Burmester, zespół niebiański muzyka ... na kółkach

Burmester, zespół niebiański muzyka … na kółkach

Ideą dużej stereo jest to, że jeśli samochód przenosi dźwięki mogą cię jeszcze bardziej. Burmester dźwięki, jeśli nie, można powiedzieć, że Mercedes wybrał tego producenta stereo dla klasy S.

Burmester i inne luksusowe samochody wysokiej klasy sprzęt audio.

Burmester i inne luksusowe samochody wysokiej klasy sprzęt audio.

sprzęt audio Bang & Olufsen dostarczany bardziej wyrafinowane Audi

System audio Harman Kardon zapewnia najbardziej wyrafinowane BMW

Nie wiem Burmester? projekt Sprzęt Hifi dla najlepszych uszu, ale nie tylko dla siebie, również dla bardziej wyrafinowanych samochodów. Będzie rzadkością, aby znaleźć dystrybutora w danym kraju, Francja czy Hiszpania nie, Stany Zjednoczone wyśle ​​cię z ich strony internetowej bezpośrednio do strony Berlina. Nie dlatego, że Burmester jest nudna, albo świat cyfrowy; Wręcz przeciwnie, To był jeden z bohaterów w sektorze technologii CES 2014 w Las Vegas. niektórzy dziennikarze, że 90 procent dużych grup samochodowych były obecne na najważniejszych targach elektroniki użytkowej dziwili. Więc to nie jest dziwne Burmester ścisła współpraca z samochodem, którego najnowsze dzieło pochodzi od Mercedesa klasy S po teraz Klasa S Coupe, do oferowania dwa różne zespoły i High-End Surround 3D. Dwadzieścia cztery głośniki, jak wielu kanałów wzmacniacza, łącząc techniki analogowej i cyfrowej są potrzebne. Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć na żywo, bo mówią zatrudnili cztery lata od początku rozwój Te dwa innowacyjne stereo. Nic dziwnego, że wybrali zintegrować dwa głośniki w suficie, który za pomocą odpowiedniego algorytmu do osiągnięcia trójwymiarowego efektu dźwiękowego. "Muzyka powinna dotrzeć do ucha niezmienionej, Nie jest naszym celem, aby zmienić interpretacje muzyki, w taki sam sposób, że nikt nie szuka kolorowego szkła przed obrazem"Mówi Burmester.

Dieter Burmester, muzyk i inżynier, CEO Burmester GmbH

Porsche i jego unikalny dźwięk

Muzyk i inżynier, wydaje się mieć chęć do pracy z modelami Dieter Burmester Stuttgart. Dom sąsiadów, sportowego Porsche oferują je także jako summum dźwięku dla Panamery. W ten sam sposób, jak Mercedes, projekt dźwięku przeprowadzono od samego początku podejście Panamera. 1000 watów Sprzęt, podzielone na 16 oddzielnych kanałów, nie jest sprawą rekordowej mocy, ale dostać przeniesienie ponad 2400 cm2 membranami (ten sam był zapis), te z 16 głośnikami rozrzucone wokół samochodu. Mówią, że to jest podstawą charakterystyczny dźwięk Burmester. Potem przychodzi oprogramowanie w stanie dokonać dokładnego dopasowania dla każdej pozycji siedzenia, kompensując hałas. Nowa generacja Cayenne został również zintegrowany z tej opcji i Nie mogło zabraknąć zatem kwintesencję Porsche 911.

Nasza opinia

Nieświadomie, miałem przywilej prowadzenia samochodu przez wiele lat ze sprzętem wysokiej wierności Burmester. Na pewno przepraszam, jeśli nie mogę powiedzieć nic o tym, jak to brzmi. Nawet miałem ochotę dać przycisk "na", A koncentrat w barboter i gwiżdże 16 butli i cztery turbo Bugatti Veyron. Tak, jeśli się nie mylę, to był pierwszy przybliżeniem Burmester samochodowym. Nie tylko kontrole zostały włączone, ale zespół odkrył najbardziej odpowiednich obszarów Optymalna muzykalność podczas samego projektu, jak każdy inny składnik Bugatti. Jasne, jasne w następujących projektach innych marek i mówili im o tych rzadkich pojęć jako cena więcej treści i zmniejszenie masy ciała i przestrzeni są obsługiwane w samochodzie.

Burmester używany sprzęt Bugatti Veyron

Producenci samochodów luksusowych są dobrymi klientami tej prawdziwej inżynierii muzycznej. huk&Olufsen (Audi), Bose (Cadillac), Bowers and Wilkins (Jaguar), Harman Kardon (BMW), Mark Levinson (Lexus), Meridian (w tym Jaguar) to tylko niektóre z dostawcami najlepszych wersji stereo.

Adblock
detector