McLaren P1 GTR, wszystkie dane hybrydowej bestii 1000 KM

McLaren P1 GTR, wszystkie dane hybrydowej bestii 1000 KM

Nowy McLaren P1 GTR jest nowy hybrydowy bestia wywołana przez McLaren Automotive, która zaskakuje nie tylko ze swojej futurystycznej i agresywny design, ale także przez ich numerami: 1000 KM i ponad 2,5 mln euro. Jego oficjalne otwarcie: na Geneva Motor Show 2015.

McLaren P1 GTR, wszystkie zdjęcia

McLaren P1 GTR, wszystkie zdjęcia

McLaren P1 GTR, wszystkie zdjęcia

McLaren P1 GTR, wszystkie zdjęcia

Jeśli „cywilizowany” wersji produkcyjnej hybrydowy supersamochód McLaren P1 już odpadem technologicznym, jego wersja prototypu P1 GTR krok w górę. Przedstawiane jako prototyp do garstki uprzywilejowanych ostatniego lata w Concours d’Elegance w Pebble Beach (Kalifornia, USA), brytyjska firma właśnie upublicznione więcej Oficjalne dane i fotografie Ten autentyczny hybrydowy bestia, zostać oficjalnie przedstawiony jako pojazd i produkcji w Genewa Motor Show 2015 które odbędzie się w ciągu pierwszych dwóch tygodni od marca.

McLaren obiecuje za nowy P1 GTR maksymalna moc 1000 CV. W jego wnętrznościach technicznych, wziąć środkowy silnik scenie benzyna 3.8 V8 biturbo 800 KM oraz silnik elektryczny o mocy 147 kW (200 KM). szacunek do P1 produkcji, które będą produkowane tylko 375 sztuk, zwiększona moc jest 84 CV, podczas gdy lekkość to kolejny wielki postęp w tej supercar, jak McLaren mówi Nowy P1 GTR do 50 kg od „normalnego” P1, Dzięki zwiększonej stosowania materiałów, takich jak włókno węglowe, poliwęglanowych okien i tytanu nowego układu wydechowego.

McLaren P1 wewnątrz GTRJeśli twój wygląd zewnętrzny Jest to wyzwanie dla wszystkich zmysłów, z licznymi wlotami, ciało na ziemi i tylny spoiler mastodóntico rozmiar, McLaren P1 wewnątrz GTR nie pozostawi obojętnym. Jego kierownica jest inspirowana przez samochód Formuła 1 Sezon 2008 MP4-23, z których McLaren Zdobył tytuł rękę kierowców Lewis Hamilton. Od tej ulotki można być skonfigurowany zarówno dostawie prądu z dwóch silników niektórych najważniejszych aspektów podwozie.

McLaren P1 fotele GTR Są one wykonane z włókna węglowego. Te miejsca są specjalnie zaprojektowane zgodnie z morfologią ciała jego szczęśliwym posiadaczem pilota. A obraz samochodu wyścigowego, posiada pasy z sześciu wiązek punktowych i kotwicy.

Jak ogłosił kilka tygodni temu, szacowana cena McLaren P1 GTR Jest to 1,98 mln funtów (około czymś więcej niż 2,5 mln euro według bieżących kursów wymiany). Jak widać, garaż Bogów Olimpu ma nowego członka.

Adblock
detector