Citroën 4X4 SpaceTourer: samochód dostawczy, aby przejść do pola

Citroën 4X4 SpaceTourer: samochód dostawczy, aby przejść do pola

Citroen SpaceTourer przyjmuje cechy typowe dla SUV i dodać trakcji 4X4. Czy Twój premiera? W zbliżającym się Geneva Motor Show.

Citroën SpaceTourer 4X4 najlepsze zdjęcia

Citroën SpaceTourer 4X4 najlepsze zdjęcia

Citroën SpaceTourer 4X4 najlepsze zdjęcia

Citroën SpaceTourer 4X4 najlepsze zdjęcia

Citroen zaprezentuje następne 7 w Geneva Motor Show jego nowy model SpaceTourer 4X4. Wzór czas tylko prototyp, z producent galusowy potwierdza ich ofensywa rynek modele SUV do użytku znajome.

Citroën SpaceTourer 4X4 Jest to interpretacja Dział projektowy w oparciu o wersja ten sam model z napęd na koła przednie do którego dotyczy nowy styl i wzmacnia sprzętu praktyczne, wszystko zestaw przypadkowy wzór, zorientowane przygoda i wycieczki Offroad w tym, co zostało nazwane Lifestyke.

aby to zrobić ma system Napęd na cztery koła 4X4 opracowany przez firmę Samochody Dangel, już wyposaża z tego urządzenie Pozostałe modele znak, i wraz z modyfikacje i wzmocnienia wykonane w zawieszenie podwyższone ciało 60 mm odnośnie Wersja seryjny.

Citroën 4x4 SpaceTourer personalizacja Citroen estetyka SpaceTourer 4X4 wzmacnia z dodatkiem zabezpieczenia w części prowadzić i później, podczas zainstalować bary suwak na suficie i dodał Sitodruki Są podkreślając ich stan 4X4.

wnętrze 4X4 jest SpaceTourer na podstawie na koncepcji Citroen zaawansowane Comfort i może pomieścić dziewięć pasażerowie, że dostęp obie strony przez drzwi przesuwna otwarcie z wolne ręce.

darowizny technologia również stojaki na bardzo wysokim poziomie z elementami są zarządzane przez ekran Dotknąć 7 “ lub uznanie Głos jak system CONNECT Nav nawigację.

ma również kamera wejść Trasera, uznanie ograniczenia prędkości, zmiana mimowolne pasa, z inwigilacja blind spot, z inne elementy z bezpieczeństwo jako aktywny, czujny hamulce ryzyko zderzenie lub regulator prędkości.

Adblock
detector