Hyundai i30 napędzać 2017: Golf, w świetle reflektorów

Hyundai i30 napędzać 2017: Golf, w świetle reflektorów

Doskonały produkt jako samochód, który został wykonany z nowego Hyundai i30, kompaktowych, że nie zawiedzie dynamiczny poziom komfortu i jakości.

Hyundai i30 2017, nasze zdjęcia testowe

Hyundai i30 2017, nasze zdjęcia testowe

Hyundai i30 2017, nasze zdjęcia testowe

Hyundai i30 2017, nasze zdjęcia testowe

Nowy Hyundai i30 2017 dąży do demokratyzacji swojego grona klientów, a to pozostawia śmiałego designu Hyundaia w ostatnich latach i jest zobowiązana do Mniej ozdobny, bardziej racjonalny styl czystsze… chcesz aby umożliwić wszystkim widzom, aby uzyskać wgląd w najważniejszym segmencie rynku i obie mają lepsze stylistycznie wiek nie stracić grunt przed przyszłymi modelami konkurencji. Chodź, wzór aplicandoel obok Volkswagen Golf od niepamiętnych czasów.

Jest Nowy Hyundai i30 jeden może nie spektakularne oko przyjemny samochód ze wystarczy ale nikt nie lubi. Uwzględnia ono również nowy język projektowania, bardzo dobrze widoczne w sieci, które będą przychodzić do przyszłych modeli marki. Wewnątrz, którym oddychamy Ustawienia wysokiej jakości oraz materiały wykorzystywane, z ultra-wideo sposobów generowania szerokości poziomej, a gdzie konsola ekran wysokiej centrum wyznacza zbiór. Hyundai twierdzi, że eliminuje wiele przycisków z przyjęciem tej dotykowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym chociaż wciąż wydaje się nadmierna klucze do -tylko kciukami na kole mają sześć buttons- do tego, co jest w zwyczaju dzisiaj. Zapewnia ciekawe elementy jak ładowania telefonu i bezpłatne uaktualnienie nawigacji przez siedem lat indukcja, oprócz zgodności logicznej i łączność ze wszystkimi rodzajami smartfonów, a także, oczywiście, mówiąc o Hyundai, jej Pięcioletnia gwarancja.

Hyundai i30 Interior 2017Hyundai i30, bardzo wygodne i funkcjonalne

Nowy Hyundai i30 2017 To jest tak miłe dla kierowcy i osób im towarzyszących. poziom jakości jest podobny w każdym z kwadratów tam-ilu marki kryminalizacji traseras- kwadraty. Zimna krew w dźwięku drzwi kiedy siadasz i zamknął -The dźwięku podczas korzystania z uchwytu lubimy mniej. Dobre materiały dotyku, przewiewne czuć, ładnie wykończone wnętrze, dobre schowki pojemność i front-rękawica można otworzyć bez kolizji z kolana scharakteryzować foteli. Tyle, więcej tego samego, być może z dobrym dostępem do tylnych drzwi więcej- docenić pewien stopień otwartości, a przede wszystkim wybitny przestrzeń dla pasażerów tylnych -The piąte miejsce, podobnie jak w większości, wpływ centralnego tunelu może niezbyt wysokie, ale który określa lokalizację z feet- doskonały poziom nadproża i kolana pasażerów na około 1,8 metra. Dobrym, regularne bagażnik 395 litrów Nieznacznie większa niż Volkswagen Golf- z linii ładunkowej może odrobinę wysokie, uzupełnia pakiet. Widać, niewiele lub nic do krytykowania.

Dobre rolki w nowym Hyundai i30

Mamy już zauważył, że Hyundai i30 2017 przyjść na nasz rynek z początkowym zakresie sześć silników, trzy benzynowe i trzy wysokoprężne Wersje sportem później trafi do 260 N i 275 KM i znajome ciało i spektakularne fastback-. Otwórz zakres benzyny w silniku znanym i30 1.4 MPI o mocy 100 KM, ale wyraźnie przewyższał przez trzy-cylindrowy 1.0 T-GDI 120 KM w wyrafinowania, emisja … a zwłaszcza nowego 1.4 T-GDI, który wieńczy zakres mocy 140 KM Te dwa ostatnie silniki są te, które mogliśmy jechać, pierwszy z sześciu ręcznych relacji, drugi dwusprzęgłową DCT-. Diesla trzy wersje 1,6 CRDI z 95, 110 i 136 KM.

Hyundai i30 2017Przycisk rozruchu i prawie compulsory- i pierwszy wrażenie, że pochodzi z benzyny jest cisza sięga do kabiny. Jeśli zaczniesz bardzo cienka, akustycznie trudno dostrzec przejścia od początku&zatrzymać ruch. Dobra robota. Potem, już w toku, nowy Hyundai i30 popycha eskalację od 1500 okrążeń Logicznie więcej Verve 1.4 ale nie wyrzucić ładny tricilíndrico z takiego osobliwego dźwięku jako miłe-. Ale jeśli coś nam się podobało jest jego równowaga dynamiczna, samochód jest bardzo płaski, nie zwinięty w dół w ziemi nawet iść szybkim tempie -Mamy dotknął dróg z bardzo zimno i bardzo mokro po dniu opadów śniegu wcześniej. Skuteczna komfortowe zawieszenie, doskonała obsługa, dobry dotyk i doskonała instrukcja zmiana w przypadku podwójnego sprzęgła. W ramach filozofii mówiliśmy na początku, podobnie jak zdecydowana większość.

Hyundai i30 2017: flag bezpieczeństwo

Nie w czasach, w których bezpieczeństwo jest boisko do sprzedaży, aw tym przypadku Hyundai jest poza normą i postawić na aktywne bezpieczeństwo -the unikamy przerażenie i accidents- ale na najwyższym poziomie, a to jest nowa, od najbardziej podstawowych wersjach jej i30. Tak więc, z Hyundai i30 „Barest” będzie spełniają blind spot ostrzeżenie, ścieżka korekty odejście automatyczne hamowanie awaryjne detektor pieszych, inteligentny tempomat, tylne detektor ruchu sygnał ostrzegawczy, inteligentne światła ostrzegawcze i zmęczenie.

kolorów korpus 12, obrzeże 15 i blacha aluminiowa 16 i 17 cali w uruchomieniu komercyjnej tego nowego Hyundai i30 zakończyć zrównoważony zestaw bez szwu samochód, który będzie odwołanie do ogółu społeczeństwa.

Możesz być także zainteresowany

– Hyundai i30 2017, ceny w Hiszpanii trzeciej generacji

– Jest to nowy Hyundai i30 2017 wideo

Adblock
detector