2017 nowe ciężarówki Scania kabina pełna płaska podłoga

2017 nowe ciężarówki Scania kabina pełna płaska podłoga

Jest również włączone do zasilania silnika osiągnie 500 KM Euro 6 poziomów emisji z jedynego systemu SCR.

Nowe ciężarówki Scania 2017 zdjęć

Nowe ciężarówki Scania 2017 zdjęć

Nowe ciężarówki Scania 2017 zdjęć

Nowe ciężarówki Scania 2017 zdjęć

później dziesięć lat R & D oraz inwestycja przybliżony 2100 mln euro, Scania On złożył nowa generacja Samochody ciężarowe zaangażowanie trwałość w transporcie poprzez wyższe efektywność energetyczna, do zwiększenia obecności aktywnych systemów łączność, umożliwiając różne alternatywy przyszłe jazdy semiautonomous a nawet autonomiczny, i szeroki oferta usług. Z drugiej strony, nowe możliwości, które pozwolą pełną łączność floty Można zrobić lepsze wykorzystanie i konserwacja swoich pojazdów.

produkcja nowe ciężarówki Scania S i R To już się rozpoczął w fabryce szwedzkiego Södertälje, początkowo koncentrowała się na ciągnik z długodystansowych. Nowe modele scania S wnieść do tej nowej generacji podłogi płaskie Całki, okoliczność, że nie oferują Scania i teraz możliwy dzięki kabiny Oni wzrosła 10 centymetrów w wysokość.

Scania 2017 redukcja z konsumpcja, można dotrzeć do 5%, Jest tak, ponieważ sumą nowe technologie stosowane we wszystkich systemach, optymalizacja z mechaniczny i układy napędowe oraz lepsza aerodynamika, Wszystko to w połączeniu z możliwością zastosowania czystych paliw takie jak gaz ziemny itp, HVO

W rozwoju mechanicznych i toczy się w najbliższych miesiącach, Scania zawiera również w swoim katalogu dotyczący Nowy silnik 500 KM osiągnięcia zakresu Euro 6 tylko układ redukcji katalitycznej SCR, sposób następujący strategię zapoczątkowaną przez innych producentów.

Możesz być także zainteresowany

Scania jest zaangażowany w silnikach wodoru i elektryczne

To ciężarówka Scania prowadzi już tylko (zdjęcia i wideo)

Scania i Siemens pionierami autostrad elektroenergetycznych

Aktualności z samochodów ciężarowych, autobusów i samochodów dostawczych w Autopista.es

Adblock
detector