Najbardziej wiarygodne małe samochody miejskie

Najbardziej wiarygodne małe samochody miejskie

Bezawaryjnej samochody nie istnieją, ale są pewne modele, które są bardzo blisko bycia prawie „niezniszczalny”. Magazyn AUTOSTRADY, we współpracy z francuskim L’Automobile, dokonał szczegółowej analizy z najbardziej niezawodnych na rynku lub małych samochodów miejskich.

Najbardziej wiarygodne małe samochody miejskie

Najbardziej wiarygodne małe samochody miejskie

Najbardziej wiarygodne małe samochody miejskie

Najbardziej wiarygodne małe samochody miejskie

Renault Twingo. Nik 17,5 / 20

Renault Twingo

Nawet zagrożony przez ambitnych konkurentów, Twingo potwierdza domena kategoria. Nadal stanowi wyjątkowy poziom niezawodność. Niezgodność z zawleczki zaworowych, które mogłyby doprowadzić do awarii silnika w 1.2 16V, Jest wpływając Niektóre jednostki, Stałe i linie montażowe Douvrin roślina we Francji, Curitiba w Brazylii, również poprawiły swoje proces. Jednak to nie jest rzadkością, aby wrócić do sklepu z powodu problemów radio. Tupot obserwowane w niektórych jednostkach silników Diesla zostały wyeliminowane przeprogramowania ECU silnika. Wady Grzejniki olejowe zostały zastąpione w ramach gwarancji, a system kotwiczenia przednich siedzeń wymagał korekty w warsztacie, jak również timonería niektóre skrzynie biegów.

jakość 5/5

Podczas gdy różne elementy kabina zespoły Brand Mały diament cieszyć wystarczającą opiekę, jednak jego jakość, bardzo podstawowy, pozostawia do życzenia. Ponadto, szczególnie wrażliwe na ujawniają zdzierać. Jeśli chodzi o system blokowania przednie fotele, On potrzebuje korekty w warsztacie …

Nasza opinia

Twingo wyjątkową niezawodność niestety nie wystarczy, by powstrzymać konkurentów. Czasami lepiej zbudowany niż Renault, Są o zaproponowanie równoważny poziom niezawodności.

VW Up!. Wynik: 16,5 / 20

VW Up!

Od czasu swojej premiery na początku 2012 roku, Up!, jakby Seat Mii i Skoda Citigo, To ujawniło doskonały poziom niezawodności. Chociaż nie jest to przeszkodą, które skorzystały z jakiegoś sprostowania rynku wtórnym. Niektóre hałaśliwych sprężarki klimatyzacja Zostały one zastąpione. jakiś GPS przenośny przeprogramowanie potrzebne w warsztacie. Ale bez większych wada została nagrana.

jakość 5/5

Rzadko w tym segmencie, enrases tych kawałków nie zasługują na krytykę, zaś wnętrze objawia się jako najlepszy zakończyć wszystkie małe, z materiałów jakość, dobrze dostosowane.

Nasza opinia

VW Daje to cios stan poziom, godny wyższych kategorii. Ale tylko raz zostały wyeliminowane ich problemów młodzieży, w górę! Można przejąć inicjatywę w tej kategorii.

Fiat 500. Wynik: 16/20

Fiat 500

Niezwykle niezawodne urządzenie Fiat 500 nadal jednak nadal podlega pewnym sprostowania, Lèves we wszystkich przypadkach. Późną wiosną, seria modeli wyposażony w 1.4 16v Zostali wezwani do przeglądu przez wady fabrycznej tłoków. w niektórych Dwucylindrowy TwinAir, turbosprężarki i cewek zapłonowych musiał być wymieniony. Ponadto, w niektórych MJT 1.3, hamulca zasadniczego wkręt ustalający i element cylindra kierowniczego może być zmieniana.

Jakość. 3/5

500 korzyści z prawdziwego opieki produkcyjnego. Uwolnienie stylistyczne wyrafinowanie to towarzyszy Materiały i korektydobry rachunek. Jednak niektóre blaty cabrio cabrio Dały awarie.

widok

to "Starlette" Mógłbym wykazały Żartobliwe niezawodność, ale nic ponadto. Różne operacje szlifowania grać tylko bardzo drobnych usterek i wpływa bardzo niewiele modeli.

Ford Ka. Wynik: 16/20

Ford Ka

z wyjątkiem niektórych latarnie że świeci nieoczekiwanie, pewna Hamulec tylny bębny hałaśliwe i niektóre przypadki opornych zmian, mały bród Okazał nie więcej niż drobnych usterek. Wiadomo jednak pewne zaktualizowane okres utrwalania dania tylny i przedni hamulec pin pasów bezpieczeństwa, a zmiany w kolumnie kierownicy przegubu.

Jakość. 3/5

Jeśli w kabinie pasażerskiej Ka cieszy się mniej elegancki estetyczny niż 500, kończąc jakość jest gotowy. Na zewnątrz, kilka ważnych krytyki. Uzyskać dobry montaż.

Nasza opinia

Efektem współpracy bród i Fiat, Ka jest produkowany w Tichy (Polska) w tej samej fabryce co 500 i Panda, który przekazał fiabilizados komponentów. Produkcja nasileniem Ka jest bezsprzeczne.

Hyundai i10. Wynik: 15.5 / 20

Hyundai i10

Podczas gdy ogólna niezawodność jest dobra, niektóre elementy Hyundai i10 To żegna teraz wykazały pewne słabości. tak więc 1.2, pewne automatyka musiały zostać przeprogramowane w celu zaradzenia grzechotkę silnika. Niektóre skrzynie mechaniczne są zablokowane tylne up, wymagające zmiany sincro. Również problemy z elektrycznym wspomaganiem kierownicy, przegrzaniem pompa hydrauliczna.

Jakość. 3/5

uruchomiony w 2008, i10 Został poddany restyling 2010, co korzystają zatem bardziej elegancką prezentację, dzięki czemu plasuje się wśród najlepszych wykończeń użytkowych.

Nasza opinia

nieumyślny i10 Oferuje on tylko ważne zalety: 5 drzwi, 5 siedzeń, 5 lat gwarancji, poważna konstrukcja i wysoka niezawodność.

Peugeot 107. Wynik: 14,5 / 20

Peugeot 107

Możemy powiedzieć, że ogólnie rzecz biorąc, 107, jak ich klonów, C1 i Aygo Oferują one wysoki poziom niezawodności, ale sam przeszedł kilka sprostowań. Ostatnio wiele modeli benzyna wyposażony zrobotyzowane box On przeszedł korektę w celu złagodzenia usterki przepustnicy. Z drugiej strony, pewne Diesel niedawno nazywany w celu dokonania modyfikacji wału korbowego.

Jakość. 2/5

kabina oskarża ciężar lat: plastikowy, twarde, i podrapał wydrążony pierścień. Zespoły są poprawne. Zawsze tak podstawowe, dowódcy zarzucić pewną długowieczność.

Nasza opinia

uruchomiony w 2005, i aktualizowane 2012, dziekan naszego wyboru, wyprodukowane w Republice Czeskiej, daje dobry poziom niezawodności i jakości produkcji do tyłu w stosunku do rywali, ale bardzo honorowy.

Adblock
detector