SsangYong XLV: test SUV najbardziej zaskakujące

SsangYong XLV: test SUV najbardziej zaskakujące

Extra pojemność bagażu i lepiej nadproża w tylnych siedzeń pozwalają na dystans SsangYong XLV się od Tivoli, który dzieli elementy mechaniczne.

Ssangyong XLV, z minivan ambicji SUV

Ssangyong XLV, z minivan ambicji SUV

Ssangyong XLV, z minivan ambicji SUV

Ssangyong XLV, z minivan ambicji SUV

Liczy się, że niewiele SsangYong obecny XLV jak minivan i Tivoli jako SUV. Zapominając debaty na temat tego, czy jest to SUV lub minivan, Ssangyong XLV jest samochód rodzinny z dobrą ilością przestrzeni wnętrz, wysokość na targach ziemi, tylko bardziej ekonomiczne moc i dynamikę jazdy: spędza trochę i uruchomić wystarczy, choć jego opony nie pomogą Ci mieć dobre drogi hamowania.

XLV udostępnić bazę techniczną Tivoli i, ze względu na jego przedniej i jego ciała, aż po słupek B, mogą przekazać sobie nawzajem. Chociaż nam skupić się na tylnej klapie, albo c filarze widzimy wyraźnie, że istnieją dwa uzupełniające się modele, oddzielone rynku Kolejną różnicą 2.500 euro do równego silnika i skrzyni biegów.

SsangYong XLVSprawa przypomina koncepcję XLV i zachowania Tivoli, ale ma już aż do podłogi bagażnika bardziej zdolnego, 22 cm, które pozwalają załadować obiektów do 1,78 m i ma około 35 litrów mierząc się ukryty bagaż kurtyny więcej pojemności. Ale ma też więcej miejsca w pionie siedzeń tylnych (5 cm), które w praktyce służą podróżować wygodnie Pasażerowie nad wysokością 1,85. W skrócie, jest to pojazd rozpuszczalnika, z podobnym średniej kategorii w blasku Opel Mokka, Skoda Yeti czy Jeep Renegade zamieszkiwania. Ale należy uważać pełnoprawnym minivan, tracimy SsangYong XLV nie mają indywidualne fotele lub co najmniej jeden przesuwane tylne ławki.

Wewnątrz SsangYong XLV

Każdego dnia to będzie wygodne na pokładzie SsangYong XLV Jednakże wiele dźwięk, który sięga do kabiny jest wysoka, ze sztywnego tworzywa sztucznego mnożą dotyku. To nie jest decydujący i można powiedzieć, że jest to drugi termin przeciwko sprzęt fenomenalny który oferuje nawet w jego mniej wyposażonych wersjach.

Test SsangYong XLVStanowisko kierowcy w SsangYong XLV Jest wysoka, ale jest uwarunkowana brak regulacji głębokości Koło zamachowe, aby zmusić do wyboru bardzo wyciągniętymi ramionami lub nogami zgiętymi tyle. Pozwala to dobry widok na drodze, tym samym nie być niewygodne podczas wchodzenia lub opuszczania kokpitu.

Niezadowolony opony, odpowiedzialne za zamieszczenie rozczarowujące droga hamowania (Około 86 m niebezpieczne zatrzymania samochodu jadącego z prędkością 140 km / h), które są zaśmiecania ogólną korekcję zachowań XLV. A jeśli to nie jest bardzo szybki a także ograniczyć przyspieszeń (11,8 sekundy przyspieszenie od zera do 100 km / h) Prędkość odzyskuje łatwo bez downshifting idąc pobrane (12,6 sekundy, aby przejść w 6 80 120 kilometrów na godzinę) i spędza bardzo mało, mniej niż 6 litrów w mieście i tylko 5 l / 100 km autostrady. Krążących pełnym obciążeniu może jednak musimy użyć zmianę ukoronować najdłuższych tras autostrad bez utraty prędkości nawet kosztem lepszego konsumpcji. Niemniej jednak, narzędzie SsangYong XLV jest przestronne, dobrze wyposażone i tanie, że można rozwiązać większość potrzeb społeczeństwa … nawet droższe niż jego młodszy brat.

Możesz być także zainteresowany

Test SsangYong Tivoli, SUV niesamowite

SsangYong XLV: ceny i dane techniczne do Hiszpanii

Najlepszy SUV od 15.000 do 25.000 euro

Adblock
detector