Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDI

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDI

Uwzględniając nigdy nie ma, nowy Mercedes Klasy A napięta rywalizacja bardziej więc wprowadzić trzy niemieckie marki premium. Jakość i technologia jest powszechne w swoich modelach, ale każdy twierdzi własną osobowość.

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDI BE

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDI BE

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDI BE

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDI BE

w górę "wczoraj"W segmencie samochodów kompaktowych, Audi, BMW i Mercedes Zostały one mniej rywale tym, czego można oczekiwać po tak różnych punktów widzenia. Napęd na tylne koła zawartość i wielkość pierwszy seria 1, Złożyliśmy sportowego w każdej innej sprawie, poświęcając przestrzeń i funkcjonalność dla zakładów Mercedes format minivan i mechanika „ad hoc” ich pierwsza klasa. W międzyczasie, A3 Sportback, kompaktowy konwencjonalny w wariancie 5 drzwi, To nadaje się do zapewnienia większej przestrzeni wnętrza i bagażnika bez zakłócania "sport" Dynamika ciała trzech.

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDIDziś różnice nie skakać do oczu. Wszystkie trzy modele są bardzo blisko siebie, a może powinniśmy powiedzieć, że BMW i Mercedes Mają zbliżył średnia Audi. W drugim pokoleniu, seria 1 wzrosła i poprawiła livability i tułowia, ale po wierny wzdłużna silnika i wyłączną RWD, własny wszystko BMW. Mercedes Klasa A Obecnie jest to kompaktowy styl bardziej tradycyjny, Rozmiar treści z poprzecznym silnik i napęd przedni i zaskakująco dynamiczny ramki. Tymczasem Nowe Audi A3 Sportback On pozostaje wierny swoim zasadom i kombajnów funkcjonalny korpus 5 drzwi z ramką, jak jego rywale, można wybrać różne ustawienia dla opieki wygoda lub wywyższać dynamiki.

Audi, zwycięzca w przestrzeni

W przypadku wersji 5 drzwi, chyba najbardziej funkcjonalny aspekt ich ciał Cię zainteresują. I tu Audi jest najlepszy. Jeśli miernik nie uzasadnia swoją wyższość, subiektywne odczucie przestrzeni sama jest znacznie lepszy od swoich rywali, a może po prostu dlatego, że stosunek blacha / szkło. głównie, na tylnych siedzeniach Serii 1 i klasy czujesz klatkach. noszenie bagażu również zaznaczyć ważne różnice: bardzo dobry 370 litrów A3 Sportback, do klasy A 295, Istnieje ogromna różnica. Ponadto, brama Audi komunikaty większe usta loading.

To wprowadzenie w ruch dynamiczny, że może dojść do wniosków zależy w dużej mierze od ostatecznej konfiguracji ramki masz dostępne na każdym modelu. kombinacje Te marki zaoferować (Felgi, opony, zawieszenie, skrzynie biegów, sprężyny, adres, itd.) są one nieskończony aw naszym przypadku napotkanych jednostek o różnych profilach. W każdym razie, najbardziej zaskakujące jest Podstawa seryjny Klasa A, sprawia, że ​​retusz w sportiest samochód Lot. Jego ogólny jędrność dostarcza rosnących dynamizm, pracuje bardzo mało o kierunku. bardzo płaskie i szybkie zakręty, przy najmniejszym z nutą Bardzo skuteczne przedni koniec do prowadzenia i przyczepność, Wydaje się, że nie do pokonania przyczepność boczną oraz trakcję. krzywych, Seria jest prawdopodobnie samochód, że poczujesz bezpieczniej będzie bardzo szybki. Dość kontrast przeciwko seria 1.

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDITo zabawne, jak BMW w ostatnich latach zmienił rozwój ich zawiesin. minimalny "tolerancje" z przeszłości, przeszliśmy do bardziej elastycznych zawieszeń, które sprawiają, BMW a konkretnie to seria 1 Zawsze siedzi kilka milimetrów luźny bufor. Moim zdaniem, stracił opanowanie i poczucie dotknąć trochę informacji wprowadzanych krzywą dla lepszego filtrowania, ale BMW amator nie przekonuje mnie pierwszy. Nie miałem okazję spróbować seria 1 z Pilotowany tłumienie, ale oni powiedzieli mi, że to rozwiązanie do przechowywania tych pionowych ruchów, które pozostaną dokładne. To prawda, myślę, że to bardziej kwestia taktu, że zagięcie na wlocie i prowadzą seria 1 to jest tak szybko można się spodziewać. Tylko wtedy, gdy zaczynają iść bardzo szybko, naprawdę brakuje większej powstrzymywania ruchu. Przez jej poziom energii jest bardzo czysty krzywa a nie dla dobra lub zła swoje napęd przy dobrej pogodzie wydaje się warunkować jego dynamikę. kontrast przeciwko Mercedes pojawia się również w jakość jazdy. Ale tutaj, dla porównania, Seria 1 jest bardziej gładka i wyrafinowane Klasa A nieco szorstki i babbling walcowania w niektórych fazach bacheo nie wydaje "Mercedes",

równowaga Jest to kolejny punkt wyjścia A3 Sportback. Próbowaliśmy z sportowe zawieszenie wykończenie seryjny ambicja, Zawieszenie nie osiąga dyskomfort lub klasa "rozluźnienie" 1 serii, z wynikiem dynamiki, właściwości jezdne i komfort idealny dla wszystkich rodzajów dróg.

Około 150 CV

bogactwo technologiczny z tych marek również stawia cię na stole wiele kombinacji mechaniczne. na bloki diesla z każdej marki, A3 cechy HP 150, 143 i 136 KM 118d CDI 200. We wszystkich przypadkach można liczyć na przekładnie ręczne lub automatyczne. tutaj A3 miał manualna skrzynia biegów a drugi z odpowiednimi automatyczny Doskonałe osiągi nas pamiętają S tronic Audi.

Porównanie: Audi A3 Sportback 2.0 TDI vs BMW 118d i Mercedes A 200 CDI trzy silniki spełniają wszystkie niezbędne cechy, aby błyszczeć w każdym calu. Bezczelnie pchnął łatwe z bardzo niskich obrotach, są one Gładka, progressive i bardzo szybko przyspieszenia. Z wielkiego rozwoju, ale tylko 6 prędkość w porównaniu z 7 i BMW Mercedes 8 A3 widzi żadnego powodu, tak i jego rywale używać ich do skrzyń biegów równe korzyści. Ale w każdym przypadku, A3 2,0 TDI Wykazuje absolutną rozpuszczania. Ten system operacyjny wprawia, tak pchania niewiele ponad 1000 obrotów na minutę i przez jaki do 5000 przeczytane.

zmiana Mercedes jest podwójne sprzęgło i ma bardzo dobrą wydajność, która zwiększa reakcję silnika. Na papierze 1,8 CDI nie tak silne jak na końcach 2.0 TDI, To może wydawać się wolniejsze, ale spojrzeć na naszych pomiarów i zadziwi ciebie. W trybie ręcznym zobowiązuje również zmiany bardzo szybko i bez problemów, od ścieżek łopatki kierownicy. Zwraca uwagę na maleńkim głównej dźwigni zakotwiczone za kierownicą, które jest łatwo dostępne z palcami.

BMW Steptronic przez konwerter momentu obrotowego jest równie fantastyczny pod względem szybkości i gładkość, ale podkreśla przede wszystkim dla jego 08 marca, który pozwala na llanear bardzo niskie obroty silnika. Połączenie 118d Steptronic Jest również źródłem dynamizmu i komfortu. Jest bardzo szybki, dobrze pcha od dołu i wznosi się łagodnie aż do 4800 obr./min. Teraz twoja kolej, aby wybrać samochód i ustawić go do swoich potrzeb.

Adblock
detector