7 Najważniejsze akcesoria do tuningu samochodu

7 Najważniejsze akcesoria do tuningu samochodu

Jeśli myślisz dawania bardziej sportowy akcent do swojego samochodu, prezentujemy niektóre akcesoria tuningowe, które mogą pomóc uczynić samochód wyjątkowy.

Najważniejsze akcesoria do tuningu samochodu

Najważniejsze akcesoria do tuningu samochodu

Najważniejsze akcesoria do tuningu samochodu

Najważniejsze akcesoria do tuningu samochodu

Kto powiedział, że smak Dostosuj swoją jazdę umarł? poziom osiągnął kilka lat temu mogło zostać złagodzone, ale Tuning samochodów następujący porządek obrad. A jeśli nie, spojrzeć na listę akcesoriów, które mogą sprawić, że samochód wygląda jak prawdziwy samochód sportowy lub, dlaczego nie stać się jednostką o unikalnej konstrukcji.

regulowane zawieszenie

regulowane zawieszenie

Jeśli szukasz jest wysokość ciała do zagłębionego piętrze i poczuć się bliżej do sportowej jazdy, może się z tego zestawu zawieszenia można regulować dzięki gwintem trapezowym, bez konieczności demontażu jakiegokolwiek elementu samochodu. Spełnia normy europejskie i każdy model zmniejsza maksymalną wysokość w granicach prawa. To akcesorium jest dostępny dla różnych modeli samochodów jak Mercedes klasy C. W tym przypadku mówimy o koszcie 1,479 euro za sztukę.

Obejmuje zaciski Brembo

Obejmuje zaciski Brembo

Coś, co widzieli “bardzo dobrze do samochodu i zwraca szczególną uwagę są Słynne zaciski Brembo. Tutaj proponujemy szczypce Pokrywy z tworzywa sztucznego, ale doskonale symulować oryginalnych i skutecznych stalowych prętów, które prowadzą jedne z najlepszych supersamochodów na rynku. Obiektów sportowych, takich jak to do samochodu, jeśli tylko estetycznie, to wychodzi 124 euro (Zestaw czterech jednostek oraz z bezpłatnym pocztowa). Masz je w różnych przedziałach cenowych i różnych kolorach. Szukać swojego faworyta.

Sport rury wydechowej

Sport rury wydechowej

Wyjście wydechowy ze stali nierdzewnej i podobne do wiodących wersje sportowych samochodów, które wyglądają w dół ulicy może być ciekawym rozwiązaniem, aby ozdobić swój samochód. Będziemy proponować jeden Dotyczy to większości modeli samochodów istnieje na rynku, a jego instalacja jest prosta jak dokręcając śrubę i zrobić mały spawania. przez 37 euro (Plus pięć euro z wysyłką) masz go w domu.

WRC pokrowce

fotele typu „Baquet” są wysoko cenione wśród miłośników sportów motorowych, znacznie więcej osób fanów rajdowych. Dlatego proponujemy siedzenie projekt obejmuje WRC (World Rally Car), który może sprawić, że czujesz się jak sam Loeb. Wszystko za niską cenę 30,60 euro -10.15 euro plus wysylka-koszty. Można wybrać jeden chcesz.

Sport pokrowiec na koło

Tak, że wnętrze Twojego samochodu wygrać trochę bardziej sportowy charakter, zawsze można skorzystać z jednej z tych pokrowców na kierownicy. Staliśmy w tej części z wysokiej jakości skóry z powłoką gumową wewnątrz, co zapobiega poślizgowi. Montaż jest bardzo prosty, więc po prostu trzeba wybrać swój ulubiony projekt i jazdy. Znaleźliśmy dla 29,90 euro -9,90 euro kosztów wysyłki-.

Winyle / naklejki

Lub winylowe naklejki samochodowe są zwykle powtarzający się sposób, aby dać sportowy akcent szybciej i tanio, jak to możliwe. Wszystko masz tysiące wzorów, kształtów, kolorów i rozmiarów. Będziemy proponować dużo jak „Need For Speed”, przez 24 euro (Free pocztowy), ale ponle do „rysowania” chcesz i dostosować do swoich potrzeb.

Zestaw lampy ksenonowe

Zestaw Xenon

Reflektory ksenonowe moda nadal. Niektórzy z was rozpozna przez „niebieskim” światłem białym (nie jak większość) promieniującego takich żarówek. na pewno dać wóz bardziej agresywny dotyk, więc nie odrzucić, aby zobaczyć i pozwalają zobaczyć gdziekolwiek jesteś. Zestaw dla przednich świateł, które cię lubią wychodzi 24 euro (8,90 euro za dostarczane oddzielnie), ale widać, że istnieją we wszystkich przedziałach cenowych.

Adblock
detector