Test: Mercedes C Estate 220 BlueTEC, wysoki bar

Test: Mercedes C Estate 220 BlueTEC, wysoki bar

Mercedes C Estate jest ani największym, ani najtańsze w swojej klasie, ale zapewnia jakość materiałów i wykonania godnych wyższej klasy.

Test: Mercedes C Estate 220 BlueTEC, wysoki bar

Test: Mercedes C Estate 220 BlueTEC, wysoki bar

Test: Mercedes C Estate 220 BlueTEC, wysoki bar

Test: Mercedes C Estate 220 BlueTEC, wysoki bar

Jeśli czytasz dowody ostatniej klasy C autostrady może sprawiać wrażenie, że ta nowa generacja stał się tematem, że Klasa C przenosi się górny odcinek. To może wydawać się argument reklamowy, ale stwierdzili, że to prawda. Nie ma doskonały i pomimo swoich zalet i wad, które ma również samochód, postawił poprzeczkę bardzo wysoko wśród swoich rywali, a oni nie są złe. Więc co mi przekazał sedan i teraz rodzina potwierdza, że ​​jest identyczny poziom. Jest to jeden z tych samochodów, które łączą dobre podwozie, jak na mój gust teraz najlepszy w segmencie przynajmniej w normalnych wersjach, kiedy AMG będzie musiał cenią go ponownie- z przyjemnym wnętrzem, więcej niż przyzwoitym konsumpcji, występ oszczędzić do normalnego życia i pomyślnej estetyki. Jest to najszersza w swojej kategorii, kwestia centymetrów ma dramatu, a jego cena jest wysoka, jak to jest w zwyczaju w niemieckiej premii. Dotknąć analizować.

Mercedes Klasa C Estate 220 BlueTECAby zrozumieć test Mercedes C Estate 220 BlueTEC trzeba najpierw wiedzieć, na jakich warunkach sprzęt jest. Jak to się dzieje w Audi czy BMW Lista dodatków jest tak szeroki i wpływa na wiele części, które w końcu, wynik zależy wiele od tego, jak skonfigurować dysk specjalnie. konwencjonalny, pneumatyczne lub selektywnym tłumieniem zawieszenia; same lub różne opon przednich i tylnych hamulców z lepszego chłodzenia różnych wysokościach … wszystko wpływa na wynik końcowy. C Estate Ten test pochodzi z silnikiem diesla 220 BlueTEC z 170 koni (40.775 €) i automatyczna zmiana 7G-Tronic (€ 2795), wykończenie wnętrz Avantgarde (€ 1397) i na zewnątrz Linia AMG (€ 2874). Oznacza to, oprócz walorów estetycznych lub sprzętu można zobaczyć na zdjęciach, korzystając z zawieszenia z więcej niż zalecana zmienne tłumiki twardości 1,5 cm wysokości wpuszczonej parametrycznej kierunku sportu, hamulce przednie wiercone i różnych wielkości opon przednich i tylnych.

Mercedes Klasa C Estate 220 BlueTECW tych warunkach C Class Estate Ma pierwszy zachowanie. cieszyć się najlepiej Czo Segment, zjadliwy i posłuszny, bardzo dobre czucie w rękach i kierunek, który zmienia swoją pomoc przełożenia i subtelny i przyjemny sposób. Tylna oś jest orurowany i rzadko zasugerował przez moc ESP pozostawia go wybiegiem robić bardzo złe rzeczy, aby dostać się w kłopoty. To działa dobrze w dziurę przy dużej prędkości. pomimo wysoka i zastrzeżenia ciężar (100 Audi lub BMW kilogramów) nie czuje równowagi ciała lub poprzecznie lub wzdłużnie. To nie jest trudne ani miażdży na długich trasach, ale niski profil opony tej jednostki to boli w zmniejszaniu progi zwalniające z nieco głuchym łoskotem w porównaniu do komfortu jazdy oferując szybsze.

Moja rada: Jeśli podoba Ci się ten set-pneumatyczne opony zawieszenie pneumatyczne zaangażowanie AIRMATIC (1,584 €), który daje małe klasy S jako sportowy lub komfortowy, jak chcesz. Jeśli nie jesteś entuzjastą tego typu zawiesin, seryjny Linia AMG To jest bardzo dobre, ale lepszy profil opony Jeśli szukasz komfortu przede wszystkim. Jeśli jesteś moja, można pozostawić ustawienia tego urządzenia i być szczęśliwym; chociaż chciałbym umieścić AIRMATIC, który ma żaden z jego rywali.

Mercedes Klasa C Estate 220 BlueTECz jego 170 KM Diesel To niesie ze sobą więcej niż odpowiedni silnik. Jeśli chcesz coś masz 250 204 HP BlueTEC ale kosztuje 7000 € więcej i opcje są droższe, ponieważ są one zobowiązane do zapłaty podatku rejestracyjnego 4,75 procent. Przesunięcie chyba szukać nie wyższą wydajność. 220 BlueTEC daje dobry poziom i przesuwa C Estate z łatwością i pewnego dynamizmu. To nie jest tak szybka jak BMW 320d o kilka dziesiątych sekundy, ale nie wierzę abyś mi to szybciej; 0-100 km / hw 8 sekund jest dobrą rzeczą (7.52 s bierze BMW) i 0-1000 metry 29.24 sekund nie jest zła (w Touring 320d 28.54). Jest to silnik, który spędza niewiele, 5,9 l / 100 km średnio, za pomocą którego można przezwyciężyć 1,000 km autonomia jeśli się płynną jazdę. ponownie BMW pokazuje, że silnik jest lepiej w ogóle, ze średnią wydatków o 5,4 l / 100 km, ale niewiele różnicy nie ma.

Zapewnia wysokiej jakości wizualnej ergonomii wnętrza i bardzo dobre. Przód Żadnych ale, tylne siedzenia oferuje bardziej sprawiedliwą konkurencję. Szerokość jest taka sama jak oni, ale mniej miejsca na nogi. Trzeba siedzieć w salonie i wartości dla siebie, ale należy pamiętać, że według naszych pomiarów, Posiada 6 cm mniej niż A4 Avant i serii 3 Touring; Faktem jest, że z moimi 1,79 m high’m komfortowo siedzi z powrotem i przednie siedzenie w moim zwykłym położeniu nie bawić się z kolan z tyłu. Siedzenia można złożyć za pomocą przycisku na stronie lub w bagażniku; bardzo wygodne, ale je zastąpić muszą być wykonywane ręcznie, a reszta. Pojemność bagażnika wynosi 390 litrów w górę podajnik, który, nawiasem mówiąc, idzie w górę iw dół automatycznie podczas otwierania bagażnika (410 l A4 400 405 l, l V60 Touring 302d). Można wyposażyć go we wszystkie technologie klasy S i to jest bardzo dobre, ale drogie jednej strony na drugą. Naprawdę nie trzeba wiele, aby mieć dobrze wyposażony samochód, ale jeśli nie jesteś ostrożny jesteś znacznie zwiększyć rachunek, ponieważ wszystko jest apetyczny. Nie Klasa A większe, ale mniejsze klasy S. Zatrzymuję się z ich doskonałe zachowanie i, przynajmniej dla mnie, atrakcyjne estetykę. Jest drogie, że nie może pomóc, a jeśli ustawić go do swoich potrzeb. Przyjazny rada: Nie kupuj SUV, może sedan rodziny tak, dojdziesz do tego samego miejsca.

Wideo: zatem przetestować one autostrady

Film Video Management Platform Solutions wideo Odtwarzacz wideo

Adblock
detector