Citroën MultiCity Connect wirtualny pilot

Citroën MultiCity Connect wirtualny pilot

Citroën udostępnia właścicielom Picasso C4, C4 Picasso i C4 przyszłego Cactus usług MultiCity Połącz, dzięki której klienci francuskiej firmy będą miały dostęp do w sumie 11 aplikacji, które umożliwiają łatwiejsze i gładką jazdę.Citroën MultiCity Connect wirtualny pilot

jak uniknąć zacięć, co to jest najtańsze stacja benzynowa w pobliżu, co hotel i co restauracja Warto pobytu lub jedzenia … to tylko niektóre z cech, m.in. aplikacje usługa MultiCity Połącz Citroen.

aby uzyskać dostęp do 11 darmowych aplikacji w tym w Podłączyć Citroën MultiCity, To sprawi, że korzystanie z wcześniej klucz USB z połączenia 3G i GPS. Urządzenie wyświetla wszystkie informacje dostarczone przez aplikacje na ekranie dotykowym systemu multimedialnego Citroën C4 Picasso i Grand C4 Picasso (później w C4 Cactus).

Podłączyć Citroën MultiCityNiektóre z 11 darmowe aplikacje w Podłączyć Citroën MultiCity Są one następujące: „Paliwa”, który lokalizuje najtańsze stacje benzynowe; „Serwis” szukasz hoteli, restauracji i atrakcji z gwarancją popularnej podróży internetowej; „Kolekcja Europa Michelin Guide”, z informacjami na temat najlepszych hoteli i restauracji na starym kontynencie wyższej jakości; “Michelin Traffic”, To wskazuje, najszybszy i najbardziej komfortowych na trasach lub destynacjach zalecanych tras; “ViaMichelin”, z łatwym, szybkim i intuicyjnej nawigacji wizualnej; “Coyote Series”, który ostrzega odprowadzonych i hot spotów w czasie rzeczywistym w każdą stronę; i „Centrum”, narzędziem, które przeszukuje bardzo szybko najbliższe parkingi publiczne.

Pierwszy podpisanie umowy Podłączyć Citroën MultiCity, więcej 3G klucz USB i połączenie jest drogie 385 euro. Ze swojej strony, roczne odnowienie Internet za pośrednictwem tej usługi jest 139 euro.

Adblock
detector