Szaman Avtoros 8x8 ATV: najbardziej brutalny Amfibia

Szaman Avtoros 8×8 ATV: najbardziej brutalny Amfibia

Avtoros Shaman 8×8 ATV jest SUV z napędem długości i ponad 6 m kół 8 i amfibie możliwości, ponieważ może również przejść.

Szaman Avtoros 8x8 ATV, zdjęcia terenowe

Szaman Avtoros 8x8 ATV, zdjęcia terenowe

Szaman Avtoros 8x8 ATV, zdjęcia terenowe

Szaman Avtoros 8x8 ATV, zdjęcia terenowe

Producent pojazdów terenowych Avtoros Ma brutalne modelu o imieniu Szaman 8×8 ATV, pojazd z wielu właściwości i atrybuty, że gdyby chcieli najlepsze armie chwili.

Szaman Avtoros konstrukcja 8×8 ATV Jest twardy, szorstki, chropowaty … jak wściekły byk dumny ze swoich mięśni. Na zewnątrz, to jest nieuniknione, nie zauważyć ich 8 gigantyczne koła specjalne, przez pół metra szerokości 1,2 m i wysoki umożliwienie agresywne wyciąg korpus 45 cm nad podłogą. Zewnętrzne wymiary jej ciała nie są konwencjonalne, z 6,4 m długo, przez 2,5m szerokości i 2,7 m.

Koła napędowe 8 Avtoros Shaman 8×8 ATV, blokada dyferencjału we wszystkich osiach i kompleksowy system kierownice pozwalają toczyć o każdej możliwej terenu. Śnieg, lód, mokradła, a nawet wydmy pływają nad wodą, ponieważ pojazd ten ma również amfibie możliwości, ponieważ może poruszać się z prędkością 7 kilometrów na godzinę.

Kompleksowy zestaw kół wytyczne Shaman Avtoros 8×8 ATV Jest ona podzielona na dwie części: pierwszej osi 4 z kołami przednimi, a drugi z osią tylnych kół 4. W zależności od tego, jak włączyć, możemy znaleźć trzy sytuacje: po pierwsze, przednia oś obraca się w jednym kierunku, podczas gdy druga nie obraca; Z drugiej strony, obie osie mogą obracać się w tym samym kierunku; po trzecie, przednia oś obraca się w jednym kierunku, a na tylnej osi obracającej się w przeciwnym kierunku.

Do pchania Szaman Avtoros 8×8 ATV wykorzystuje turbodiesel 3,0 źródłowy Iveco 168 KM silnik, który pozwala na dotarcie 70 kilometrów na godzinę Maksymalna prędkość. Tak więc, Szaman Avtoros 8×8 ATV to jest szybszy i bardziej zwinny inne pojazdy o podobnych możliwościach, w tym przypadku, typ gąsienica. Ten silnik w kierunku osiągnięcia maksymalnej trwałości i niezawodności, jest chroniony przez kilka zdolny ochronne i wodoodporna.

masa własna Avtoros Shaman 8×8 ATV jest prawie 4,8 tony i mimo że jego budowa jest realizowana z aluminium i tworzywa sztucznego, aby rozjaśnić maksimum.

W skrócie, z Szaman Avtoros 8×8 ATV Można dotrzeć do dowolnego miejsca, które zaproponuje z Swamplands Południowej Florydy do zamarzniętej tundry syberyjskiej stepu.

Możesz być także zainteresowany

– Mercedes G63 AMG 6×6 2015

– Pierwszy test: Brabus 700 6×6, Brutus

Adblock
detector