Lada X-Code, nowy mały SUV Rosyjski

Lada X-Code, nowy mały SUV Rosyjski

Lada będzie mieć nowy samochód w tym przedziale do 2017: X-Code. To będzie podobna do wielkości SUV Nissan Juke i wspólna platforma z Dacji.

Więcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-Code

Więcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-Code

Więcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-Code

Więcej rywale w walce o małych SUV-ów: przybywających z Rosji Lada X-Code

AvtoVAZ, rosyjski producent większość własnością Renault-Nissan, właśnie pokazany w Moskwie Motor Show swój najnowszy projekt: A Mały SUV patrząc bardzo nowoczesny że Lada rentgenowskie, znamienny poprzez zaginanie bocznych drzwi formy i daje unikalny wygląd.

Choć Lada X-Ray -a modelu i produkcja przy użyciu tej samej platformy dla wszystkich Dacia- Został on teraz pokazano na wersji Krzyża Concept, z osłonami bocznymi i więcej nadproża, aby uczynić go bardziej Campero; X-Code, że to nazwa nowego samochodu koncepcyjnego Lada roku zadebiutował przed publicznością.

Konstrukcja Lada X-Code Steve Mattin jest obecnie główny projektant AvtoVAZ, a wcześniej, ojciec modeli jak Mercedes ML i GL. Wszystkie prace wokół Lada X-code, który ma stosunkowo blisko spojrzenie na to, co może być samochód, którego produkcja ruszy w przyszłym roku, To był przetrzymywany w siedzibie firmy Togliatti, historyczny, ponieważ nie został rozpoczęty w 1977 roku produkcję kultowego Lada Niva.

Lada X-Code, silniki i skrzynie biegów

Lada X-Code już obecne na rynku rosyjskim jako rywal SUV będzie Nissan Juke, Renault Captur, Skoda Yeti, Peugeot 2008 … W dwóch pierwszych, musiałby silniki doładowane Organy Banku przypuszczalnie Alliance, 1.2 TSI cztery cylinders- ale w przeciwieństwie do nich, być może z zwiększona podaż wszystkich wersjach koła napędowe, taka możliwość w przypadku Juke skupiona jest w dwóch wersjach wyższej mocy, ale nawet Renault Captur rozważane.

Wśród wkładów Lada X-Code musiałby tzw Lada Connect system telematyki Smartphone, który może wysyłać informacje do samochodu i w najbliższej przyszłości korzystać z usług w chmurze.

Funkcje Lada Połącz są blokady i odblokowania drzwi samochodu, sprawdzić ich status, włączyć światła lub honk róg, aby zlokalizować go na parkingu, wziąć samochód na mapie, aby otrzymywać powiadomienia o jakimkolwiek uderzeniem lub samochodu został odholowany. będzie to również możliwe, aby zablokować silnik i wysyłania pozycji samochodu do biurka lub pomocy policji, włącz klimatyzację zdalnie odbierać dane na temat konserwacji i umówić się na spotkanie lub zdalny informacje dotyczące rozwiązywania problemów. System analizuje, podobnie, oferując codzienne statystyki jazdy.

Lada X-Ray i Vesta Sport, sportowe wersje

Poza tym kurtka wersji Lada X-ray X-Code wkrótce zostanie zintegrowany z zakresu producent sprzedaje więcej samochodów w Rosji, zarówno pierwszy, X-Ray jako Lada Westy, kompaktowy czterodrzwiowy sedan, zostały przedstawione ścieżki wersje sportowcy który wkrótce osiągnie produkcję.

Lada Vesta Sport

poza bardziej agresywny i urządzenia aerodynamiczne, wersje te wyróżniają się na wysokości Niższa zawieszenie lub wkładu Koła o dużej średnicy 18 “. Lada X-Ray i Vesta Sport, jak się je nazywa, mają 1,8 litrowy silnik pochodzą z pierwotnego 122 do 150 KM ze zmianami w wymianie silnika i układu wydechowego.

Można również intersar

Vesta Lada sedan, do ‘low cost’ Rosyjski

Renault Kaptur, ich najbardziej off-road tylko dla Rosji

AvtoVAZ Xray Koncepcja, luksusowy SUV z Rosji

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Adblock
detector