Skoda Octavia RS 2017: Test Octavia i sportier ceny

Skoda Octavia RS 2017: Test Octavia i sportier ceny

Skoda Octavia RS 2017 już w salonach z cech konstrukcyjnych oraz nowe elementy wyposażenia, które definiują jego aktualizację. Już próbowałem.

Skoda Octavia RS 2017, swoje najlepsze zdjęcia

Skoda Octavia RS 2017, swoje najlepsze zdjęcia

Skoda Octavia RS 2017, swoje najlepsze zdjęcia

Skoda Octavia RS 2017, swoje najlepsze zdjęcia

Kilka tygodni temu Škoda przedstawiła aktualizacja jego Octavia, koncentrując się na ofiarę, która waha się od 1,0 silnik TSI i 1,6 TDI 115 KM 180 KM 1,8 TSI. Teraz kolej z członkowie rodziny obdarowany i specjalne cechy konstrukcji i urządzeń dostarczonych przez restyling. W ten sposób udało nam się pojechać jedne z wersje RS wahają że w oczekiwaniu, że przybywa w czerwcu Otavia Skoda RS245 i dodać do nich, stanowią najbardziej sportowych i zaawansowane opcje, które obecnie jest model marki najlepiej sprzedających.

Formalnie cechą Nowe Skoda Octavia RS 2017 jest Twoja szerszy przód krata, opcjonalnie, może być całkowicie czarny, bez profilu chrom innych wersji i że w takim przypadku naśladuje najmniejszą latarni dwóch, że teraz używa tego modelu dla głównego oświetlenia. Kolejną cechą, która odróżnia go od innych, a Skoda Octavia "restyling" 2017 jest to, że wszystkie funkcje oświetleniowe wykonane w RS z technologią LED.

Wewnątrz, oprócz siedzenia sportowe, wykończenia tekstylne są czarne i oprzyrządowanie posiada ekran komputera o nazwie Skoda Maxi-dot kolor.

Skoda Octavia RS 2017Skoda Octavia RS, specyficzny podwozie

Octavia użyciu platformy MQB koncernu Volkswagen, a także z rozszerzonej tylnym torze, zbiegając się z "restyling", Do 1,54 cm. W przypadku RS (jak 1.8 TSI 180 KM), ucieka się do wariantu, w którym oś tylna zawiera multibraz architektura typulub zamiast koła walca ze słabszych wersji. Ze swojej strony, Sprężyny są specyficzne RS, tak, że 15 mm poniżej wysokości jazdy i Standardowe koła 17 „dla opon 225/50 R17. Opony opcjonalne również aluminiowe, 18 i 19 „są dostępne.

Ponadto system DCC tłumienia zmienną regulację wszystkich Octavia R mają elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego XDS jako część ich wyposażenia.

Skoda Octavia RS 2017Octavia RS, dwa ciała i dwa silniki

dostępny zarówno pięciodrzwiowy hatchback jak rodzina, Combi, prąd Zakres RS jest wokół dwóch silników. Z jednej strony, diesel, 2,0 TDI że podczas gdy reszta Skoda Octavia jest dostępny o mocy 150 KM, w przypadku tych, którzy noszą nazwę RS (Rally Sport skrót) moc wzrasta do 184 KM. Co więcej, 2,0 TSI benzyna jak i oleju napędowego, ma bezpośredni wtrysk i doładowaniem przez turbo (o stałej geometrii, w tym przypadku) i który osiąga 230 KM. Przed tym restyling, 230 KM wersja została sprzedana jako alternatywa dla coeval 220 KM z pierwszych uruchomionych Skoda Octavia RS trzeciej generacji.

dzisiaj Skoda RS wersje stanowią 13 procent sprzedaży na całym świecie Razem Octavia, najpopularniejszy Czech gama modeli i, na przykład, zamknięte 2016 z prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy.

Skoda Octavia RS 2.0 TDI oferta, nie mniej niż sześć wariantów, jeśli spojrzymy na dwulicowość organów: w przypadku tej Diesel, Combi reprezentuje 980 euro więcej niż pięć-drzwi. W innych wersjach tego TDI odznaczają wymiany i przyczepność; tak, że przy zmianie manualna sześciobiegowa Jest to ustawione Skoda Octavia RS niższego zużycia paliwa i ceny (odpowiednio 5,0 l / 100 km i 31,830 euro), Który jest zawsze z napędem na przednie koła; natomiast jeśli trwa automatyczne sprzęgło podwójne sześć-biegowa DSG więc otwiera dwa warianty: przednie koła i inny napęd na cztery koła, z centralnym różnicowym typu Haldex zainstalowanego na tylnej osi.

Które już były w stanie jechać na otwartym ruchu drogowym był ostatni i to, co znaleźliśmy, bez względu na jego ogromną przyczepność w każdych okolicznościach, był dźwięk basowy z silnika wysokoprężnego, który w żaden sposób nie przypomina silnik tego rodzaju, połączony z odpowiedzią okrąglak gazu przy niskich obrotach.

Skoda Octavia RS 2017Podwozie, o konfiguracji technicznej podobna do innych Skoda Octavia RS, sprawdź wyjątku jego napędem na wszystkie koła, odzwierciedla Uderzające dwulicowość charakter w zależności od preferencji kierowcy, ponieważ przez przycisk w dolnej części dźwigni zmiany biegów można zdefiniować jak wolimy pracować amortyzatory, adres, zmiany lub akcelerator, wśród innych parametrów. Więc mamy ten sam samochód potężny samochód, ale komfortowe zawieszenie i sprawne kierowanie do jednego, że twardnieje bardzo znacząco tłumienia ale nie całkowicie zapomnieć o komfort, a nie w tym samym kierunku, co pozwala zrobić to szybciej w zakrętach.

Co do Octavia RS 2.0 TSI i, jak to się dzieje z olejem napędowym, jest on dostępny z dwoma ciele (Combi pomiędzy 960 i 970 euro droższe niż pięciu drzwiach) i ich kombinacje sześciobiegowej przekładni manualna lub DSG, choć zawsze z napędem na przednie koła.

Jednym z wkładów Octavia RS może w pewnych ściśle określonych okolicznościach, być szczególnie przydatna w tych wersjach trakcji i automatyczną skrzynią biegów. I jest to, że System sterowania pozwala uruchomić rozdarty Flashing tylko niewielką utratę przyczepności w taki sam. Trzeba tylko wyłączyć Start-Stop oraz system kontroli trakcji, a także umieścić na zmianę trybu sportowego, aby następnie intensywniejszej jednocześnie przyspieszenia i hamulca (każde z jedną nogą), uwalniając drugi do wyrwana wystąpi maksymalne przyspieszenie i ewentualnie trakcyjnej.

Skoda Octavia RS, nowe pomoce jazdy

wśród nowe pomoce jazdy Są system Przód Assist że z czujnikiem radarowym, identyfikuje ryzyko kolizji lub uderzyć, a jeśli kierowca nie interwencja nakazuje aktywację hamulców między 10 a 60 km / h; blind spot detektory ruchu i alarm rear, z czujników w tylnym zderzaku rozpoznaje obecność innych pojazdów i ostrzega kierowcę; asystent trailer który automatycznie poprowadzi je poprowadzić swoją sytuację poprzez odwrócenie ekranu; lub manewr, który zatrzymuje się natychmiast po wykryciu przeszkody przez czujniki parkowania.

Wśród tych, którzy już byli tempomat adaptacyjny tempomat (ACC), Obecnie z czterech poziomów interwencji i może obsłużyć do 210 km / h prędkości; Lane Assist, który ostrzega przed niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu, a nawet poprawia przejęcia kontroli nad kierunkiem na chwilę lub uznając objawy zmęczenia i zaleca przerwę podczas jazdy. również Asystent ochrony pasażerów, Octavia, która przygotowuje się do nieuchronnego zamachu; multicolisión hamulec, który zapobiega staczaniu samochodu za nim bez kontroli lub które identyfikuje sygnałów drogowych i pokazuje jego instrukcje na komputerze, są dostępne w Skoda RS obok Park Assist, przejęcia kontroli nad kierunkiem podczas manewru parkowania równoległego lub baterii i światło Assist, kto decyduje, że oświetlenie jest bardziej wygodny w zależności od natężenia ruchu lub drogi.

Skoda Octavia RS 2017Skoda Octavia RS, nowe funkcje informacyjno-rozrywkowe

Wykaz informacji oraz system rozrywki i jego funkcji jest także wspólne z resztą Skoda Octavia 2017 i osiągnął swój szczyt z systemem Kolumb i jego ekran 9.2”, w stanie zapewnić swoim pasażerom połączenia Intenet high speed.

przez Skoda Octavia Connect jest dostarczane do różnych usług on-line że z jednej strony, dostarczenie informacji dla pasażerów lub zabawić, a po drugie, oni nadają pomoc drogową lub dać zdalny dostęp do kierowcy pojazdu. Umożliwia to ustawienie z trasy na komputerze i przenieść je do swojego samochodu, znalezienie stacji lub parkingu, podczas ruchu lub czas jest dokładnie znane. W Columbus również jest dostępne mapy Google Earth.

Tak więc, podczas gdy usługi Pielęgnacja Połącz umożliwić automatyczne wywołanie usługi pomocy w razie wypadku lub awarii, oraz umożliwiają transmisję danych w sklepie twarz spotkanie. Ponadto, nie będąc w pobliżu samochodu i poprzez smartphone, wykrywać, czy światła, drzwi lub okna są zamknięte, ilość paliwa, które ma kaucji, swoją pozycję, jeśli pochodzą z określonego obszaru lub przekroczona określona prędkość , Nawet jeżeli została ona przeniesiona w sposób nieuprawniony.

Skoda Octavia RS ceny 2017

Jeśli Skoda Octavia RS 2.0 TDI z ręczną skrzynią biegów i kosztuje 31,830 euro; z automatycznym cenie 1660 euro zwiększa. Licząc także Napęd na wszystkie koła oznacza 1.850 euro w przypadku posiadania już pole DSG6.

W przypadku silnika benzynowego, stopy, nawet nie z promocyjnej wersji rabaty manualna skrzynia biegów jest 32.460 EUR; przez 34,080 euro, jeśli pole jest włączone DSG6.

Adblock
detector