VW Golf GTI TCR 2017: jest to nowy wyścigowy Golf

VW Golf GTI TCR 2017: jest to nowy wyścigowy Golf

W 2016 roku VW Golf GTI świeciło wysoko w serii TCR. Teraz przychodzi Golf GTI TCR 2017 do nadal na ścieżce sukcesu w świecie wyścigów.

VW Golf GTI TCR 2017 na zdjęciach

VW Golf GTI TCR 2017 na zdjęciach

VW Golf GTI TCR 2017 na zdjęciach

VW Golf GTI TCR 2017 na zdjęciach

Volkswagen GTI TCR odbiera pewne ulepszenia. Dla tych, którzy chcą wziąć udział w ekscytującym świecie konkurencji, masz 30 jednostek w cenie € 90.000. Ale zanim cokolwiek,Jakie są Seria TCR?

TCR serii stały się Najbardziej popularny tor wyścigowy na Starym Kontynencie. międzynarodowe mistrzostwa i kilku krajowych sporne, w tym Iberyjskiego w tym sezonie jest uruchomiony w naszym kraju.

VW Golf GTI TCR 2017W ubiegłym roku, Golf GTI TCR był jednym z największych artystów tej dyscypliny. Nie wolno nam zapomnieć, że istnieje kilka marek zaangażowanych w ten czy inny sposób w konkursie specjalnie zaprojektowane dla prywatnych pilotów pewnego poziomu. W ubiegłym roku wybudowano dwadzieścia jednostek Golf GTI TCR i odpowiedzi na silny popyt przez wielu pilotów, W tym roku zostały wprowadzone do sprzedaży kolejny trzydzieści więcej, Oni otrzymują niewielkie ulepszenia zarówno z aerodynamicznego punktu widzenia, jeśli chodzi o silnik.

2017 VW GTI TCR otrzymuje pełny zestaw aerodynamiczny zaginania ciału 15 centymetrów, a wybitnych lotek wygląd. monocoque podwozie Jest on znacznie zwiększona a także otrzymuje kompletną strukturę zabezpieczeń, ale udało się zachować waga w 1,200 kg jako przepisów o znakach towarowych.

Silnik 2.0 TSI VW GTI TCR 2017, Tymczasem został on dogodnie retuszowane, aby osiągnąć 350 KM. zawiera konkurencja skrzynia biegów z sekwencyjnym ścisłej kontroli wskaźnika oraz mechaniczny różnicowy o ograniczonym poślizgu. Zawiesiny były zupełnie zmieniony, natomiast hamulce konkurencji odbierać 362 mm z przodu i 310 mm tarcze tylne.

Adblock
detector