I-Pace eTrophy Jaguar, brytyjski SUV przeszedł do wyścigów

I-Pace eTrophy Jaguar, brytyjski SUV przeszedł do wyścigów

Po F-Pace i E-Pace, Jaguar rozpocznie I-Pace, elektryczny SUV sto procent. Na jej podstawie, marka wydany w 2018 mistrzostwa równolegle do wzoru E ras I-PACE eTrophy.

I-PACE eTrophy Jaguar Racing elektryczny SUV

I-PACE eTrophy Jaguar Racing elektryczny SUV

I-PACE eTrophy Jaguar Racing elektryczny SUV

I-PACE eTrophy Jaguar Racing elektryczny SUV

W tygodniu Frankfurt Auto Show my wam jaguar zaprezentował jeden prototyp SUV elektryczny nazywa I-Pace Concept i również on rozsławił miasto I-Pace eTrophy. Jest to pierwsze mistrzostwa świata dla samochodów elektrycznych produkcji masowejJaguar SUV I-Pace sto procent elektryczne i kariery w oparciu o brytyjski SUV przyjedzie na koniec przyszłego roku 2018.

Będzie to „pojazdy specjalne Operacja” podział (SVO) Jaguar Land Rover, w hrabstwie Warwickshire, odpowiedzialny za samochody strojenie tych mistrzostwach, które będą 10 wyścigów w miastach na całym świecie, włączając w Paryżu, Rzymie, Nowym Jorku i Hong Kongu, a Równolegle do wzorze E. FIA mistrzostwo samochody elektryczne będą miały wspomagania rozwoju zawodowego w tej samej linii: 20 jednostek Jaguar I-Pace elektryczne Będą gwiazda w tym nowym świecie jednomarkowych mistrzostw.

Jaguar I-Pace eTrophy

Jaguar I-Pace eTrophy: "Ważne i Drive"

Każdy uczestnik, który wskazują na tej nowej klasyfikacji będą wszystkie wsparcie potrzebne do „Uzyskiwanie i bieganie”, jak slogan mówi Jaguar Racing I-Pace eTrophy. 20 kierowców będzie Profesjonalne wsparcie, Przygotowanie samochodów, dane techniczne, opony i materiały w tym eksploatacyjnych, garaży infrastrukturalnych, wyścigi ubrania i globalnej sprzętu logistycznego, części samochodowych ...

Jednak dane techniczne samochodów, a opłata rejestracyjna, ani czas testów są znane. Jaguar oczekuje „Wysoki popyt” dla tego wydarzenia, które będą wyposażone w bezpłatny praktyki, kwalifikacji i wyścig 30 minut. Ponadto, nie będzie gość VIP W każdym teście. Piloci pory zostaną dodane zgodnie z kolejność rejestracji.

I-Pace Jaguar Concept

Decydując się na elektryfikacji

jaguar był w tym czasie Pierwsza marka premium, która dostała się do mistrzostw świata o wzorze E, adepci, którzy teraz docierają sam kontynent: Mercedes, Audi, BMW i Porsche Oni już zapowiedział swój przyjazd do konkursu w nadchodzących latach.

Ponadto zaangażowanie Jaguar elektryfikacja idzie znacznie dalej: niedawno ogłosił swój zamiar, że od 2020 roku wszystkie nowe samochody z Jaguar Land Rover będzie zelektryfikowana. Zawiadomienie rządu brytyjskiego, że sprzedaż samochodów benzynowych i wysokoprężnych będą zakazane od 2040 roku na angielskiej ziemi wydaje się być spowodowana Rzeczywiście, w tym przypadku, Jaguar.

I-Pace Jaguar Concept

Możesz być także zainteresowany

Jaguar E-Type elektryczny z 300 KM: A "klasyczny" Nowoczesne korkowej cena

I-Pace eTrophy Jaguar i BMW M8 GTE: Elektryczny vs. benzyna

Formuła E: Jaguar wraca do wyścigów

Mercedes: tak do Formuły E z 2019 roku, nie do DTM

Adblock
detector