Ford Fusion 2017: Amerykańska Mondeo, napęd na wszystkie koła i silnik biturbo V6

Ford Fusion 2017: Amerykańska Mondeo, napęd na wszystkie koła i silnik biturbo V6

Zakres 2017 Ford Fusion (Mondeo) wersja Sport obejmie sportu i dwie odmiany hybrydowe, jedną wtyczkę, które ostatecznie mogłyby dotrzeć do Europy.

Ford Fusion, Amerykańska Mondeo będzie sportier i mniejsza emisja

Ford Fusion, Amerykańska Mondeo będzie sportier i mniejsza emisja

Ford Fusion, Amerykańska Mondeo będzie sportier i mniejsza emisja

Ford Fusion, Amerykańska Mondeo będzie sportier i mniejsza emisja

Ford Mondeo jest globalnym samochodu, każda nowość wprowadzona do amerykańskiego rynku moszczu obserbarse starannie w naszym kraju. Nie zaskakująco duży sedan bród Jest ona montowana w zakładzie Almussafes (Valencia) a to może mieć wpływ na każdy z decyzjami podjętymi przez konsorcjum. Dlatego pojawienie 2017 roku modelu Ford Fusion -the nazwę z Amerykańska wersja Mondeo- nowe wersje i jest ważne.

Pierwszym z nich jest Wersja Sport Forda Fusion, sport wydajność wariant Altras i napęd na cztery koła w stanie w pełni wykorzystać fantastyczną ramach amerykańskiego modelu Mondeo. Jego silnik, jak przystało na rynek amerykański jest silnik V6 2.7 litra benzyna z wyporność i 325 twin-turbo ogłasza maksymalną moc KM i maksymalny moment obrotowy 48,4 mkg lub co jest tym samym, specjalizuje się w prawie 50 KM i 14 mkg japońskie konkurenci 3,5 V6, z którym jest mierzona. Jego moc osiągnie wszystkie cztery koła poprzez napęd na cztery koła z najnowszej rozwoju i siada na Pilotowane bezstopniową tłumienie w stanie przejść z jednej firmy do miękkie, że można zminimalizować skutki wobec małych kotlin spowodowanych przez deszcz kretyna.

hybrydy Ford Fusion

Radykalnie odmienne w swoim podejściu są Ford Fusion Hybrid i plug-in hybrid Fusion Energi (Z I), w dwóch wersjach, które zwiększają wydajność i może osiągnąć silnik elektryczny napędzany 137 km / h. Zarówno oprogramowanie premiera, który czyni je wygrać wyrafinowaną bieganie, maksymalizując jeździsz doznania, które mogą oferować i poprawiających szybkość ładowania hamowania odzyskowego, zdolny teraz przechwytywanie 95% energii rozproszonej.

Fusion Ford Mondeo 2017Ponadto silniki elektryczne poprawiły swoją efektywność, co będzie skutkować poprawa w połączeniu oszczędności paliwa aw przypadku korka, zwiększenie autonomii w trybie elektrycznym, który w tym przypadku przekracza obecnie 30 km przed przejściem do tradycyjnego trybu hybrydowego ale nie byłoby na tyle, aby osiągnąć Blue Label samochód o zerowej emisji Hiszpania-. Chociaż, kto wie, czy w przyszłej ewolucji 7,6 kWh akumulator Może on być zastąpiony wyższej wydajności. Obecnie ten można ładować tylko 2,5 godziny w tradycyjnej świecy

Wyposażanie Ford Fusion 2017

bezpieczeństwo i co to ma do czynienia z sprzęt To, wraz z jazdy, kolejny filar Ford Fusion. W ten sposób zachowuje się system wykrywania pieszego i zawiera nowy system utrzymania pasa ruchu, który przychodzi do przyłączenia się do systemów alarmowych ruchu zbliża się do tylnej części pojazdu.

Integracja z wszechświata multimedialny Jest podawany przez System SYNC3, najnowsza wersja interfejsu, który poprawił swoje połączenia, prędkość połączenia i ulepszony recnoocimeinto głosową. Ponadto od teraz pozwoli to poprzez zastosowanie Połącz Sync uruchomić samochód z telefonu komórkowego zdalnie, tuż obok uruchamia i zatrzymuje się i plug-in wersjach zaprogramować czas najkorzystniejszą dla ładowania.

Adblock
detector