 km. W każdym razie, ten hybrydowy Lexus zawsze pojawia się wśród kompaktowych samochodów, które wydaje mniej na rynku.

Odpowiedzialność za Lexus CT 200h postrzegana jest z podwozie sportowe Jest na szybkość i dokładność, z jaką polecenia kierowcy są przekazywane do ruchu pojazdu. Dlatego, koła, zawieszenie lub opłata kierownicy chlubnym rolę w realizacji tego zadania, które są wzmocnione szczególnie w wersji F-Sport. W ostatniej aktualizacji zakresu kierunek został ponownie kalibrowany podczas gdy grubsze stabilizator tylnej osi połączone. Kierowcy chcący postawić na zwiększenie doznań jeździsz, znajdzie CT 200h F Sport jeden specyficzny dostrojenie sprężyn i amortyzatorów (Amortyzatory wydajności) z dodatkiem 17-calowe koła, w celu zwiększenia sprawności.

Lexus CT 200hZ drugiej strony, Zachowanie tej hybrydowego Lexusa również, że korzyści z zwiększona sztywność ciała, wzrostem zgrzein punktowych w tylnym obszarze, z zastosowaniem więcej metrów ściegu klejowego. Nawet ponad 90 ulepszeń mają na celu zwiększenie CT 200h jakość jazdy, w szczególności obniżenie poziomu hałasu zwiększona materiały izolacyjne.

Lexus CT 200h: Technologia dla efektywności

Magia dla Lexus CT 200h wydać tak mało jest również w konfiguracja mechaniczna. Ma 1.8L silnik benzynowy, z cztery cylindry w Internecie, począwszy wiąże się z innych urządzeń elektrycznych, o mocy w połączeniu 136 KM. Ponadto, istnieje jeszcze jedna maszyna elektryczna, że ​​starter do wewnętrznego spalania i hybrydowego ładowania akumulatora. Układ napędowy jest sprzężony z Elektronicznie sterowany przekładnia bezstopniowa, przekładnia planetarna, która łączy silnik do siebie nawzajem i do kół, to działa na optymalnym przełożeniu do każdej sytuacji. Jego działanie jest teraz bardziej naturalne, tak że jego emulacja ciągła zmienna, zwłaszcza w fazach, w których domagają układ napędowy większej siły przy pełnym otwarciu przepustnicy, jest bardziej dopracowany. Są inżynierii szczegóły, które czynią krok do oszczędności paliwa.

Lexus CT 200h a la carte

Wnętrze Lexus CT 200h Lexus CT 200h obejmuje Numer osiem poduszek powietrznych, wśród których są kierowca dwustopniowe i kolana do tego i drugiego pilota. Podkreśla także Pre-Collision System (PCS), z tempomat z prędkości fal milimetrowych radaru, co pomaga utrzymać zaprogramowaną odległość z pojazdu przed i zmniejsza ryzyko kolizji. Standardowe wyposażenie w najwyższych wykończeń integruje elektryczne fotele z przodu. Podobnie jak w przypadku ręcznej regulacji, zapewnia wyraźny trzymanie boczne.

Ponadto, Lexus CT 200h i pozwala podłączyć do dzisiejszego świata. Wszystko w zasięgu ręki dzięki Lexus multimedia Wyświetlacz, za pomocą sterownika obrotowy lub zdalne dotykowy, to zawsze związane z opcjonalnym systemem nawigacji. Wyświetlacz posiada Lexus Mediów siedem calowy ekran. Lexus CT 200h wszystkim zawierać standardowe funkcje, takie jak klimatyzacja automatyczna, Bluetooth dla telefonów komórkowych, osiem poduszek powietrznych lub felg. W zależności od poziomu wyposażenia, CT 200h może również obejmować System nawigacji Navibox, zasięg do 48 krajów i sterowania głosowego. Ostatecznie 200h Lexus CT jest hybrydą kompaktowy samochód na tylko dzisiaj na rynku.

Możesz być także zainteresowany:

RC Lexus 300h hybrydowy szuka doskonałości

Lexus IS 2016: jest to limuzyna

Lexus RC F, nowy australijski samochód policyjny

Adblock
detector