Pytania: jaki jest najlepszy szyberdach samochód?

Pytania: jaki jest najlepszy szyberdach samochód?

Samochód o wybrać, wątpię, czy nie położyć dach solarny do mnie przychodzi. Sprzedawca powiedział mi, że problemy regulacji, hałas i przecieków "Są rzeczy, teraz jesteśmy w epoce ESP",Pytania: jaki jest najlepszy szyberdach samochód?

dach jest szkło i że daje mi trochę pewności siebie, jeśli wypadek, ale myślę, że badali. Czy nie byłoby lepiej, aby oszczędzić jej przez bezpieczeństwo?

Odpowiedź Highway Dyrektor Techniczny Miguel Garcia-Puente

To sprawia, że ​​dość zaskoczony sztywność z kryształy lub dokładniej: szkło z samochody. Nie są one jak naczynia. Czy próbowałeś lub widział łamanie szklankę z młotkiem? Nie zamierzasz wierzyć. Ktoś bardzo blisko musiał zrobić, aby dziecko, które zamknął się w środku z klawiszy na … odbija młotek bez dostaną nic.

Szyby samochodowe są hartowane, do uzyskania gradientu wewnętrznych napięć, które mogą być uważane za równoważne metalowa rama w duszy zbrojonego betonu. Podczas gdy warstwa powierzchniowa jest sprężone wewnętrznie szkło jest wyciągnięta. Strefa działa dobrze przeciwko wysiłkom kompres, inny specjalizuje się w rozszerzeniu, dzięki czemu można zobaczyć w młota wibracyjnego jak bęben bez łamania. W rzeczywistości, kompresja-Hartowane szkło, oczywiście ma taką samą odporność na A stal. Że sam ma tak wiele wewnętrznych napięć uderza coś ostrego narożny młot, na przykład, i przeskoczy rozbita na małe ziarna. Dlatego w przednia szyba wola laminaty, aby być zatrzymywane fragmenty szklanych w warstwie pośredniej z tworzywa sztucznego.

Sprzedawca ma prawo o tym, jak dobre dopasowanie sufity Teraz (jest to kwestia budowy samochodów, ponieważ dach przyszedł ze swoimi przewodnikami, ale jeśli się poruszać …), ale strach jest za darmo. Ryzyko wywrócenia jest niski. Wytrzymać uderzenie czymś, przewrócił się równie dobrze lub lepiej niż dach stalowy. Nie czuję się bardziej niepewny szklany sufit, ale to zależy od każdego z nich.

Możesz być także zainteresowany

– Samochody i rodzaje dachów: słoneczne, panoramiczne …

– Sprawdź także inne ciekawe pytania i wątpliwości innych kierowców

Adblock
detector