Hyundai Tucson i VW Tiguan: wnioskodawca i najlepszy SUV, z widokiem

Hyundai Tucson i VW Tiguan: wnioskodawca i najlepszy SUV, z widokiem

Znajdź nowych wrogów VW Tiguan, przechodzą obecnie ofensywę w kierunku najbardziej prestiżowych SUV, ale nie należy zaniedbywać tył: czai, skomplikowaną Hyundai Tucson.

Porównamy Hyundai Tucson 2.0 CRDi 4x4 przedni VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion

Porównamy Hyundai Tucson 2.0 CRDi 4x4 przedni VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion

Porównamy Hyundai Tucson 2.0 CRDi 4x4 przedni VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion

Porównamy Hyundai Tucson 2.0 CRDi 4x4 przedni VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion

Podjął właściwą drogę Hyundai a owoce są oczywiste Views: Wysoki poziom sprzedaży w Tucson prywatny … nadal też wysokie ceny. tak wysoko, VW Tiguan, cienka linia czerwona między ogólnymi segmentów i składki Jest to zaledwie tysiąc euro oddalony nieparzyste Jeśli porównać wersje z silnikiem i taki sprzęt, jak to możliwe. Powinno być nagroda bardzo ambitny projekt, przyjść na wszystkich poziomach, których imponujące linia samochodu, wysoka jakość i doskonały dotyk generuje specjalny smak nawet wśród tych, którzy przez cały rok, usiedliśmy na ponad dwieście samochodów. Odwoływać się niczym szczególnym, ponieważ został odrodzić tę generację VW Tiguan, ale okrągły produkt, gdzie można umieścić oko. Jeśli waga jest cnotą, Hyundai ix35 odwrócił się żongler w Tucson… Chociaż VW stoi również ofensywę z wyróżnieniem SUV. Acertarás, że każdy z nich jest całkowicie bezpieczne, ale idziemy do czego zależy, w szczegółach.

Porównawczy Hyundai Tucson vs VW TiguanHyundai Tucson kontra VW Tiguan: analizujemy je od wewnątrz

Jak można sobie wyobrazić, Hyundai Tucson Jesteś tutaj z najlepszych w swoim rodzaju. Może dotyka zastanawiać ile bardziej chcesz komfort i potrzeby, o ile bardziej jakość i lepszą wydajnośćBardzo dobrze, albo lepiej. ale dziś zachwyca mnie więcej widzieć poziom, że koreańska marka udało pracę uczynił ze swoim VW Tiguan. Tak, uznaję go od teraz, niemiecka nie ukrywa, że ​​dodatkowy jakości chociaż większość z nich odkryć tę wyjątkową wydajność, bo teraz różnica jest większa niuans: adres z dodatkowym punkcie precyzji, Tłumienie może być płynna regulacja i działa bardziej równomiernie … Ale to naprawdę znakomity dotykowy i czujesz, że postrzegają w Tucson, SUV nie bardzo lekki lub, jeśli chcesz zobaczyć inaczej, ciężkie jak jego rywal, ale czysty bilans.

Hołd dla rodziny, kierowca przenosi się z rodziną. Rygorystyczne SUV pozycja kierowcy, ale jego wnętrze musi ukryć dużo pracy laboratoryjnej, ponieważ czułem, niestrudzony w długich przejazdach. Fotele, ergonomia i gładkość kontrola stosunek, widoczność; tam, tak dobry jak Tiguan , Że tak, znowu uciekając się do pomysłowych rozwiązań wybić konkurencję; żaden inny. I, wspaniały wewnętrzne wymiary Hyundai Tucson, który nie brakującego centymetra podróżować w stylu, VW Tiguan przynosi tylnych siedzeń z regulacją wzdłużną, aby rozprowadzić przedział pasażerski według różnych potrzeb. Pojemność bagażnik niszczy również po niemiecku.

Powrót do uczuć, które również są warte swojej wagi w złocie. W obliczu dużej górnej samochodu Hyundai Tucson zapewnia dokładnie to, co wydaje się być bardziej SUV jako pojazd koncepcyjny. Może to ma coś zrobić, mimo że nie ma różnicy w kilogramach, Hyundai Tucson wydaje się być obarczone tych dodatkowych kilogramów, które zapewniają wysoką jakość toczenia w samochodzie, dla spójności ofert bieżnika. Dla mnie, to pozostaje do wyeliminowania że Nadmiar pomoc w zwykłym znakiem kierunku, coś, co nie naprawi wszystkich możliwych ustawień i kierunek Sport -Normal, podobnie jak elektronika, nie są bardziej inwazyjne niż rywal, wydaje się mieć wygląd, aby poprawić swoją skłonność do podsterowności, jeśli ciebie Podatek więcej niż radości jazdy. ale nie będzie wyrzec sporządzone cienki, wysokiej jakości poduszki, ani do doskonałych płyt hamulcowych, wśród swoich gatunków według wielkości i wagi najlepszy. Ok, Jedynym punktem, gdzie dynamicznie figury przekracza dziś rywal, VW Tiguan to nie jest to, że między wsparciem i poruszać się zwinnie wspierać jego talii, ale Jeśli szukasz po prostu lepiej zidentyfikować pojedyncze silniejszy, inny bardziej precyzyjne kropkę, inny bardziej wyrafinowane, inne… I kolejny zaawansowany technologicznie: cyfrowy obraz, doskonały automatyczny podwójne sprzęgło, z identyczną technologię, tylko odpowiadać w Tucson 1.7 CRDi montowany tylko na napęd na przednie koła. Ukrywanie VW najlepszy rynek napęd na wszystkie koła, nie mam wątpliwości, ale zapewniam cię, że w 95 proc sytuacjach jedynie służyć Ci iść dalej przez zaledwie kilku tarcia, przeciągnij i konsumpcji, czyli efektywności : zwykły mechaniczny hamulec trakcja na wszystkie cztery koła jest nieco bardziej widoczne w koreańskim samochodem w języku niemieckim.

Porównawczy Hyundai Tucson vs VW TiguanTo może być jeden z powodów, które mogą wyjaśnić to trochę wyższe rachunki za paliwo Hyundai Tucson drogowy przeciwko VW Tiguan, podczas gdy w mieście, jest też technologia, która robi różnicę, ponieważ układ 4×4, 2.0 CRDi dozuje Zatrzymaj&początek: Jest, rzecz jest bardziej poważny, do litra różnicy dla 2.0 TDI, który wydaje się dziś "inny", Efekt ten będzie nowe przepisy nakładają, ale To nie jest już przepełnione, solidne i spójne silnik od góry do dołu. Nie może się nawet nie zauważy, ale jeśli nie zwijać, znajdziesz swój brak: jego wytrzymałość rozcieńcza się około 4000 obrotów na minutę, ale to właśnie automatyczna skrzynia biegów, aby skorzystać z jej dobrych cen i lepszych środków. Ponieważ pojęcie elastyczności rozumiana jest znacznie lepiej na pokładzie 2.0 CRDi, mniej potężne, ale czystego jedwabiu i untosidad od obrotów biegu jałowego; Calca rywalizujące przyspieszeń i wyprzedzania zweryfikowane dane również bardzo dobre zwinność mechaniczne.

Bilans dotykowego. Prawdą jest, że nie ma wymiany stanowisk z powodu VW Wydaje się, że wrócił dać władzę absolutną Tiguan, ale Hyundai zmaterializował wielką ofensywę i to, samo w sobie, to świetna alternatywa hegemonia, która przez lata była nałożyć niemieckiego SUV.

wkrótce

przyśpieszenie: Spodziewałem się więcej z tych nowych Tiguan, którego prawie 15 dodatkowy CV nie stały się szybsze. Rozsądnie szybko, wielki news jest inna reakcja tych silników w pobliżu swojej maksymalnej prędkości silnika: CRDi trzyma się ponad jego siły wykrawania. Dla Tucson i Tiguan odpowiednio, to główne przyspieszeń. 0A 100 kilometrów na godzinę w 10,42 i 10.45 s. Pokrywa 1000 m 32,3 i 32,14 S

Frenada: Tucson, kroczącego. Ile i jak Hyundai poprawiła W tej sekcji, jak również za najlepszy wśród tych, którzy mierzyć i ważyć jak on. Tutaj wydaje się, że większe wykorzystanie ślad na asfalcie, chociaż praca zespołowa jest niezbędna. Frena z 140 do 0 km / h, w porównaniu do 72,5 m 75,4 m również dobre VW Tiguan

głośność: Tiguan dotycząca. Co ciekawe, karane przy 50 km / h przez jakiś rezonans, który wzmacnia poziom hałasu, ale znowu, rozbrzmiewający w każdej sekcji związanej z komfortu i jakości życia. Przy dużej prędkości, istnieje do 3dB różnicy na korzyść VW

wyprzedzania: Instrukcja vs. automatyczne. Ale istotne dane coraz Tucson na czwartym biegu, aby przejść od 80 do 120 km / h s- -8.34 i -8.53 D Tiguan s-: Jest wiele silnik w Tucson, a test jest to, jak dobrze trzyma przesuwając że CRDI SUV w swoich długich marszów.

Zużycie. Miasto ustala tempo. Pesados ​​Oba silniki dwa litry wykonują bardzo dobrze na drodze do kilometrach nakładach, a miasto Hyundai nie jest technicznie dni; rozsądnych ilościach koreańskich uśredniania 6,7 ​​l / 100 km-, wybitne rekordy dla rywalizującego -6.3 l / 100 km trzydziestu.

Przestronności. Ile dodatkowa przestrzeń jest potrzebna?. Nie tylko dobre, ale bardzo dobry wnętrze Tucson, z drzwiami szeroko zakrojone i prawie 90 degrees- doskonała wielkość obciążenia 475 litrów. O tym, VW przynosi osobowa minivan stylu siedzenia i większy bagażnik, a także zmienny: między 555 i 690 litrów.

Możesz być także zainteresowany:

Ateca Seat 2.0 TDi 4Drive, dokładne badanie

Skoda Kodiaq, próbowałem

Porównać do trzech samochodów na raz

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Adblock
detector