Honda PO 1,5 VTEC Turbo superprueba wszystkich pomiarów

Honda PO 1,5 VTEC Turbo superprueba wszystkich pomiarów

Nastrojone podwozie, to świetny akcent i ładny jazdy Honda Civic 1.5 VTEC silnik sprawia, że ​​Turbo 182 KM w mini-sportowych ekscytujących doznań.

Honda PO 1,5 VTEC Turbo 182 KM, dokładne badanie

Honda PO 1,5 VTEC Turbo 182 KM, dokładne badanie

Honda PO 1,5 VTEC Turbo 182 KM, dokładne badanie

Honda PO 1,5 VTEC Turbo 182 KM, dokładne badanie

Nowa Honda Civic jest bardziej samochód w każdym calu. Na początek, Honda uchwala większe zwarte, Osiąga 4,52 m długości, czyni go jednym z największych modeli w kategorii rośnie 15 cm z przodu jego poprzednika i usuwa 25 cm VW Golf, na przykład, ale wygrywa również szerokość 3 cm i wysokość 4 traci, oferując bardziej spójnego wizerunku i ostrzejszy sylwetkę.

Honda Civic 1.5 VTEC Turbo: wybór obrazu

Jego wygląd zewnętrzny wyraźnie zwraca uwagę bardziej na naszym urządzeniu testowym, a jej zakończenie Sport wyposażonego Plus- zestaw aerodynamiczny z szerokim dyfuzor w tylnym zderzaku i podwójny uderzający centralny wydechowy. Honda również myślał o tych, którzy wolą bardziej dyskretne estetyki, dlaczego w Civic 1,5 VTEC Turbo może uciekać się do wykończenie Prestige prezentując bardziej konwencjonalnych tylnych, chociaż ta definicja zawsze mały dom z wszelkich śladów japońskiego modelu.

WYSTĘPY Honda Civic 1.5 VTEC Turbo
ACEL. 0-100 km / h 7,5 s
ACEL. 0-1000 metry 27.7 s
Wyprzedzania 80-120 km / h 4 6.01 s
Głośność 100 kilometrów na godzinę 68 dB
Głośność 120 kilometrów na godzinę 71 dB
Hamowanie ze 140 km / h 66 m
wagi 1,339 kg

Wnętrze również Jest wiele się zmieniło. Ósma generacja Hondy Civic rozpoczęła się w roku 2006 był przełomowy projekt, zarówno na zewnątrz i wewnątrz -I miał pewną ciągłość w dziewiątej generacji, podkreślając obecność zaskakującą myślnik i śmiały, z kilku ekranów przy różnych poziomów oprzyrządowanie i estetyczny niezrównanych wśród modeli ponad 10 lat.

Honda Civic 1.5 VTEC Turbo: myślenie kierowcy

Teraz, siedząc w Dziesiąta generacja Hondy Civic widzimy, że utrzymuje nowoczesny i technologiczny powietrze, choć wszystko jest neater. Stanowisko kierowcy jest bardzo dobra. Siedzenie jest twarde, ale wygodne, z dobrym bocznym wsparcia ławce -the może cięcia do some- iw jego najniższym położeniu To stawia nas blisko ziemi. Ustawienia pozwalają czuć się swobodnie od razu, wsparcie jest regulowana za pomocą dźwigni i wszystko jest w zasięgu ręki. Zauważ, że nadano wiele myśli do kierowcy. Nawet w tylnej widoczności, uwarunkowane bardzo wyluzowany okno, nie przeszkadza tylny spojler.

Honda Civic 1.5 VTEC TurboMateriały wewnętrzne przekazać jakości w wyglądzie i opiekę pokazany w ustawieniach na desce rozdzielczej podkreślając Typ dekoracji z włókna węglowego. Deska rozdzielcza jest czytelny i Centralny wyświetlacz cyfrowy, w którym mieści prędkościomierz i obrotomierz, można zmieniając projekt i konfigurowalny różne informacje, w tym wykres pokazujący ciśnienie robocze turbo. System multimedialny zawiera ekran 7 „”, kompatybilny z Android Auto i jabłko carplay, który może zapewnić dostęp do Internetu, spadając poniżej systemie Indukcja smartfon ładowania. Nie zaszkodzi menu obsługi różnych funkcji były bardziej intuicyjne.

Honda Civic 1.5 VTEC Turbo: przestrzeń i tułowia

Jak na przestrzeni pasażerskiej, jeśli porównamy nowe pomiary wykonywane przez nasze Centrum Technicznego z Honda Civic powyżej, widzimy, że nie ma większych różnic, co oznacza, że ​​ta nowa generacja pozostaje jednym z największych samochodów w swojej kategorii. Na przykład, szerokość kulminacyjnym z tyłu, podczas gdy wysokość sufitu w drugiej pozycji jest mniej jasny poziomu, chociaż położenie miejsc Ułatwia to miejsca ludzi wyższych, tak nie zauważy spadek profilu ciała do dostępu do tego obszaru.

ZUŻYCIE Honda Civic 1.5 VTEC Turbo
zużycie miasto 7,6 l / 100 km
zużycie Highway 5,9 l / 100 km
Średnie zużycie paliwa 6,6 l / 100 km

Nie brakuje przydatnych szczegółów, ponieważ w kabinie znajdziemy wystarczająco dużo schowków, niektóre całkiem zdolność zdeponować te małe rzeczy, których używamy na co dzień. Dane z naszym Centrum Technicznym dać Nowa Honda Civic bagażnik 445 litrów, który również umieszcza go wśród najlepszych w swojej klasie, ale traci jakąś zdolność do jego poprzednika i ładunków okolicy nie bardzo regularne kształty. Ponadto, chodniki z tylnych siedzeń są już nie rośnie, bo japońska marka zdecydowała się zrezygnować z tych osobliwych magicznych miejsc oferowanych przez poprzedniego modelu.

Honda Civic 1.5 VTEC TurboHonda Civic 1.5 VTEC Turbo: błyskotliwy występ

1,5 silnik VTEC 182 KM Jest to kolejny ważny krok naprzód w Honda Civic, jako część nowa rodzina doładowany silnik benzynowy. Kluczem do tego nowego mechanizmu nie jest w jego bardzo niska bezwładność turbosprężarki, który reaguje bardzo szybko, nawet po kilka spaliny są generowane tak, że maksymalny moment obrotowy, 24.5 MKG, Jest to osiągnięte w 1900 obrotów na minutę, natomiast bezpośredni wtrysk jest w stanie połączyć dobrą ideę na niskich obrotach z silnym temperamentem z dużą prędkością przy wsparciu z Zmiennych faz rozrządu.

Według naszych pomiarów, Wynik wydajności jest imponujący, o czym świadczą zapisy osiągniętych przez Honda Civic, która jest w stanie przekazać 0 do 100 kilometrów na godzinę w zaledwie 7,5 sekundy, ukończyć pierwszy kilometr od postoju w 27.7 sekund i tak błyskawiczny postęp każdy pojazd umieścić „rzut”. dostawa energii jest dość liniowy i progresywny, ale od średnich prędkościach obrotowych silnika, przy zmiana dźwięku zapewnia również układ wydechowy z wersji Sport Plus, uczucia szybować i intensywność nie daje 6500 obrotów na minutę w celu przezwyciężenia i wprowadzenie miejsc cięcia. W skrócie, silnik, aby cieszyć się wiele.

Honda Civic 1.5 VTEC Turbo: Co zmieni i jakie hamulce!

Korzystanie z Honda Civic 1.5 VTEC Turbo Przyczynia się również do wyższego stopnia ich sześciu skrzynią biegów. Na początek, Honda wydaje się nieugięty, że prawica nie zwalnia zmiany, ponieważ nie powinniśmy skakać często, ale dlatego, że uchwyt jest w doskonałej pozycji i trasy są krótkie i bardzo precyzyjne, zapraszając konsekwentnie zrobić sportową jazdę. Z pewnością jest to wciągająca.

Honda Civic 1.5 VTEC TurboAle to nie wszystko. Honda Civic jest oparta na nowa platforma -a 52% sztywniejsza od producenta, i lekko, a teraz to ma tylne zawieszenie. Kierowcy jest również postrzegana jakość; Daje to wrażenie, że japońska marka pracował bardzo poważnie jego podwozie. Po prostu chcesz znaleźć krętą drogą do skorzystania z ich zwinność i Skuteczność w zakrętach, ponieważ ich skłonność do podsterowności jest znikoma, a tylna pomaga Civic czuć bardzo gotowy na asfalcie i bez AIDS elektronicznej podejmowały niechciany przez etapu kierowcy. Dotknąć i szybkości zarządzania dodać również przy poszukiwaniu wysokim tempie, a zaprawa hamulec jest niesamowity, starają się zatrzymać od prędkości 140 km / h, w opony Michelin 235/45 R17 Pierwszeństwo 3 w tej samej odległości -66 metr że byłoby BMW M3 lub Porsche 911 Turbo, nie ma nic.

Honda PO 1,5 VTEC Turbo regulować zużycie

Honda Civic Sport Tapicerka jest standardowo wyposażony w Plus zmienne tłumiki twardości, Oni przechodzą do trybu sportowego po naciśnięciu przycisku na konsoli środkowej obok dźwigni zmiany biegów. jędrniejsza Program Sport jest zalecane, gdy kręciliśmy na asfalcie w idealnym stanie, w przeciwnym razie zarzucić pewne utraty komfortu.

SPACE Honda Civic 1.5 VTEC Turbo
szerokość przód 145 cm
Rozstaw kół tylnych 139 cm
wysokość z przodu 89/95 cm
wysokość tył 87 cm
na nogi 75 cm
tułów 445 litrów

I po umożliwieniu wszystkim, co daje poziom dynamiczny, Honda Civic 1.5 VTEC Turbo rundy z wielu jego zalet zużycie benzyny całkiem zadowolony, ponieważ ich średnie wydatki realne został 6,6 l / 100 km gdy rywale jak -To wydajności jest bliżej Civic kompaktowy 200 KM od 180 KM poruszać się między 7 i 8 litrów.

Wreszcie pełna Sport wykończenie Plus i zawiera interesujący pakiet jazdy pomocy wyposażenia standardowego z Forward Collision Warning, Lane Keeping systemu, adaptacyjny tempomat, rozpoznawania znaków drogowych, ślepa plamka monitoring i poprzeczne manewry alert ruchu.

Adblock
detector