Tesla S P85D, elektryczny samochód tak szybko, dzięki niej będzie można piszczeć

Tesla S P85D, elektryczny samochód tak szybko, dzięki niej będzie można piszczeć

Nie oszukujmy się, że samochód Tesla S nie jest modne w Hollywood być elektryczne, ale ponieważ przyspiesza jak wnieść swój własny park rozrywki z wami.

Tesla S P85D

Stosowanie zdalnego sterowania stanem naładowania Tesli S

Tesli S P85D wnętrze

Oprzyrządowanie Tesli S P85D

Tesla jest moc, nie tylko ze względu na cenę, co w przypadku Tesla S P85D moglibyśmy spróbować jego koszt przekracza 100.000 euro. Kto był w stanie wspiąć się raz Audi R8 lub Porsche Turbo będzie widzieliście ofensywną siłę w ich leczeniu czasie i przestrzeni. Anglojęzyczni mają łatwo, kiedy można mówić o "moc" można zwrócić się do władzy i mocy. W przypadku Tesla SP85D, masz dwa, równowartość 700 KM (515 kW) i ofensywnej mocy, aby dowolny manewr obejmujący nagłą zmianę tempa. Zadzwoń do wyprzedzania lub zmiany pasa ruchu hamowania, Tesla S zachowuje się jak sporty. Faktycznie, wiele więcej klasy, Nie zabrudzić lub ranting tymi końcówkami Tesla S pozbawiony, bez utraty ułamek sekundy z tymi renomowanymi rywalami. Z jedną różnicą: Tesla S jechać nie można po prostu iść pięciu pasażerów swobodnie, ale ukrywa dwa Klatki dla dzieci ukryte w bagażniku, Powstaje, gdy nagły wypadek i musi być siedem pokładzie. A jeśli potrzebujesz czegoś, istnieje możliwość zwiększenia tego, co niektórzy ochrzczony jako P90D.

Tesla ma największy ekran

17 cali Tesli SIdź jeśli sprawach size: jeden, który wkrada się Tesla może oderwać oczu od niej. Przewodzi pionowej osi panelu Tesla S większy ekran 17-calowy niż mojego komputera. Niemożliwe, by upaść z palca naciśnięcie przycisku na ekranie dotykowym. To sprawia, że ​​zastanawiam się, kto dokładnie będzie tych odległych, małych i równie małe ekrany dotykowe graficzne, które zamieszkują wiele z najbardziej nowoczesnych samochodów doszło. Nawet kierowca może odeprzeć środku ekranu oczy, gdy potrzebujesz informacji, nawet jeśli Cyfrowe oprzyrządowanie ma skomplikowaną konstrukcję i starannego, pełne informacji. Logiczne, ponieważ ze stałą łączność z Internetem -The jest kolejnym priorytetem mapowania Tesla jest ładowany ze szczegółami, na przykład. Aż sam samochód korzysta z tego połączenia, sugeruje najdogodniejsze przerwanie ładowania stacji doładowania (bezpłatny) wzdłuż trasy, i otrzymuje regularne zaproszenia do aktualizacji najnowszych pojazd samo oprogramowanie.

Nie tunel transmisji bez shifter, centralna przestrzeń jest ogromna. W przednich siedzeń wydaje się iść w salonie. Tyłu, dzięki szerokości samochodu idealnie pasuje za trzech dorosłych. Oczywiście, z tej własnej szerokości amerykańskich samochodach, szyny wydaje mi się nieco węższy niż zwykle. Tylko w przypadku, aparat pomaga szyby asystent pasa ruchu, uciążliwe i wszyscy mieszkańcy informator, sprawia, że ​​można umieścić znacznie więcej uwagi krążyć nawet nie zbliża się do linii brzegowych.

Tesla jest ciche sport

Wspinać supercar zwykle wymusić pewne wykrzywienie. Przejdź na Tesla S, z zadatki i Audi A6 obok wielkości, nie jest łatwo. Uruchomić silnik V10 lub podobny, z dźwiękiem spalin, wibracje, nie tylko przyspiesza sterownik impulsowy aż okupanta odczuwać mrowienie w ich backsides. W Tesla S, na biegu jałowym silniki elektryczne są zatrzymani, w kompletnej ciszy, tylko podkręcić głośność zaprasza super-stereo. Ręce się spocony w supercar tylko myślenie, że w każdej chwili o krok na i Twoje dłonie i stopy będą rozpoczętego w szaleńczym tańcu, podczas gdy igły, cyfry i światła poruszać w nieskończoność, a na horyzoncie o. W Tesli, luksusowy salon, trzymać kierownicę od siebie prawie niepomny czasu dokładnie umieścić prawą stopę na pedał gazu. Jednak wynik jest taki sam. Ponad dwie tony Tesla S P85D odparować przy momentu wejścia na pedał. Od sytuacji, napęd na wszystkie koła zapewnia, że ​​nie tracimy ani na jotę od siły i ruchu ... tak, Głowica daje również wstrząs powrotem natychmiast po wstępnej, jak nagłe przesunięcia supersamochód. Jak w jarmarcznych atrakcji, w tym momencie, przyspieszenia przekracza 1 g, a spadek w próżni. Następnie gwałtowne część jest skończona, proste energiczne przyspieszenie, niemal bezszelestnie i bez zatrzymania dopóki nie uświadomimy sobie, że krajobraz i płynie bardzo szybko. Bezstresowe. Co za różnica wycie silników tych supersamochodów, poczucie, że coś jest zgrywania każdy krok w górę, kołatania serca i pasażer zaciśnięte pięści natomiast przywiązanie do klamki. Pasażerowie, którzy wołają ze zdziwieniem, a kierowca ... z cichym uśmiechem. Jeżeli Tesla P85D zachwyca, jest przede wszystkim tak, jego spokój moc. dlatego Następnie widać "indeksowania" 100 na autostradzie, ciesząc wewnętrzny spokój, że wygodne zawieszenie pneumatyczne automatycznie obniża wysokość z dużą prędkością, opcjonalny sprzęt audio ... i nawet jeśli odmówią, w oczekiwaniu na wszystko, że pasażer jest znalezienie brujulea Internecie, podczas gdy w gigantyczny tablet środkowej.

Rewolucja Tesla

Tak, skromniejsze wersje Tesla S, z połową mocy bez napędem na wszystkie koła, bez wszystkich -costosos- załączników tej jednostki, myślę, będzie to interesujące i atrakcyjne, ale nie sądzę, jak to P85D broić udziałem producentów samochodów żywotność. Bez tego P85D, być może miałaby znacznie dłużej, aby zobaczyć, że Porsche jest zachęcany z Mission-E i Audi z przyszłą Audi Q6, którego prekursorem widzieliśmy we Frankfurcie pod formacie Audi e-tron quattro concept.

Tesla pokazuje siłę lekceważący inscenizacji stanie sprzedać samochody Without warsztatach lub przedstawicieli w kraju, tworzących własną sieć ładowania, uprawnienia, które należy pomnożyć przez 20 innych połączeń elektrycznych własnych standardów ... Tesla postanowił zerwać z ustalonym, w drodze do sprzedaży samochodów, aby zrozumieć samochód elektryczny, aby zrozumieć ekologię i kontaktach z klientami. To wystarczyło, aby powiedzieć, że są zupełnie nowe w Gerona pierwszy punkt ładowania Supercharger, Tesla specyficzne, które pochodzą z różnych części Europy, właściciele S. Tesla z prawdziwymi ambasadorami swoich samochodach, pojęcie elektryczny, Spotykają się jako społeczeństwo myśliwych, ale tutaj ma domniemania indywidualne osiągnięcia, ale to, co jest w stanie zrobić samochód.Czy jest to chwilowa moda? Czy to jest gorączka? Oni po prostu wyjść na ulice Tesla X, później rok zbieranie wypłat w rezerwie, aby klienci, którzy nawet nie znają cenę. Nie każdy, kto spróbował Tesla został wrażeniem, czy lubisz ekologicznych samochodów, a jeśli lubi najbardziej radykalnych samochody. Nadal jeszcze pod wrażeniem najsilniejszym z Tesla S i nadzieją, aby dostać się na P90D, z większą mocą i autonomią -95 kilowatogodzin w ich BATTERIES- lub autopilot aktualizacjach Najnowsze oprogramowanie tak, jakby to był telefon MOBILNE powiedzieć którzy będą zbliżać się do autonomicznej jazdy samochodem.

Stopy Tesli S (VAT)

70D (332 KM) 83,817 euro

85D (422 KM) 94,828 euro

P85D (262 + 510 KM) 116,971 euro

opcje:

90 kWh akumulatora: 3.267 euro

Prędkość niedorzeczne: 11,011 euro (tylko 90 kWh)

Autopilot: 2,783 euro

oświetlenie Premium: 3.267 euro

Zawiesinę powietrza: 2,783 euro

Hi-Fi 12 głośniki: 2,783 euro

Rozszerzenie do 7 osób: 3.267 euro

Możesz być także zainteresowany

- 7,0 Tesla: Tesla, że ​​doprowadzi to tylko bliżej

- Tesla Model X, rozjazd elektryczny jest już w sprzedaży

- Tesla będzie produkować samochody w Europie

- Tesla Model S, nowy mocniejszy uaktualnienia i więcej autonomii

- Tesla Model S 70D: 522 KM i 442 km z zakresu elektrycznego

Adblock
detector