Nowy Volkswagen Tiguan 2016: już próbowałem!

Nowy Volkswagen Tiguan 2016: już próbowałem!

Nowy Volkswagen Tiguan będzie sprzedawany na wiosnę przyszłego roku, ale udało nam się udowodnić w śniegu zanim ktokolwiek inny. Lubimy ich zachowanie, ale bardziej komfortowe i praktyczne rozwiązania.

Volkswagen Tiguan 2016, pierwszy test

Volkswagen Tiguan 2016, pierwszy test

Volkswagen Tiguan 2016, pierwszy test

Volkswagen Tiguan 2016, pierwszy test

Co czyni go tak skuteczne w Volkswagen Tiguan? Czy masz na myśli łatwego dostępu do Wysoka pozycja kierowcy i dobre osiągi do codziennego użytku. Nie jesteś daleko źle. Jasne jest, że projekt Jest wyrzucić z listy.

Tak więc, Nowy Volkswagen Tiguan 2016 może być jeszcze bardziej skuteczne, jeśli wielu fanów SUV nie zakwalifikowały ich wygląd z formalny, konserwatywny. A co nowego? Teraz na podstawie linii zginania i krawędzi już aktualizowany wprowadził Volkswagen Golf i Volkswagen Passat, ale prowadzi do solidnej przodu. Badacz rynku nie ośmieli się zakwalifikować ten „wygląd” obiecujące.

2016 Volkswagen Tiguan bagażnikDruga generacja Volkswagena Tiguan oferuje większą wszechstronność

Jest coś innego, że zrywa z oczekiwaniami w tym Druga generacja Tiguana które pomogą Ci stać się bestsellerem: po raz kolejny twórcy większą praktyczność i odzyskały utracone. Tak więc, przy wsparciu tylne siedzenia wiersz może być obracany przez zdalne sterowanie. Ponadto pnia Volkswagen Tiguan Ma podwójne dno całkiem rozsądny. Tylne siedzenie ma odległość 16 do 18 cm, kąt oparcia, tak jak w wersji poprzedniej, jest regulowana. tułów Ma teraz 520 litrów pojemność 1655 litrów jeśli całkowicie ustępuje tylnych siedzeń.

Byłyby to główne argumenty, które przyciągają nowych klientów. Ale kto już napędzaną przez Volkswagen Tiguan, poczujesz się jak w domu. Podział kontroli pozostaje taka sama, chociaż były pewne przeprojektowanie na desce rozdzielczej, na szczęście. Główne funkcje zostały również zachowane. ¿Łatwość zarządzania? mam.

Vokswagen Tiguan 2016, z dużym komfortem

Jakie marki Volkswagen Tiguan 2016 Łączność specjalna w klasie nie jest możliwe zintegrowanie smartfony i tabletki, Indukcyjne urządzenie ładunkowe lub usługi online, od innych producentów i ofertą. Nie, zadziwiające jest jego unikalny zobowiązanie do Użyteczność i wygoda. jego trzy-pas automatyczny klimat, wygodne siedzenia, dopuszczalne spożycie, dobra izolacja akustyczna, łatwość obsługi i czyniąc przestrzeń łączą Volkswagen Tiguan towarzysz niemałej podróży. Dzięki dłuższym rozstawem osi, tylne siedzenia pasażerów cieszą się pokój kolana trzy centymetry wyższy. Oczywiście, oznacza to wzrost wielkości samochodu. Jednakże, Stracił ponad 50 kg w stosunku do swojego poprzednika.

Volkswagen Tiguan 2016 akcjaNalegamy: the Volkswagen Tiguan 2016 ułatwia życie. Można automatycznie obejmują otwieranie i zamykanie bagażnika z ruchem stopy. O fotel pasażera składany do transportu ładunków wydłużonych. Usta załadunku bagażnika jest dość niski. To naprawdę ma niewiele wspólnego z prawdziwą ideą SUV, ale jest to bardzo wyrafinowany samochód. A zmiana była konieczna w tym segmencie mogą być postrzegane: the SUV Muszą podejść praktyczność MPVs i wygoda samochody z rodziny nadwozia i być bardziej światło w celu osiągnięcia mniejsze zużycie paliwa.

Volkswagen Tiguan 2016: dobra trakcja i wsparcie

Niewiele osób spojrzeć na Volkswgen Tiguan 2016 Samochód postępuje dobrze w trudnym terenie, z wyjątkiem być może rolników na obszarach górskich. Jednak Volkswagen wyraźnie stwierdza, że ​​wersja Tiguan z 4MOTION to jest jedenaście milimetrów wyższy że wersja napęd na koła przednie, Zapewnia przód „Offroad” i kąt natarcia jest 25.6 stopni zamiast 18,3 z napędem na przednie koła. Ale dla przyszłego nabywcy tego SUV będzie bardziej interesujący niż w wersji z napędem na cztery koła ma ciągnienie pojemność do 2500 kg, z dodatkową opłatą 340 euro. Jednak to, co naprawdę poprawiła wersja 4×4 jest Twoja chwytności w śliskich powierzchni, ze znacznym wzrostem bezpieczeństwa. I z tego powodu Volkswagen podkreśla to: przycisk na konsoli centralnej napędza aktywny sterowania 4-Motion i modyfikuje działanie układu sprzęgła.

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4Motion ma cztery tryby jazdy: Onroad, Offroad, Offroad Śnieg i indywidualne. W pierwszym teście, w północnej części szwedzkiej Laponii z Tiguan z studless opony zimowe, samochód osiąga bardzo dobrą przyczepność na śniegu i lodzie. Przede wszystkim tryb Śnieg znacznie poprawia stabilność na płaskich drogach.

Podobnie jak jego poprzednik, nowy Volkswagen Tiguan 4Motion funkcjonuje jako napęd na przednie koła, w której, gdy są potrzebne i konieczne, wysyła momentu obrotowego na tylną oś. o czujniki Są one odpowiedzialne za podejmowanie decyzji, ile pomoc jest potrzebna w każdym czasie i przekazuje zamówienie do pompy olejowej, który wysyła nacisku na opakowaniu dysku, a to zwiększa trakcja na tylnych kołach. Tak bardzo, że SUV można jeździć na lodzie z ESP wyłączony bez żadnych problemów.

2,0 TDI, doskonale nadaje się do VW Tiguan

Wydany w późno kwiecień w Niemczech (w maju w Hiszpanii), to Volkswagen Tiguan 2016 Będzie on oferowany w dwóch wariantach: jeden z 2,0 silnik benzynowy TSI 180 KM i które doprowadziły nas: Dwulitrowy TDI i 150 CV. Ten ostatni jest pokazany jako przyjemnym towarzyszem na śliskich drogach, wdraża swój moment równomiernie i dozuje opcjonalnej DSG i znakomicie harmonizuje przebieg samochodu.

Możesz być także zainteresowany

– Volkswagen Tiguan 2016, od 29,560 euro w Hiszpanii

– Volkswagen Tiguan 2016: nowy SUV będzie mistrz zakup

– 2016 Volkswagen Tiguan przód Kia Sportage 2016

Adblock
detector