Opel Insignia Grand Sport 2017: Pierwszy z nowej Insigni

Opel Insignia Grand Sport 2017: Pierwszy z nowej Insigni

Nowa generacja sedan Insignia. Jego premiera będzie w Genewie, a sprzedaż w naszym kraju w maju 2017 w wersji pięciodrzwiowej.

Opel Insignia Grand Sport 2017: pierwsze oficjalne zdjęcia

Opel Insignia Grand Sport 2017: pierwsze oficjalne zdjęcia

Opel Insignia Grand Sport 2017: pierwsze oficjalne zdjęcia

Opel Insignia Grand Sport 2017: pierwsze oficjalne zdjęcia

Nowy Opel Insignia jest sprzedawany z trzy nominały według karoseria. Tak więc, konwencjonalne sedan pięciodrzwiowa Nie będzie cztery doors- będzie Opel Insignia Grand Sport i trafi do sprzedaży w maju 2017. Dwa miesiące później rodzina pochodzi Opel Insignia Grandtour, aw październiku Zakres jest zakończone wraz z nadejściem wariantu kombi pod nazwą Campera Opel Insignia Country Tourer.

Opel Insignia Grand Sport

Z estetycznego punktu widzenia, Opel Insignia nowy Grand Sport jest dużo samochodów mądrzejszy Odznaka ustępujący, chociaż Jest też znacznie bardziej coupe, sportowy bez przeładowywania estetykę Ona inspiruje wiele w prototypie Opel Monza spotkaliśmy na Frankfurt Motor Show 2013-. Ich ostre reflektory dają dynamiczny powietrza, oprócz poszerzenia ciało oczu. Grill zstępuje również do wzmocnienia poczucia opanowanie wizualnej na drodze, podczas gdy w oznaczonym nerwu bocznej, która biegnie się od drzwi i dachu, który ma tendencję do wydłużania sylwetkę –niezwykłe współczynnik oporu 0,26-, estetycznie oznaczyć bardzo atrakcyjny wizualnie samochód. W mechanicznego, z Opel Insignia nowy Grand Sport Będzie on poruszać się w kompetencji pomiędzy 140 250 HP w ofercie benzyna, podczas silników wentylatorów Olej napędowy zawiera się w zakresie od 110 do 170 KM.

Opel Insignia Grand Sport 2017: znacznie lżejszy

Opel Insignia Grand Sport 2017 otrzymuje optymalną architekturę lżejsze materiały zaoszczędzić nawet do 175 kilogramów z poprzedniej generacji równych wymiarach mechanicznych i bardzo podobnej, choć osiągnięcie większej przestrzeni wnętrz. Jej Najistotniejsze zmiany to zmniejszenie wymiarów wysokości –2,9 cm niższe dla nowego Insignia- i rozstawu osi rośnie o 9,2 cm. Również są godne uwagi Wektor nowy napęd na wszystkie koła z rozłamu momentu -pierwsze raz okazało się związanego Opel- nowe automatyczna skrzynia biegów osiem stosunki i ewolucja adaptacyjnego podwozia FlexRide przystosowanie do pracy lepsze tłumienie, układu kierowniczego, reakcję przepustnicy, zarządzanie zmianami i tryby jazdy ESP jak wybrać „Normal”, format „Tour” i „Sport”.

na technologia, Opel Insignia nowy Grand Sport Jest on położony na najwyższym poziomie patrząc priorytet komfort i bezpieczeństwo jazdy. W tym celu, wykorzystuje Nowy system oświetlenia generacja IntelliLux -Teraz z 32 segmentów podwójna jazda ASTRA do przejścia oświetlenia miękkich, o zasięgu do 400 jardów od hotelu, asystent pasa ruchu, HUD na przedniej szybie, widok z kamery o 360 stopni… Ponieważ nie może być inaczej, będzie to również oferują maksymalną funkcjonalność dzięki najnowszej generacji systemu multimedialnego IntelliLink i usług Opel OnStar. Nie możemy też zapomnieć adaptive cruise control z autonomicznego hamowania awaryjnego, alarm tylny ruch krzyż do wykrywania obiektów zbliżających się z 20 metrów i maksymalnie pod kątem 90 stopni z naszym logo, regulacja foteli aż kanałów inflacyjnych 18 i masażu i wentylacji aby zakończyć komfort i bezpieczeństwo oferty.

Opel Insignia wnętrza Grand SportOpel Insignia Grand Sport 2017: tak wewnątrz

w Wewnątrz Opel Insignia Sport Wielkim jest także mieszanina elegancji i sportowego w konstrukcji. doprowadzi trzy centymetry niższe niż w poprzednim Opel Insignia, wzmacniających wrażenie dynamiki jazdy w połączeniu z środkiem grawitacji obniża się do wywierania wpływu na dynamikę modelu. Inne szczegóły, które sprawiają, że wnętrza są elegancko nowy bezramowa ekran dotykowy, że chłodzenie centralne było integrajunto aeratorów. co do Objętość przestrzeni bagażnika, Jest reklamowane 490 litrów pojemność, a liczba ta może wzrosnąć do 1450 litrów z tylnym stanowisku złożone.

Możesz być także zainteresowany:

Testowaliśmy nowy Opel Insignia 1.5 turbo 165 KM i 250 KM 2.0 Turbo

Wszystko Opel pojawi się w roku 2017

Ile km przebiega przez Opla Insignia z baku?

Opel Insignia 1.4 T benzyna i olej napędowy Opel Insignia 1.6 CDTI: Co wybrać?

Adblock
detector