Ford EcoSport 2015 1.0 EcoBoost 125 KM, dobra równowaga

Ford EcoSport 2015 1.0 EcoBoost 125 KM, dobra równowaga

Przetestowaliśmy odnowiony Ford EcoSport 2015, w tym przypadku 1,0 EcoBoost silnik benzynowy 125 KM, ciekawą opcję dla jego równowagi i ogólną gustu.

Test Ford EcoSport 2015 1.0 EcoBoost 125 CV

Test Ford EcoSport 2015 1.0 EcoBoost 125 CV

Ford EcoSport Test 2015 1.0 EcoBoost 125 CV

Test Ford EcoSport 2015 1.0 EcoBoost 125 CV

Zaledwie dwa lata po wydaniu na rynku, bród przechodzi pełną aktualizację na mały SUV, Ford EcoSport. Kosmetyczne zmiany na zewnątrz i wewnątrz nie są zbyt obfite -The main, zewnętrznie, jest bez koła zapasowego które miałem wcześniej na tylna klapa-, Mimo, że modyfikacje są najważniejsze w dziedzinie technicznej, w zakresie mechanicznych i dostosowany do europejskiej normy emisji Euro 6 a liczba dostosowania techniczne trzeba było wyjaśnić.

W kategoriach podwozie, Ford EcoSport 2015 Przedstawia nowe regulacje zawiesiny, nowy Sprężyny i amortyzatory (Body jest teraz 1cm bliżej ziemi). Nowy programowania elektroniczna kontrola stabilności i Nowy wspomaganie kierownicy również część przeglądu technicznego Ford EcoSport 2015. Z wszystkich tych zmian w owalu chcesz Ford EcoSport rosną w dynamicznym całego rozdziału, aby dostosować wiele z jego podwozia do specyfiki europejskich drogach.

ta odnowa Ford EcoSport 2015, Inżynierowie amerykańska marka chciała także zwiększyć ich wyrafinowanie, do różnych ulepszeń w kierunku zmniejszania szumów (mechaniczną i aerodynamiczną), wibracje i chropowatości które mogą pojawić się w górę. W związku z tym, że pracował przede wszystkim co dotyczy izolacja z nowej izolacji i grubszych materiałów w drzwiach, oknach i desce rozdzielczej.

Ford EcoSport 1.0 EcoBoost 125 CVFord EcoSport 2015, silniki Euro 6

oferta mechaniczny Ford EcoSport Jest on przystosowany do przeciw zanieczyszczeniom norma Euro 6. Najważniejsza wiadomość jest dodanie Nowy silnik wysokoprężny 1.5 TDCi 95 KM, w istocie taka sama jak wydany w swoim czasie również odnowioną Ford Focus. atmosferycznym 1,5 Ti ACC 112 KM: benzyna dwie alternatywy obejmują turbo z trzy cylindry 125 KM 1.0 EcoBoost. To drugie, które mogą prowadzić do Ford EcoSport 2015.

Na niektórych rynkach, zasilanie silników EcoBoost w Ford EcoSport Zostanie ona zakończona w wersji 140 KM. Dla tej wersji 125 KM, wydaje się bardzo ciekawą opcję dla jego dopuszczalna wydajność i ogólny bilans. Tak doceniamy poprawę pod względem dźwięku i drgań niższej stawki w porównaniu do poprzedniej wersji. Wysoka pozycja jazdy jest miły dla łatwości użytkowania i dobrej widoczności To przynosi, nawet fani bród Są one wykorzystywane do napędzania Fiesta i Focus poczuje coś rzadkiego w Ecosport.

Ford EcoSport Silnik 1.0 nadal sprzęgnięty ze Instrukcja biegów 5-biegowa, przekładniowe i precyzyjne działanie. Według naszej opinii, a szósty bieg, zgodnie z rozwojem mocno i wyważony w naszym zmiany widoku nie jest konieczne.

Na sterujących, wewnątrz Ecosport Ford 2015 Przedstawia nowe ustawienia i nowy chrom, które zwiększają zarówno poczucie wizualnej jakości i Real. Przez poziomy wykończenia -tendencja, tytan a nowy Ecosport S- i wersje mechaniczne, Ford EcoSport 2015 Jest on umieszczony w dobrej pozycji w rosnącym segmencie karmi miejski SUV. Błąd: brak wersjach 4x4 i rodzaju boczny otwór tylnej klapy, choć nieznacznie zwiększa jego promień otwarcia jest jeszcze niewygodne, zwłaszcza w parkingu w Internecie. Nawiasem mówiąc, teraz, że pogoda jest nieco gorsza, z odnowiona Ford EcoSport nowy pakiet zimowy, który obejmuje szyby i lusterka podgrzewane lusterka oraz wloty powietrza w tylnych siedzeń jest oferowany. W całym 2016 roku, urządzenie jest kompletne z dostępnością nowego systemu nawigacji i łączności aparatu i tylną pomocy w parkowaniu.

Możesz być także zainteresowany

- Ford Ecosport jest odnawiana na Geneva Motor Show 2015

- Ford: nowe samochody i ceny

Adblock
detector