Volkswagen 1.0 TSI 272 KM, elektryczne turbo

Volkswagen 1.0 TSI 272 KM, elektryczne turbo

Volkswagen zaprezentował nową mechanikę w kongresie wiedeńskim silników: To jest twój tricilíndrico, że dzięki swojej turbo elektrycznego osiąga 272 KM.Volkswagen 1.0 TSI 272 KM, elektryczne turbo

Jest to coraz bardziej powszechne, aby usłyszeć o silniki i impuls elektryczny, faktem, że nie potrwa długo, aby zobaczyć go w samochodach produkcyjnych. Moment w postaci prototypu, Volkswagen Prezentujemy wariant jego tricilíndrico 1,0 TSI benzynowy silnik dużej mocy.

W tym mechanizmie, blok EA211 stosuje się handlowy VAG Grupy Volkswagen Polo lub gniazdo Ibizie jest umieszczona, że ​​jest to elektryczny turbo osiągnąć, tylko 1,0 litra skokowej 272 KM moc i 27,5 Moment MKG. Spektakularne figury.

Jak w prototypy prezentowane przez Audi z elektryczną turbo, jako koncepcji TT clubsport lub RS5 TDI koncepcją, Mocny silnik elektryczny jest odpowiedzialny za obracanie turbiny sprasowanie i przyspiesza wchodzących do cylindrów powietrza, dzięki czemu można pozbyć się z drugiej połowy części zespołu negatywnej turbiny spalin.

Co uzyskuje się z tego rozwiązania? Zwiększyć wydajność, poprawić sprawność silnika i w tym samym czasie, znacznie zmniejszyć słynne “LGD lub opóźnić wejście w działanie typowego Turbo. Volkswagen przyznaje, że stosowane technologie odziedziczone bezpośrednio od Polo WRC World Rally Championship, bez określania rozwiązań.

– Możesz być także zainteresowany:

W12 6.0 TSI Volkswagena, również w Wiedniu.

Nowy silnik 2.0 TFSI Audi cyklu Miller.

Adblock
detector