BMW 330e: testowanie bardzo sportowy i wydajne 3 Series

BMW 330e: testowanie bardzo sportowy i wydajne 3 Series

To BMW 330e może wydawać się ogromna, ponieważ jest to hybryda i wykorzystuje energię elektryczną w celu obniżenia zużycia ... i podłączyć. Ale także to jedzie jak seria 3 i działa jak wielkich sportowych.

Przetestowaliśmy nowe BMW 330e bardzo specjalna seria 3

Przetestowaliśmy nowe BMW 330e bardzo specjalna seria 3

Przetestowaliśmy nowe BMW 330e bardzo specjalna seria 3

Przetestowaliśmy nowe BMW 330e bardzo specjalna seria 3

BMW 330e może być postrzegane jako 3 Series jest tak wyjątkowy ... prawie jak M3. Kluczem w tym wtyczka hybrydowy to jest plus benzyna czterocylindrowy i 2 litrów, ma Drugi silnik, elektryczny i 65 kW osadzona w przekładni automatycznej. Jego energia pochodzi oprócz baterii, która jest pod podłogą bagażnika.

BMW 330eTylko, że energia elektryczna, to BMW 330e może poruszać jako czysto elektryczny sedan W pewnych warunkach, zawsze z niskim zapotrzebowaniu mocy, mierzonego przyspieszenia lub prędkości do 125 km / h. Ponadto, oczywiście, można pracować, gdy 2-litrowy doładowaniem 184 KM (oferty CV joint 252 Razem), Więc BMW 330e jest również zdolny do osiągnąć wydajność podobny do innych modeli z gamy silnikiem sześciocylindrowym ...! 0 do 100 km / h który zarejestrował będą napędzać nasze Centrum Technicznym w 6,2 sekundy, natomiast jego przejęcie od 80 do 120 km / h, w ciągu 4,1 rozwiązuje sekund. Ponadto, czuje zwinny, Chociaż waga jest wysoka: trzy serie czterocylindrowy diesel z cięższych pobytów ... i 1.600 kg to 330e spędza większość 1.700 kg.

Inną zaletą tego BMW serii 3 tak szczególnego jest, że posiadanie pracy silnika Zasilanie jest oczywiście zmniejsza zużycie paliwa. Jednak w trakcie normalnego użytkowania, jeśli weźmiemy pod uwagę zarówno koszty energii, benzyny i energii elektrycznej, koszt za kilometr 330E staje się bardzo podobny do 330i, na przykład. Jak się zmierzyć naszym centrum technicznym, saloon spędza 8,1 l / 100 km w mieście i 6,7 l / 100 km autostrady.

BMW 330e: prąd do zasilania

Co nie ma, że ​​pozostałe wymienione BMW 330i jest zdolność do pracy wyłącznie z energii elektrycznej, nie jest już generowany przez ruch samochodu hybrydowego jako konwencjonalnej energii kinetycznej, która jest przechowywana w litowo-jonowych, podobnie jak Toyota Prius, na przykład, ale też to zrobić z mocą otrzymane przez kabel sieci konwencjonalnej. w ten sposób, w ciągu zaledwie trzech godzin (Sześć z wkładem z niskim natężeniu), BMW naładować akumulator wszystko, pozwalając wtedy mieć energię do zrobienia między 30 a 40 km w cenie znacznie niższe że jeśli użyliśmy benzyny w tej drodze: a 4,05 euro / 100 km. Widzieliśmy też, jak w 1 godziny podłączony w domu, daje następnie przez co najmniej 11 km w elektryczny, poruszając tryb oszczędzania sklepów nie tylko energii elektrycznej, ale również generowane szybciej następnie mogą być wykorzystane.

Jeśli jesteśmy w stanie wykonać wszystkie wycieczki tylko tankować elektryczność, pozostawiając „rezerwy” silnik benzynowy, BMW 330e następnie być w stanie uzyskać niższe koszty za kilometr BMW 318d i 320d ekonomiczny... choć cena samochodu jest znacznie wyższa: 45,300 euro BMW 330E kontrastować z 35.000 euro 318D lub 37900 EfficientDynamics Edition 320D. Faktycznie kosztuje więcej nawet niż 330i.

Zapraszamy do wypróbowania nowego BMW serii 3 Zasięg Kliknij tutaj, to bardzo proste

już wewnątrz, to BMW 330 i oferuje deskę rozdzielczą jak pozostałe 3 Series, z wyjątkiem jego realizacji lub przycisk eDrive: Jest wybrany spośród samochód (Centrala określa wykorzystujące energię) max (Tylko elektryczny) oraz Zapisz (rezerwy energii elektrycznej). Na wyświetlaczu można zobaczyć sposób, w jaki działa system hybrydowy konsumpcja obu silników i przepływu energii między elementami zestawu. możliwości zamieszkania, w międzyczasie, nie zmienia się przy elektryfikacjiTen 330E jest tak dobrze jak cztery miejsca dobrego kompaktu. Tuż pod baterią, traci prawie 100 litrów przestrzeni bagażowej.

Ostatecznie, BMW 330e jest interesujący, gdyż celem przejęcia, nie tylko na niskie koszty na kilometr, kiedy można uzyskać dostęp do często wtyczki, ale także ze względu na bardzo dobre wyniki jeśli ładować baterii. I to jest również interesujący dla korzyści związane z ich Stan plug-in hybrid: Możliwe dostęp do obszarów miejskich o ograniczonym ruchu, parkingów lub cyrkulacji koszt ORA przez pasy przejazdy nawet za pomocą jednego mieszkańca, między innymi.

Możesz być także zainteresowany:

Więc będzie następny serii 3 i nowe silniki BMW

BMW X3 będzie uruchomić elektryczny

Tak będzie przyszłość BMW X3

Adblock
detector