Siedzisko rozpocznie sportowy SUV … jak Porsche Macan!

Seat rozwija sportowy SUV nad AtecaSeat rozwija sportowy SUV nad AtecaSeat rozwija sportowy SUV nad AtecaSeat rozwija sportowy SUV nad Ateca

plany siedzeń Nie ma wątpliwości, że stało, nie tylko dla odnowić całą gamę, ale przede wszystkim zróżnicować swoją ofertę wraz z wydaniem niepublikowanych wiadomości. Jeśli już udział tych tygodni do odnowienia dwóch modeli flagowych, Leon i Ibiza, w niedalekiej przyszłości będziemy kontynuować, aby zobaczyć zupełnie nowe samochody. I, po bieżącej sprzedaży, wszystkie Wygląda przejść do segmentu SUV.

Po wrzuceniu kilka miesięcy temu swojego pierwszego SUV, Seat Ateca, nadszedł czas, aby rozszerzyć rodzinę. W ciągu kilku tygodni, na pewno wie, jak jego młodszy brat, Seat Arona już potwierdzone na ten rok, podczas gdy i my również mówił o możliwości, że następny przyjazd jest większy SUV znajdować się powyżej Ateca. Cóż, dziś możemy przyjść na i inny Nowością, która potwierdziła swój własny prezydent Luca de Meo, w rozmowie z publikacji Autocar.

Zgodnie z oświadczeniami Luca de Meo, również planuje Seat opracować nowy SUV lub skrzyżowanego sportu konkurować bezpośrednio z modeli, takich jak Porsche Macan i nawet Jaguar F-Pace. „Byłoby to model, który będzie mieszać między wyraźnie sportowym samochodem i SUV.”

Sportowy SUV siedziska: 300 KM

Aby uzyskać wyobrażenie o obraz, który mógłby mieć Ten nowy SUV sportowe fotele, które w chwili jego nazwa nie jest znana, możemy awansować dzisiaj pierwsze rekonstrukcje komputerowe generowanie Nasz ilustrator Schulte. Ja również towarzyszyć zdjęcia 20V20 sportowy SUV pojęcie, marka pokazała już w 2015 roku i wiele cech, które mogłyby zabezpieczyć ostateczny model produkcji.

Seat sportowy SUVWedług wstępnych raportów, ten sportowy i luksusowy SUV Zatrudnia tej samej zasadzie co nowego Skoda Kodiaq, więc jego wymiary byłaby nieco wyższa niż Seat Ateca. Byłoby tak pomiędzy 4,65 i 4,70 metra długo ... tylko długość Porsche Macan (4,69 m). Szacowana moc tego nowego crossovera Byłoby to około 300 KM, tak to jest więcej niż prawdopodobne, że nowe mechanika equipase ogłosił nowego Seat Leon Cupra. Jest to najnowsza ewolucja bloku 2.0 TFSI, co zwiększa moc i maksymalny moment obrotowy, obecnie 38.7 mkg między 1800 a 5500 obrotów na minutę, zamiast powyższych 35,7 mkg. Będzie to również ogłosić AWD 4Drive i automatyczne DSG podwójnego sprzęgła 6-biegowa.

Według doniesień już figurowała w jego czasach, to jest więcej niż prawdopodobne, że ten model postawić również później Nowa wtyczka wersje hybrydowe i elektryczne, jako przyszłe plany ogłoszone już przez markę na całym jego zasięgu. Na razie musimy czekać, aby usłyszeć więcej ostateczne informacje na temat tego modelu. Śledź wszystkie plany do przodu, jego przybycie Oczekuje się pod koniec 2018 roku lub na początku 2019 roku i. Trzymamy raportowanie ...

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie plany Seat do 2019 roku

Porównanie: Seat Ateca przed wszystkimi rywalami

Prace siedzisko i jakość swoich samochodów