Volkswagen Arteon: Testy i Ceny nowy sedan coupe

Volkswagen Arteon: Testy i Ceny nowy sedan coupe

VW Arteon jest więcej niż tylko wymianą CC: to nowa limuzyna cięcia 5-drzwiowego coupe gdzie i zawartość zaproponować model o charakterze premium. Już próbowałem.

Arteon VW, hatchback coupe 4-drzwiowy premia wieś

Arteon VW, hatchback coupe 4-drzwiowy premia wieś

Arteon VW, hatchback coupe 4-drzwiowy premia wieś

Arteon VW, hatchback coupe 4-drzwiowy premia wieś

nowa VW Arteon doszła do zastąpienia VW CC, 4-drzwiowego coupe Passat poprzedni wariant, ale pod wieloma względami jest jego własny wzór, na pierwszy rzut oka znacznie bardziej ambitny, niż mogłoby to być "prosty" ekskluzywny wariant coupe. Znacznie bardziej niż wcześniej, Volkswagen chce konkurować z nowym Arteon A5 Sportback z Audi i BMW Serii 4 Gran Coupe.

Pierwszą rzeczą, która zwraca uwagę VW Arteon jest jej imponujący obraz, zatem środki, takie jak projekt. Nowy Arteon jest o długotrwałym 4,86 m długości (10 więcej niż Passata cm), 1,87 m szerokości i 1,42 m wysokości, i wskazuje jego długie rozstaw 2,84 m. Pomiary i proporcje dają dużo ziemi, jak również jego wygląd. Z przodu jest bardzo osobisty, na jaki mają skondensowane światła (pełne prowadzone standardem w zakresie), grill. Ten stylistyczny definicja będzie myślnik przyszłość Touareg i wizerunek marki wśród najlepszych modeli w przedziale Volkswagen.

Ponadto, Arteon Znajdą się na nim dwie przednie, jedna na klasycznym wykończeniem podstawowy i elegancja, i sportowy dla R Line, prezentująca paragolpes i ramki antinieblas bardziej agresywny. za Arteon On zmienił pokrywy bagażnika poprzedniego CC, przez ogromny brama (To może być zautomatyzowane i mają funkcję "głośnomówiący") Który daje dostęp do bardzo szeroki tułów z 563 litrów. R linia pokazuje również mały aerodynamiczny dodatek na bramie i chromowanymi końcówkami rur wydechowych. wszystko kontur Arteon nie brakuje silnych i odważnych odcieniach projektu, które zwiększają jej elegancji i sportowego; również zrzeka ramek w swoich 4 oknami. obręcze Zakres od 18 do 20 cali a także ich zmarnować design.

VW Arteon 2017

Arteon VW sedan 5-drzwiowe coupe

Drzwi wewnątrz znajdziemy przestronną, jakość wnętrza. tablica rozdzielcza Wynika linię Passat. Podkreśla możliwość posiadania wielki centralny ekran z 9,2 cala z kontrolą gestów, Jeśli system multimedialny, wszelkie (8 cali na zasady) jest wybrany. Można również mieć virtual box Konfigurowalny wiemy już w Passat a trzeci ekran HUD. konstrukcja i technologia zaproponować wnętrze, które miksy elegancja z sportowy, w przypadku R-Line wzmacnia ten aspekt z gniazdo, pedalier i kierownica specyficzny, między innymi szczegółami. W tylnym rzędzie podkreśla ogromne przestrzeń dla nogi. Ogólne wrażenie jest, że musi być bardzo samochód przestronny i komfortowy, ale w jego Format coupe 4-drzwiowy (małej wysokości bioder i niższy sufit). Tylne siedzenie jest praktycznie zdefiniowane jako dwa fotele plus wielkogabarytowych tunel centralny kradnie dużo przestrzeni wnętrza.

VW Arteon: wnętrzności mechaniczne Passata

Arteon Został on opracowany na platforma MQB który wspiera Passat i w związku z tym ma swoje mechaniczne podstawy. Jednak to ma pewne ewolucje. DCC adaptacyjne tłumienie otwiera nowe zawory, które rozszerzyła prawa działania. tryby komfort, normalny i sportu można zwyczaj dostrojenie między skali począwszy od + Wygoda + do sportu. również Volkswagen Arteon 2017 Ma adres postępowy najszybciej jest pokazany w jego centralnej poprawić swoją grę zachowanie sport. Istnieje wiele możliwych konfiguracji i dlatego trudno jest generalizować na temat dynamiki Arteon, ale jednostki testowane ze wszystkimi możliwymi dodatkami zaproponował nam niezwykły równowagi pomiędzy komfortem i wydajności. 4MOTION (Standardowy niektórych wersjach mechanicznych) jest dodatkowo potwierdza wartości dodanej Arteon i doskonałe właściwości dynamiczne.

VW Arteon: silniki dla wszystkich

początkowo Arteon przyjść do naszego kraju Silniki wysokoprężne 2,0 TDI 150 2,0 BiTDI 240 KM (dwa kolejne turbo) oraz 280 KM 2,0 TSI benzyna. zmiana DSG z 7 prędkość i 4MOTION Jest standardem w przypadku tych dwóch ostatnich. Zakres zostanie wzbogacona później z nowym silnikiem EVO 150 KM 1.5 TSI, 2.0 TSI i 2.0 TDI 190 KM 190. I choć nie potwierdzają winnych, bardziej średniookresowych powinno dojść do GTE wersja hybrydowa. Oferta jest szeroka mechaniczny poprzez połączenie wszystkich tych silników, skrzyń biegów (6Vel podręczników i DSG) i transmisji (przód i 4Motion). W międzynarodowej prezentacji skupiliśmy się na 2,0 BiTDI 4Motion DSG 240 KM, który tworzy szereg stopu w diesel jego wspaniałe pushability (6,5 s od 0 do 100 km / h,), Rozdrabnianie i efektywność (5,9 l / 100 km średnio).

VW Arteon 2017

VW Arteon: Urządzenia tnące ostrze

Sprzęt pozwala również Arteon starszy samochód w przedziale Volkswagen. Wśród wielu systemów, które zawierają pasemka tylny Prescrash (Standard), to urządzenie, które reaguje na środki bezpieczeństwa pasażerów (obcisłe pasy systemu Windows, etc.), jeśli wykryje, że będziemy uderzony z tyłu. Kolejny system bezpieczeństwa jest w stanie ostrzec naszych senność lub stan przytomność za kierownicą i uruchamia hamulce w celu ostrzegania i nie powinny reagować, system jest w stanie Mini samochód na prawym pasie, zatrzymać go całkowicie i włączyć światła awaryjne.

predykcyjna tempomat biorąc pod uwagę granice drogi prędkości i dostosować naszą prędkość do tych ograniczeń prawnych. Również reflektory poprzez system nawigacji, a nie na kierownicy, aby skierować ich wiązki w kierunku krzywych tuż przed przybyciem. asystent z dżemy więc może prowadzić autonomiczny w górę 60 kilometrów na godzinę samochód automatycznie działając na pedał gazu, hamulców i układu kierowniczego. Nie brakuje Arteon Ani na bieżąco z najnowszymi systemy łączności. Z platformy Car-Net oraz aplikacja w smartfonie, Możemy kontrolować wiele parametrów samochodu i uzyskać dostęp do wielu innych funkcji i służb bezpieczeństwa. System ten Volkswagen bezpłatny przez pierwsze trzy lata.

VW Arteon: ceny

Jesteś teraz na sprzedaż Nowy VW Arteon. Podczas tego pierwszego okresu startowego, wyposażenie standardowe są wzbogacone o szereg fakultatywny wartości marki pomiędzy 2500 i 5000 euro, według wykończeń.

Arteon VW 2.0 TDI 150PS DSG: 41.790 €

Arteon VW DSG 150 KM 2.0 TDI Elegance: 44,460 €

Arteon VW 4Motion 280 KM 2.0 TSI DSG Elegance: 51.170 €

Arteon VW 4Motion 240 KM 2.0 TDI DSG Elegance: 51170 zł

Arteon VW 2.0 TDI DSG 4 Motion 240 KM R-Line: 51760 €

Arteon VW 4Motion 280 KM 2.0 TSI DSG R-Line: 51,770 €

Adblock
detector