Test długoterminowy Skoda Fabia 1.2 TSI DSG Montecarlo

Test długoterminowy Skoda Fabia 1.2 TSI DSG Montecarlo

Skoda Fabia 1.2 TSI Monte Carlo jest jednym z najbardziej interesujących wersji tego segmentu narzędzie B. Przeprowadziliśmy miesięcy i to jest nasz wniosek.

Test Skoda Fabia 1.2 TSI DSG Monte Carlo

Test Skoda Fabia 1.2 TSI DSG Monte Carlo

Test Skoda Fabia 1.2 TSI DSG Monte Carlo

Test Skoda Fabia 1.2 TSI DSG Monte Carlo

Skoda (Zobacz ceny i dane techniczne Skoda) ma trafić na ślad tej trzeciej generacji Fabia i mechaniczne jak benzyna 1.2 TSI który razem z większej ramy umożliwia takich interesujących wersji podobnych Montecarlo.

Skoda Fabia może być samochód dla wszystkiego i wszystkich. Nawet, jak w tym przypadku, przy zastosowaniu najmocniejszego silnika, najbardziej wyrafinowanych zmian i zakończenia sportową.

Skoda Fabia 1.2 TSI MontecarloI rozmowa o najmocniejszy silnik znany jest rozmowa 1,2 TSI benzynowy 110 KM; rozmawiać bardziej wyrafinowane zmiany Mówi się o automatyczne sprzęgło podwójne 7 DSG która byłaby zazdrość starszych modeli; i mówić o sport rozumiemy zakończenie Montecarlo który oferuje szczegóły, które czynią go bardzo atrakcyjnym.

Skoda Fabia 1.2 Montecarlo: rekord rozruchowy

Ale nie tylko to Skoda Fabia 1.2 TSI Jest to samochód o szczegółach konstrukcyjnych. Ale funkcjonalność, DNA czeskiej marki w całej historii, jest również obecny. W rzeczywistości jest to Segment samochodów z lepiej bagażniku (330 litrów funkcjonariuszy podczas gdy nasz pomiar dał nam 335 litrów). A wszystko to bez uprawy absurdalnie: nowy Fabia Jest 8 mm mniejsza, 90 mm i 31 mm szersze dolne i 5 mm sukcesu. To był sukces uczynić go bardziej kompaktowy samochód, pominięciem 4 metrów i szerokości bitowej promowanie stabilności, jak omówiono poniżej. Plus została zawarta znacznie większą wagę i pozwala pochwalić się postać w optymalnej skali na swoim segmencie (1,185 kg).

Skoda Fabia 1.2 Montecarlo: silnik marzenie

silniki Są to nowa generacja. to motor 1.2 TSI należy do rodziny EA211 który ma nowoczesne chłodzenia podwójny układ, w którym maszyna podstawowa jest chłodzony przez obwód wysokiej temperatury i pompę mechaniczną. W tym samym czasie, układ niskiej temperatury przepływającej przez obudowę i turbosprężarki chłodnicy. Obwód głowicy nagrzewa się samochód. Kolektor spalin jest zintegrowany z głowicą cylindra i, w rezultacie, maszyna będzie podgrzewany do temperatury optymalnej szybciej i generowania ciepła w przedziale pasażerskim szybko. Temperatura czynnika chłodniczego zmniejsza się gazów spalinowych w głowicy, a tym samym zmniejszenie zużycia energii, szczególnie przy dużej prędkości obrotowej.

Więc nic dziwnego, że mieliśmy tak dobre wrażenie z tego mechanika w tysiące kilometrów do tego testu. Prawo zasilania dla różnego rodzaju sytuacjach i ogromne być silnikiem zaledwie 1,2 litra elastyczność. Ale musimy również rozważyć zmianę DSG z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa ma wiele do czynienia z nim. ponieważ Umożliwia on bardzo napięty relacje z kilkoma skokami między biegów, co ty zawsze zachować reżim we właściwym miejscu. Brakuje łopatki kierownicy, ale ani nie musiał. W rzeczywistości, jak go używać, zdajesz sobie sprawę, że najlepiej zostawić pracę „mózgiem” wymiany i wprowadzają zmiany w D przez cały czas. Nawet jeśli wycisnąć najwięcej w obwodzie.

Skoda Fabia 1.2 TSI MontecarloSkoda Fabia 1.2 TSI Monte Carlo: duży sprzęt

Ale jeśli ta zmiana 7 DSG Jest to luksusowy, nie tylko jego kompleksowe wyposażenie standardowe i opcjonalne. Zwłaszcza, dostosowując się do nowych technologii. Skoda Fabia 1.2 TSI Można komunikować się z smartphone poprzez systemy MirrorLink i SmartGate. Pierwszy pozwala na wizualizację i działanie niektórych aplikacji telefonu na ekranie systemu bolero (Jeden z trzech opcji infotainment) Mając TFT 6,5 “ o rozdzielczości 800×480 pikseli. MirrorLink niektórych aplikacji, które są dostępne są te Sygic (nawigacyjnego) Pro pogodzie! (prognozy pogody), AUPEO! (Personal radio), Audioteka (audiobooki) i Parkopedia (informacje na temat miejsc parkingowych). SmartGate pozwala na wyświetlanie, przechowywanie i korzystać z niektórych danych pojazdu. Jednym z przykładów jest APP Skoda pokazując kierowcy, jak skuteczne swoją jazdy zostało w jakikolwiek sposób. Z drugiej strony, aplikacja Pro MSZ pozwala użytkownikom na wyświetlanie funkcji komputera pokładowego i zawartości wyświetlacza wielofunkcyjnego na swoich telefonach.

Nie zaniedbuje systemów bezpieczeństwa, takich jak Asystent Miasto przednia z hamowania awaryjnego Zintegrowana funkcja, z czujnika radarowego, multicolision systemu hamulca, Napęd aktywny asystent lub detektor zmęczenie, ogranicznik prędkości, Hill Hold Control, dzienne diodowe światła do jazdy lub kontroli ciśnienia w oponach elektroniczny.

Skoda Fabia 1.2 TSI DSG Montecarlo: sportowego

Ponieważ silnik ma 110 HP i ramki jest tak dobry, Skoda Fabia 1.2 TSI Można sobie pozwolić na tło przechodzą prawie wszystkie krzywe. Znaczy szybko gdzie niektóre samochody mają zwalniać przed ośmielił się wejść, a jeszcze Skoda Fabia z tym jeszcze waż. Nie ma obawy, że zębatka Państwo przestraszyć. Wręcz przeciwnie. Tylna oś jest przyklejony do asfaltu i ledwo porusza się z Twojej strony i przednie wpisuje się bardzo dobrze w narożnikach, z lekkim podsterowności. Wszystko to pomaga zawieszenie sportowe (nasza jednostka miała to tani i wygodny opcja), bez dokonywania samochód zbyt niewygodne, można w pełni korzystać z niektórych 17 „koła z oponami 215/40, że przyczepność asfaltu niczym.

Adblock
detector