Nowy Mercedes samochód, który przybędzie w 2017 i 2018 roku

Nowy Mercedes samochód, który przybędzie w 2017 i 2018 roku

Mercedes już przygotowuje lawinę nowych produktów na najbliższe miesiące. W swojej ofercie oprócz znanego SUV, marka wprowadzi nowy kompaktowy sedan i rodzinę. Więc są …

Wszystkie Mercedes przyjazd: kompaktowych sedanów i rodziny

Wszystkie Mercedes przyjazd: kompaktowych sedanów i rodziny

Wszystkie Mercedes przyjazd: kompaktowych sedanów i rodziny

Wszystkie Mercedes przyjazd: kompaktowych sedanów i rodziny

Silnik Mercedes nie. Niemiecka marka właśnie zamknął 2016 z niezwykłej nowości: po raz pierwszy od wielu lat była najlepiej sprzedającą się firma Premium na świecie, wyprzedzając BMW i Audi bicie. Teraz, aby nadal utrzymać przewagę nad rywalami, Mercedes przygotowuje kolejny zaporowy nowych samochodów Również premiera jego najnowszej technologii. I SUV gorączka nie zajmuje wszystkim dlatego, oprócz już ogłoszony nowym GLA lub GLB, marka przygotowuje nowe generacje jego kompaktowe sedany i rodzina… z których dzisiaj mamy do czynienia.

Większość z tych nowych samochodów z Mercedes urodzą się z Druga generacja jego modułowa architektura napędem na przednie koła, która zostanie uruchomiona na początku 2018 roku i nowej klasy A. spodziewane są w sumie co najmniej 7 różnych wariantów o którym mówisz poniżej.

Mercedes klasy A: czwarty

nowa Mercedes Klasa A, ramach tej tradycyjnej nazwy, będzie to czwarta generacja, chociaż z architekturą "normalny" (Forgetting i byłej klasy A stacja Format wagon) będzie drugim. Przeminęło jest zdecydowanie za które Najpierw wyprzedzał swój czas i nie stała się opłacalna ze względu na rozmiar, cenę, a przede wszystkim mało łączyć z innymi samochodami marki. Nowa generacja Jest to obecnie oczekuje na 2018. Mówią o wersjach benzynowych i diesla, a nawet plug-in hybrid z zakresu 100 km elektrycznym.

Najważniejsza wiadomość jest teraz, że oprócz aktualnego formatu klasy A, oczekuje przybycia Nowa Klasa Sedan z Was możemy zaoferować pierwszy wygenerowane komputerowo ilustracji. Model ten może być w zakresie paktu między bieżącym CLA (z sylwetka bardziej coupe) i górnej limuzyna klasy C Oczekuje się również do zaoferowania i dobrego miejsca na pokładzie Benzynowych i wysokoprężnych silników 3 i 4 cylindry, Poza tym w wyżej wymienionych mieszanych.

Mercedes A-Klasa SedanMercedes Klasy B: bardziej zaznajomieni

Po wejściu nowej Klasy A zmieni znać Nowy Mercedes klasy B, w ten sposób wytwarza się na tej samej platformie. teraz To będzie szersza i zamierza oprzeć Wojna dzięki SUV do dzielenia architekturę, Mercedes spodziewa się zarabiać. Będzie to alternatywa dla BMW GT Series 2 albo Volkswagen Touran, i to pokolenie będzie oferować możliwość siedmioma siedzeniami, jak wydany przed SUV Mercedes GLB również. Jak zawsze, podziel mechaniczny z resztą rodziny, czyli z klasy A.

MERCEDES CLA i CLA Shooting Brake

Mercedes CLA jest następujący. Ten specjalny salon coupé obiecuje zwiększyć swoją bitwę być szersze i lepiej konkurować na rynku. Będzie on dostępny w dwóch ciałach, konwencjonalne i znane, nazywany jako CLS Shooting Brake. Zwiększony rozstaw osi zostanie zauważony szczególnie w obszarze tylnych pasażerów, szczegóły niezbędne do kontynuowania triumfuje zwłaszcza na rynku azjatyckim. Będzie oczywiście także AMG i AWD.

Mercedes CLA Shooting BrakeTechnologia: osiągnie pół autonomiczną jazdę

Wraz ze zmianą platformy, wszystkie te modele będą również poprawić sekcje, takie jak łączność, telematyka, bezpieczeństwa i wyrafinowania w ogóle. nowy Klasy A, B i CLA dodatkowego zabezpieczenia dodaje klasy E i S. przełącza komputer multimedialny w wersji 5.5 nowej Klasy E do 6,0. Wnętrze będzie także wielki krok naprzód, tak jak cały system infotainment E. został zaprojektowany pod kierunkiem Jörga Prigl i obsługuje aktualizacje, jak gdyby był to telefon. Wewnątrz dominują duże powierzchnie ekranowe z tym chłodnym aspekt, który wyraźnie wyróżnia Mercedes przed BMW. Nie będzie mały touchpad na kierownicy łatwiejszy w użyciu i centralnego ekranu dotykowego, znikając pokrętła na konsoli środkowej.

Samochody te, z kolei, może przyjąć systemy takie jak napęd Pilot, która obejmie naczepy autonomiczne funkcje napędowe, takie jak zmiana pasa ruchu lub autonomicznej nawigacji w określony sposób. I smarthpones będzie miał większe znaczenie, jak również. Oprócz ruchu wszystkich swoich systemów i funkcji na wyświetlaczu samochodu, Nowy Park Pilot i Lustro link następna generacja Będą one pełnić rolę pilota, jest w stanie zaparkować samochód lub odparkować spoza niej, między innymi funkcjami.

Nowy Mercedes klasy C: 2020 i

Po wydarzenia zaplanowane na nowej architekturze modułowy przednim napędem będzie przyjeździe nowa generacja Mercedes C klasa, coraz strategiczny limuzyna marki w każdym segmencie rynku księgowości i wykładziny. Oczekuje się, że ten nowy model w celu utrzymania struktury i wielkości, ale o wiele lepiej dostępne technologie podejmowania nowych komponentów do premiery ich starsze rodzeństwo klasy E i S. sedan będzie również funkcja Nowe cylindrów 3 i 4, oraz hybrydy plug-in oraz wszelkich wariantów, i tak, 100 100 Electric.

Mercedes klasy C 2020Mercedes CLS: anty-Panamera

Tuż przed Klasy C, a planowane na koniec roku 2018 lub 2019, przybycie planowane jest również to, co byłoby Trzecia generacja Mercedes CLS, model, który miał swoją premierę ustawień saloon-Coupe, a teraz widać Porsche Panamera usunęła wiele ze swojego znaczenia.

Dobrze nowy Mercedes CLS atak ze życie jest oparte na new platforma modułowa napęd na tylne koła (MRA English) Jako nową klasę E. również pojawienie się nowego wariantu plotka Mercedes-AMG CLS-63S, Mogłem już pokonać barierę 600 KM: dzisiaj pozostaje w 585. Przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Możesz być także zainteresowany:

Więc to nowe silniki Mercedesa

To jest nowy Mercedes GLA

Mercedes E Class 2017: tak

Adblock
detector