Czy to powrót Toyota Celica? Tak, proszę!

Przyszły Toyota Celica? Dlaczego nie?Przyszły Toyota Celica? Dlaczego nie?Przyszły Toyota Celica? Dlaczego nie?Przyszły Toyota Celica? Dlaczego nie?

Nie ma wątpliwości, że wielu Będziemy zaszczyceni, że Toyota ożywia jeden z jego legendarnych sportowych, który przez 35 lat tworzył historię na naszych drogach. mówimy o Toyota Celica, samochód, który był na sprzedaż za siedmiu pokoleń od 1971 do 2006 i może wrócić do naszego życia.

W jaki sposób? Jeśli jeszcze nie wiedzą, Toyota i BMW powstaje przymierze wcześniej w tym dekady by dać życie wielu sportów w swoich zakresach. Po nowej generacji roadsterów niemieckiego znaku (rodzina „Z”) i nowa Toyota Supra, Celica może stać się rzeczywistością.

Pierwszy Z4, wówczas Supra ... a potem?

Pierwsze rzeczy pierwsze: BMW On przedstawiony w Frankfurt Auto Show BMW Z4 Concept, prototyp, który stawia pierwszy kamień dla następnego pokolenia jego dwumiejscowy kabriolet. Toyota Supra, format coupé i nadal nie zrobił nic urzędnik, przychodzą tylko po użyciu sama platforma, ale nie rywalizując przyszłość Z4 (lub Z5?).

Po BMW i Toyota wprowadziła na rynek pierwsze dwa zakłady, przyszedł innych. A ci, jak kierowcy samochodów i mediów już przewidzieć, że Toyota Celica Mógł wrócić do naszego życia. Prototypy obserwowane w ostatnich latach, jak Toyota TF-1 pojęcie lub Pojęcie S-FR Mogli dać nam pewne wskazówki nie tylko dla ewentualnego Celica, także dla Supra.

W przypadku Celica, należy pamiętać, że jego następca, Toyota GT86, Został on niedawno odnowiony, więc wciąż jest tu zatrzymać. Inną możliwością jest to, że „Celica” staje się nazwa odnosi się do niektórych wersjach sportowych Samochody Toyota, jak to jest w przypadku marki premium „F-sport” grupa rodzinna, w Lexus. Linia ta wydaje się bezpieczna, teraz wystarczy, aby zobaczyć, jak chodzi.

Tokio Motor Show, który rozpoczyna się w dniu 27 października, może być oznaczony w kalendarzu Toyota planuje odsłonić nową datę. Patrzymy.

Możesz być także zainteresowany:

Toyota 86 Shooting Brake: co to sport!

BMW ofensywa: wszystkie modele wyposażone

Toyota FT-1 Concept, wyścigi dziedzictwo w najlepszym wydaniu

Toyota FR-S Concept, przyszły rywal do Mazda MX-5?