Dacia Duster 2018: tajemnice nowego SUV

Dacia Duster 2018: tajemnice nowego SUV

Druga generacja Dacii Duster jest tutaj. Na Frankfurt Motor Show pogłoski są nad i jej nowy wygląd i funkcje są w domenie publicznej.

Dacia Duster 2018: wszystkie jego sekrety

Dacia Duster 2018: wszystkie jego sekrety

Dacia Duster 2018: wszystkie jego sekrety

Dacia Duster 2018: wszystkie jego sekrety

Kilka miesięcy temu mieliśmy zaszczyt rozmawiać z główną odpowiedzialność za rozwój Nowa generacja, druga, Dacia Duster. To było w Paryż, jednym z centrów rozwoju Renault, który również czekał na nas jeden z końcowych prototypów nowego prochowiec, towarzyszyło dwóch udanych jednostek Duster 1. generacji. Przed rozpoczęciem naszą rozmowę o nowy Duster, Byliśmy z modelu danych, który pozostawia nas w pewnym momencie w ich życiu gospodarczym pod anagram Dacia, Renault i Nissan, To był najlepszy samochód sprzedaży Grupy na całym świecie.

Wracamy do nowego modelu. Gdy go zobaczyć można rozpoznać jednoznacznie jako prochowiec. Być może dlatego, że nawet zostawił mi trochę zimno, żeby nie dostrzec na pierwszy rzut oka wiele nowego. Ale to uzasadniają: jest to bestseller i "Musiałem zmienić, ale bez zmian", Marka zarządza informacjami takimi jak projekt To był ostoją w Duster sukces. Zostały one zmodernizowane swój wizerunek poprzez czystego rozwoju, a nie koniecznością. Nawet więc, mówią nam, że "wszystko widoczne dla ludzkiego oka i zmian, co jest nie tylko utrzymuje najlepszy",

Potwierdzamy, że nowy prochowiec zachowuje takie same środki Główny występ (4,3 m długości i szerokości 1.8) Model, chociaż nie posiada. tułów kostek 4×2 445 litrów 376 i 4×4. Nowy Duster wydaje się zajmują więcej miejsca (mamy tylko ważą około 15 kilo więcej), Na podstawie większej ilości metalu, szkła szkodą. czołowy Dodaje również bardziej zmysłowy, tworzy korpus okapu. Zderzaki i nadkola także pęcznieją nowa prochowiec. Reflektory zostały końce, stylistyczną techniką, która nadaje większą szerokość. Nawet w nowych Dacia prochowiec Widzimy się po raz pierwszy w marce obręcze od 17 cali!

ochraniacze na ciało zyskują również znaczenie, inny sposób na zwiększenie rozmiaru samochodu. mamy "tajne", Który nadal być modus operandi marki w tej ekonomii skali, która pozwala nam zaoferować bardzo konkurencyjne ceny: the nowy Duster wykorzystuje przednie drzwi i przednia szyba Dacia Sandero (Po raz pierwszy użyto bramy Logan). Lepsze wyniki amortyzatory euro NCAP, kontrowersyjną kwestią na znaku. Zgodne z przepisami dotyczącymi pieszych wypadku nie trzeba drogiego produktu, ponieważ jest to kwestia projektu i został zaprojektowany z tą myślą. Ale również na pracach platformy i podwozia już zostało zrobione w tym zakresie.

Dacia Duster 2018Jednak zawierają kosztów przy jednoczesnym zachowaniu platforma wspólny wszystkim Dacia, ale wszczyna nowy adres udoskonalić dotykowy jazdę elektrycznego (co klienci pytali). Z tego samego powodu, pracował również w znacznym stopniu podnieść izolacja akustyczna. Wnętrze nie zostało jeszcze ujawnione w zdjęciach, ale i moja intencja jest potwierdzenie, że wzrośnie wykładniczo Dacia postrzegana jakość produktu. wolność musiał zrobić tablica rozdzielcza całkowicie nowy marka a to pozwoliło na projekt, materiały i większa troska o detal poprawy i modernizacji dużo nowy Duster. Wszystko jest bardziej skomplikowane … wygląd aeratory wentylacja, szwy widoczne na drzwiach itp Objętość magazynowania zwiększa 5,8 l dla całkowitej pojemności 28,6 litra. Wiele schowków, łatwo dostępne, korzystać z nowego projektu i uprościć życie na pokładzie, jako nową szufladę pod fotelem pasażera o pojemności 2,7 l. kierownica To jest szerszy i gniazdo Są one znacznie bardziej skomplikowane w ich funkcji i wyglądu. Puszyste w ogóle jest większa. Przednie stolce są 20mm długości i fotel kierowcy ma nowy system z regulacją wysokości (60 mm), a najlepiej regulacja zagłówka lędźwiowego. również przełączniki mechaniczny wyglądać lepiej i czuć. Chociaż wiele zupełnie nowych elementów, mówią nam, że oni nawet poprawie "równanie ekonomiczny" nowy prochowiec. Jak to możliwe? pytamy: "ponieważ wiele z tego co widzimy debiuty w pozostałej części widmo Dacia",

wersje 4×4 Oni nadal utrzymać komenda Qashqai centralny transmisji i Nissan Murano. Na Frankfurt Motor Show jest to potwierdzone, że podaż mechaniczny będzie obracać się wokół 1,5 DCI (90 i 110 KM), 1,2 TCE (125 KM) i 1,6 SCE (110 KM),. Na ostatnie będą oferowane wariantem GPL. Automatyczna skrzynia biegów o podwójnym sprzęgłem EDC nadal być oferowane jako opcja. I ledes dotarcie światła dziennego do przestrzegania przepisów. Za nie są obowiązkowe i jak mówimy, "filozofii Dacii jest, aby nie dać mniej, ale nie więcej", Kładziemy przykład: Renault są zbędne kontrole lub duplikat. Na przykład, z kartą głośnomówiącym Renault również oferują przycisków na uchwytach również otwierać i zamykać drzwi, ale Dacia nie… że funkcja i mam samą kartę. Dodatkowo do zestawu głośnomówiącego karty, kurtyny powietrzne, ostrzeżenie martwego pola widzenia kamery, 360º i automatycznego przełączania świateł są także nowe elementy do tej pory precedensu w zakresie Dacia. kolory na ciało mają być oferowane istnieć już w Grupa paleta. zamiast tego, obręcze są one specyficzny… akordy do projektowania Dacia.

Nie należy się spodziewać wersji "wielki" 7 miejsc w nowym Duster … których nawet sami spekulowali. Przynajmniej tak nam powiedziano. Kłóciliśmy mówiąc, że Dacia powinny być proste, niezawodne, ekonomiczne i hojnie przestronne. Rynek naturalny Dacia Są to segmenty B i C, najbardziej sprzedawane na całym świecie, gdzie mogą odpisać wielu sprzedaży z polityką ekonomii skali. Dwa hojna oferta dodatkowe miejsca (jak w lodgy), W prochowiec wymagają znacznie zwiększyć jej rozmiar i wydostać się z tych segmentów, a nie cel marki. Wiedzą dokładnie, gdzie oni umieść Dacia.

Adblock
detector