Nowe silniki Mercedesa: 6 online!

Nowe silniki Mercedesa: 6 online!

rewolucja Mercedes. Marka prezentuje cztery nowe silniki do 2017, benzyny i oleju napędowego, wkrótce po jego przyszłość pokaz samochodów Electrified propozycję. Oraz z wieloma nowymi funkcjami …

Mercedes uruchamia silników wysokoprężnych i benzynowych zaczynające się w 2017 roku w klasie S

Mercedes uruchamia silników wysokoprężnych i benzynowych zaczynające się w 2017 roku w klasie S

Mercedes uruchamia silników wysokoprężnych i benzynowych zaczynające się w 2017 roku w klasie S

Mercedes uruchamia silników wysokoprężnych i benzynowych zaczynające się w 2017 roku w klasie S

Mercedes, który wynalazł samochód 130 lat temu, wydaje się być oczywiste, że silnik spalinowy będzie nadal żyć wiele lat. Tak więc najlepszą rzeczą jaką można zrobić w tym odpowiedzi na wiele potrzeb jest ewoluować oferują mniejsze zużycie, mniej zanieczyszczeń i wyższą wydajność. Przed kursem, po dziesięciu latach silników V6, Mercedes postanowił powrócić do silników sześciocylindrowych w Internecie. A nawiasem mówiąc pokazane w ich rozwoju Konwencjonalne konfiguracje czterocylindrowy silnik V8.

Mercedes: inline sześciocylindrowy jak BMW

że umieszczenie cylindra V jest zakończona, całkowicie zajmują przestrzeń pod maską z szerszą i kompaktowego silnika. Mercedes wraca do swojej zwykłej konfiguracji, że rywal BMW nigdy nie opuścił. Jeśli chcesz osiągnąć doskonałość w drgania, jak przystało na luksusowy samochód czy coco lepsze rozwiązanie niż bardziej zrównoważonej architektury silnika? Ponadto Mercedes powraca do inline sześć zarówno olej napędowy i benzyna.

Benzyna filtr cząstek stałych

Inni producenci, jak Volkswagen poinformował również, ale to będzie w 2017 roku, kiedy widzimy Pierwszy Mercedes filtr cząstek benzyna. Będzie zadebiutuje silnika M256 inline, sześciocylindrowy trzech litrów, S. klasy

silniki generacji testów prototyp Mercedes S-Class zadebiutuje w 2017 roku

przyszłe badania zatwierdzenie RDE z testów zanieczyszczeń w otwartym ruchu i szerokim zakresie temperatur pracy pomiarowych, pokaże, że silnikach benzynowych z wtryskiem bezpośrednim, także wytwarzają cząstki, nawet jeżeli są one mniejsze niż w przypadku oleju napędowego. Mercedes ma zająć się przez tę technikę Filtr cząstek zdominowanych lat diesel.

48 woltów służyć skrócić silnik …

Jeżeli główną wadą silnika sześciocylindrowego jest jego długość "inwazyjna"Mercedes ma Zelektryfikowanych 48V, usunięcie pomocniczego pasa z przodu. Skrócić czynniki konstrukcja silnika zaangażowany, takie jak jego zmniejszenie średnicy tłoków (W zamian za długiej karierze), co pozwala im bliżej siebie.

z Kanały 48 volt sprężarka odżywka, pompa wody, rozrusznik-alternator i … System doładowania: Kompresor elektryczny jest w stanie osiągnąć 70000 obrotów na minutę w 0,3 sekundy. Nie jest to pierwszy samochód z turbosprężarką elektrycznego, ponieważ widzieliśmy już w Audi SQ7. Informuje, że pozbawia opóźnioną odpowiedź z turbosprężarki i z pojemności trzech litrów Mercedes głoszenia się 300 kW (408 KM) i 500 nm (51 nm) dane odpowiednikiem obecnego V8, ale ze zużyciem paliwa piętnaście procent niższym niż bieżący V6. Operacja rozrusznika Alternator 48 V pobiera natychmiastowe i miękkie fazy start-stop, zachowywać się dobrze jako hybryda. W swoim łagodnym trybie hybrydowym zatrzymywanie i odzyskiwania energii hamowania, ale także zatrzymuje silnik, gdy samochód jest uruchomiony w lekkiej i zejście To może zapewnić 15 kW (20 KM) uzupełniające silnikowego. Warto zauważyć, że ten silnik-alternator po raz pierwszy powierzono Funkcja prędkość biegu jałowego. Nie wiemy, czy stabilność wnioskowano lub ułatwienia stabilnego bezczynny, ale pod, bez zarówno wzbogacenia mieszaniny w trakcie fazy nagrzewania silnika, co może prowadzić do zmniejszenia zużycia na krótkich dystansach. W przeciwnym razie, w warunkach "normalny" na biegu jałowym nie istnieje, ponieważ silnik automatycznie zatrzyma się na światłach. Albo iść toczenia inercji silnika nie wyłącza całkowicie i krążyć w małym dodatkowym biegu jałowym … będziemy już wyjaśnione.

Czterocylindrowy turbo twin-scroll

Z tej samej rodziny jak benzyna sześciocylindrowy”, Mercedes wydany w 2017 roku do dwóch litrów aż do 200 kW (272 KM), z kodem wewnętrznym M 264. zatrudnić Architektura Energia 48 V, ale nie będzie miał impuls elektryczny, ale turbo twin-scroll jako bieżącego czterocylindrowy silnik. The rest des specyfikacja jest podobny do swego brata sześć-cylindrowy, Elektryczny silnik-alternator wsparcie do 2500 obrotów na minutę oraz zatrzymywanie i odzyskiwanie mocy do 12,5 kW.

Silnik V8 opracowany przez AMG dla Mercedesa

AMG V8 cylindrowy benzynowy shutdown

Mercedes zwany wewnętrzny kod M176 w nowym V8 opracowanej przez AMG Biturbo, w celu bycia jednym z najbardziej oszczędnych V8. To nie jest przeznaczony do sportu, ale AMG zastosowanie wiedzy w celu zmniejszenia tarcia (na przykład leczenie Nanoslide na ścianach cylindra) i inne straty mocy. Ulepszenia są niższe niż w sześciocylindrowym 350 kW (476 koni) i maksymalnym momencie obrotowym 700 Nm (71,4 mkg), ponieważ zużycie spadek "tylko" dziesięć procent w stosunku do prądu, z 26 koni mniej. Kluczem do zmniejszenia zużycia pochodzi z Dezaktywacja czterech głównych cylindrach przy niskim obciążeniu poniżej 3250 obr./min.

Pomimo, że blok aluminiowy technologia budowy umożliwić maksymalne ciśnienie 140 barów, materiał pierwszego z bezpośrednim wtryskiem paliwa, które obecnie są odporne na około 200 barów. Ciśnienie wtrysku jest zmienny pomiędzy 100 a 200 barów. W tubocompresores znajduje się w środkowej części V utworzonego przez silnik.

Ponadto sześciocylindrowy silnik napędowy

Z tej samej rodziny, jak silnik premierę Mercedes E220d urodzonego w 2016 sześciocylindrowym OM 656. Skocz do figury 313 koni (230 kW) z 258 koni, natomiast niskie zużycie oleju przez siedem procent. Jeśli uważasz, że nie będzie postęp technologiczny poszukiwane drastyczny spadek jest zabezpieczany bałagan, to tak były już niskie zużycie Bluetec. Na przykład, nowy sześciocylindrowy silnik napędowy wykorzystuje tłoki stalowe, jak już zaczął robić swoje mniejsze silniki, źródło Renault. To prawda, że ​​nie jest "najnowszy", A nie kształt debiut kamery w czterech cylindrów E220 d, ani leczenia Nanoslide. Jej ciśnienie wtrysku 2050 bar 2500 jest daleki od jakiegoś konkurenta.

Możesz być zainteresowany:

BMW posiada silnik wysokoprężny z czterema turbosprężarkami

Renault Megane i stalowe tłoki przeciwko VW Golf

Adblock
detector