Chrysler Sebring Cabrio 2.7 V6 limitowana

Chrysler Sebring Cabrio 2.7 V6 limitowana

Z imponującymi estetyki, wysokiej wydajności silnika i lepsze od zwykłych wymiarach, Sebring Cabrio 2.7 jest rozsądna alternatywa dla wysokiej klasy europejskich kabrioletów.

Chrysler Sebring Cabrio 2.7 V6 limitowana

Chrysler Sebring Cabrio 2.7 V6 limitowana

Chrysler Sebring Cabrio 2.7 V6 limitowana

Chrysler Sebring Cabrio 2.7 V6 limitowana

Najnowsza generacja produktów marki niemiecko-amerykański wyróżnia się spektakularny design: 300M, PT Cruiser i Sebring są wyraźnym przykładem stylu awangardowego z menedżerów marki chcą pchnąć swoje najnowsze osiągnięcia. W przypadku wartości i stylu Sebring Cabrio pozostawać sedan z wyraźnym amerykańskim podejściem, chociaż model w pytaniu nie wynika ściśle z saloonu. Jego wymiary są nieco wyższe: osiem centymetrów dłuższe i, o dziwo, jeden wyższy. Te różnice potrzeb projektu, ponieważ nachylenie przedniej szyby i kapturze obowiązek zebrać pozostałą przestrzeń pewną objętość. Aby zwiększyć sztywność ciała włączyły kilka dodatkowych wzmocnień, jak grubszych belek bocznych, wzmocnienie newralgicznych punktach ramy, poprzeczka instalacja w panelu instrumentów-box-tył i bezpieczeństwo zestaw łuk w sobie przednie szyby. Pozostałe elementy ciała nie różni się od wersji sedan, z wyjątkiem tych niezbędnych do jej specyficznej konfiguracji jako kabriolet. Jego przód nadaje jej osobowość, akcentowane przez osłonę chłodnicy w kształcie rekina usta duże, reflektory, które płynnie integrują się w zestawie oraz poszerzone nadkola pozostawionych pustych w środku felgi aluminiowe 16-calowe chromowane. Na swojej stronie oni zwrócić uwagę na ogromne drzwi, które ma na celu poprawę dostępu do tylnych siedzeń.


Dach, wykonany z winylu i tylnej szyby posiada elektryczny układ napędowy. Zasilanie jest potrzebne do złożenia zwolnić zatrzaski ramie przedniej szyby za pomocą dwóch uchwytów, a następnie nacisnąć przycisk znajdujący się na centralnym tunelu, który jest również odpowiedzialny za opuszczanie szyb bocznych. Odbywa się to w kilka sekund i może być wykonane bez wychodzenia z samochodu, ale wskazane jest, aby umieścić kawałek obejmujący górną składany w celu poprawy wyglądu i zapobiec aerodynamiczny hałas. Regulacja nie jest wszystko, co wymaga precyzyjnego modelu przy prędkościach przekraczających 140 km / h hałas dokuczliwy wiatr pochodzących z boku, tuż przy punkcie, w którym szyby boczne są połączone z dachem wystąpić. Jednakże, ze dach składany podróżowanie bardzo wygodne z rozsądnym poziomem hałasu i bez zakłócania turbulencje występujące. Co zaskakujące, biorąc pod uwagę styl życia Amerykanów zaniepokojony dowolnego urządzenia lub mechanizmu, który może spowodować nawet minimalne uszkodzenia, nawet w nieoczekiwanych sytuacjach (służyć jako przykład urządzenia zawarte w bagażniku, aby umożliwić otwieranie od wewnątrz, jeśli dziecko uwięzione wewnątrz), mechanizm otwierania maską nie ma systemu bezpieczeństwa, który przerywa prąd elektryczny nie powinien być zwolniony zatrzaski na przedniej szybie lub zmianą położenia "parking", Co może prowadzić do ewentualne szkody wynikające z niewłaściwego korzystania z systemu.

Adblock
detector